Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Problema este cunoscută. Dacă nu mă înşeală memoria, această problemă a mai fost, iar cei care au profitat de ea, au avut de pătimit ulterior. ;)
     
  2. player.one

    player.one User

    de ce daca am 4 misiuni active nu mai pot lua si a5 a misiune de la "misiuni de event"?
     
  3. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Nu poti avea activa mai mult de o misiune de event.Una din cele 4 deja selectate este o misiune de event, ce este necesar sa o finalizezi,ca apoi sa mai poti ativa o alta misiune event.Din acest motiv ai sa observi ca mai poti activa inca doua misiuni normale, cele de event adaugandu-se separat la limita de 5 active standard :)
    Succes!
     
  4. player.one

    player.one User

    vad ca n ai inteles .Am 4 misiuni normale,obisnuite,zilnice dar nu o mai pot lua si pe a 5 a,indiferent ce misiune vreau sa iau,iar la misiuni in casuta de jos imi scrie ca mai am loc pt o misiune totusi.
     
  5. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Ma bagi complet in ceata.Misiuni obisnuite, sau zilnice?
    Oricum ar fi, greseala ori eroarea e clar de la tine, daca ai facut curatare de cache si cookies, verificat ca ceea ce incerci sa iei e misiune normala si totusi nu merge, ar fi trebuit ca aceeasi situatie sa apara si la alti jucatori.Cum apare doar la tine, te sfatuiesc sa faci acel clear cache/cookies la browser (ar trebui sa fie intotdeauna primul lucru facut cand apare o eroare), si sa verifici din nou din categorie de misiuni apartin cele deja selectate. Mai mult de atat oricum nu se va putea face aici, daca nici asa nu reusesti sa rezolvi, va trebui sa te adresezi suportului tehnic folosind facilitatea de tichet.
    Succes! :)
     
  6. Cum de sa defectat timpul de la licitatie , ati mutat ceasul inapoi sau a inghetat
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 6 Dec 2014
  7. Te adresezi suportului să verfice despre ce este vorba.

    Citeşti anunţurile oficiale şi te dumireşti!
     
  8. iulyus01

    iulyus01 User

    1. Dai click pe clan.
    2. In meniul din stanga cu aderare, fondeaza, compania.
    3. Cand dai pe aderare sau pe fondeaza are un design.
    4. iar cand dai pe compania are alt design.
     
  9. Salut

    In clasamentul de clan sunt clanuri cu nr de jucatori 0 dar care totusi ocupa pozitii in clasament

    ex clan: [ВΔŁК] ŖΣŞŤ łП PΣΔCΣ by [ВΔŁК] pe locul 784 si nu este singurul
     
  10. ioni79boni

    ioni79boni User

    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.
    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.
    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.
    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.
    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.
    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.
    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.
    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.
    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.
    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.
    • 21.12. 14:52P.E.T. reparat.- 350 U.

    deci ink nu sa facut nik cu acest bug ink mai merge e bn ca repat o data si dau peste 3500 de uri e bn bv
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 22 Dec 2014
  11. Hermes

    Hermes Guest

    Te adresezi suportului care va remedia problema uridiumului.
     
  12. Nu mi se contorizeaza resursele colectate pentru misiunea de iarna 19(usoara). culeg si culeg .... si culeg si tot 0
     
  13. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Dacă eşti puţin atent, o să vezi că precizează: "pe hartă inamică".
     
  14. Intervenţie corectă!
     
  15. O intrebare: blocarea Falconului in harta LoW este o caracteristica a acestui joc sau un bug de care profita cei care stiu cum se face?
     
    Lance`Demon apreciază asta.
  16. Parerea mea : este un bug deja acceptat...poate se modifica ceva in viitor pt ca nu este corecta treaba asta cu low...eu bag bani in pachete ca duplicator ..si altii profita de bugul din low...sa speram ca se modifica lowul in bine.
     
    -bang.bang- apreciază asta.
  17. Imi vine greu sa cred ca nu se poate ceva... la urma urmei programatorii care au dezvoltat jocul au aceasta posibilitate. Sau nu?
     
  18. Este un bug ,nu este legal ,asta teoretic :rolleyes: , practic inca nu a fost penalizat nimeni pentru respectivele buguri din low :(
     
  19. pentru ca aceeasi chestie se aplica si la ceilalti alieni.As vrea sa va vad fata in fata cu un klon,blokat,adica,in bug,si voi,corecti 1000%,sa fugiti de el,doar ca sa demonstrati cit de corecti puteti fi:p:p:D
     
    DORYAN13 și Deus_Inferni apreciază asta.
  20. sa faca si klonii si toate NPC-urile sa nu se blocheze. nu vad nici o problema in asta...