Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. am iesit pana la urma inlaturand cpu reparare automata si murind in radiatii find ca ma tot reconecta si repara nava .
    sper sa rezolvati curand problema
     
  2. Acum un nou bug: intri pe cont, dar se face logout fortat, uneori chiar foarte repede - nici nu apuci sa dai un al doilea click !!
    Nu are importanta daca ai sters cache-ul si nici computerul de pe care joci, si nici viteza conexiunii de internet.

    Pare ca se intampla daca licitezi de prea multe ori, desi exista deja un stop dupa primele 5 licitatii rapide.

    E corect ?!?
     
    Modificat ultima dată: 18 Dec 2023
  3. finecut112

    finecut112 User

    Buna , am finalizat poarta Zeta si nu am primit recompensa . Am primit recompensa doar pentru NPC ul distrus .
     
  4. incearcă să intrii in radioactivă
     
  5. Ați rezolvat problema cu epsilon că încă nu mi-am luat recompensa și am încercat să intru iar în poarta dar tot am rămas blocat , mai am 3 vieți așa că nu vreau sa pierd poarta din cauza bugului , scrieți când ați rezolvat va rog
     
  6. finecut112

    finecut112 User

    tot la fel
     
  7. Iar nu merge clientul de joc pe EG7. Se incarcav bara pana la jumatate si asa ramane.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  8. *Romeo89*

    *Romeo89* User

    Confirm. Pe EG7 nu te poti loga in clientul de joc. La mine se incarca doar o patrime din bara de logare dupa cre se blocheaza. Rezolvati problema!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  9. Acum, mai nou, blocajele se tin lant - încontinuu.
    Dar au un nou comportament: tin intre o ora si doua ora, asa cum de foarte curând a fost azi intre 14:00 si 16:00 (aprox).
     
    INVICTUS și -Anunaky- apreciază asta.
  10. de ce primesc mai putina recompensa de la npcuri ??? sunt pe bot cumva si nu stiu eu ? recunosc ca am cateva ore azi ce am stat pe joc dar parca functia asta erau ptr cei ce buteaza incontinuu nu ptr cei ce fac pauze intre npcuri sau schimba harta ori care completeaza misiuni , mai lucrati un pic la programu asta anti bot al vostru ca eu muncesc din greu sa recuperez ce am pierdut in 5 ani
    . VA ROG FRUMOS
     
  11. ... iar acum. 05.ian.2024 ora 2350 (RO) nu se mai poate intra pe harta: mesajul "conexiunea va fi stabilita" ruleaza la infinit, poti sa astepti si o mie de ani ca e degeaba, nu aai cum sa mai joci
     

  12. .........si. foarte ciudat, acest mini-bug a incetat dupa 10 (zece) minute
     
  13. Veneficus

    Veneficus User

    nu ai pierdut nimic!
     
  14. Asamblarea Plan pentru LF-4 Hyperplasmoid este finalizată.
    Ai primit 1 LF-4 Hyperplasmoid.
    DZINGYLAGDZINGDZING a distrus staţia de luptă Wican a clanului Dream Team   pe harta 4-2 PvP!
    Pe harta 4-1 PvP a părut un -=[ Deadly Battleray ]=-. Grăbeşte-te, distruge-l!
    Acela a fost un foc de avertisment. Alege cutia corectă, altfel nu te putem lăsa să pleci!
    Ai un comportament suspect, pilot! Dovedește că nu ești de partea răului colectând toate cutiile negre, altfel nu te putem lăsa să continui!
    Sistemele tale au fost temporar dezactivate. Nu poți folosi sistemul Warp navă și nici nu poți utiliza bara de comenzi rapide până nu selectezi casetele corecte.
    Ai primit 20 muniţie laser de tipul LCB-10.

    setativa scriptul sa nu mai prinda jucatorii ce joaca jocul asta corect
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. _basty13_

    _basty13_ User

    asa am patit si eu
    am trimis la suport si au zis ca acela ii programul anti bot
    dar dupa cum pare se foloseste la cei care joaca corect
     
  16. Eu cred că noi îl vedem fiind că suntem în dar nu ar trebui să își de-a seama într-un fel de diferența de la un jucător în și al unui afk?
     
    -Anunaky- și FRUMUSICA apreciază asta.
  17. Orice jucator vechi isi da seama de buturi cu ochiul liber , nu trebuie decat sa te plimbi pe harta si ii depistezi , toti adminii is jucatori vechi , deci se poate curata hartile usor fara scipturi si prostii de 2 lei numai nu se vrea , jocul asta traieste doar din cotizatile butacilor .
     
    INVICTUS, Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  18. Dacă jucătorul folosește bot pentru avansare, și darkorbit folosește bot pentru banare, pe zicala "foc contra foc " sau "lupți cu armele adversarului "
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  19. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    ASA FAC AIA CARE NU FOLOSESC B UU TUL
     
  20. Acum, pe EG6.

    This site can’t be reachedint14.darkorbit.com took too long to respond.
    Try:
    Checking the connection
    Checking the proxy and the firewall
    ERR_TIMED_OUT


    A fost si mai devreme, pe la 16:45


    Amele blocaje au durat cateva minute.