Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Xmen99

    Xmen99 User

    de ce nu mai merge jocul?
     
  2. Deoarece echipa tehnica este jjjj (jegoasa, jignitoare, janghinoasa, juganita)


    Da, de acum cateVA MINUTE TOTUL ESTE BLOCAT (IAR SI IAR)

    eg6-eg7
     
  3. _basty13_

    _basty13_ User

    tu ai putut sa intri pe joc?
    ca eu de 4zile nu pot
     

  4. Aseara a fost o fereastra de 2 ore.
    Azi, am putut intre orele 3 ... 9, apoi iarasi, blocaj total, cum e si acum:

    This site can’t be reached

    The connection was reset.
    Try:
    ERR_CONNECTION_RESET

    Perioadele de blocaj total sunt mult mai lungi ca ferestrele - adica trebuie sa stai la pândä daca vrei sa prinzi un pic de joc.

    EG6, EG7
     
  5. Acum, fix la 09:54, a inceput o fereastra.
     
  6. Tony....

    Tony.... User

    rau va mai merge jocu am cam 24 h fara sa ma pot coneca desi am prieteni ce se pot conecta de ce asa? cum pe uni ii lasam pe alti nu?
     
  7. re,all
    players..,a-m postat ...
    ...CE WINDOWS FOLOSITI?
    actualizati toate drivere-le
    ce procesor,folositi?..placa ..video,,
    cei cu amd ..sunt unele probleme...aici,pe forum s-a dat o rezolvare
    eu am ..gt nvidia 640 procesor i7 4790,8 gb ram ,,..net digi rds
    acum..ok..logare,.. ceva ,,cv,ma-i moolt lag.,,,
    dar 3-4 zile nu ,, logare.....windows 11
    respect
    poi???
     
  8. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    ATENTIE !!!

    Azi 10.sep.2023 fix la ora 12:42 (RO), clientul s-a blocat: ferestruica, cea care zice "conexiunea se va realiza" ruleaza la infinit. Chiar daca cache-ul a dost sters inainte de logon.

    INTERVENITI URGENT !!
     
    Modificat ultima dată: 10 Sep 2023
  9. 06.10.2023 ora 14:11 EG6

    De vreo ora, blocaj total:

    503 Service Temporarily Unavailable
     
  10. 06.10.2023 ora 20:00 EG6

    blocaj total:

    503 Service Temporarily Unavailable

    A durat aprox 10...15 minute.

     
  11. Neumarkt

    Neumarkt User

    buna ziua
    va rog un Admin sa ma ajute pe pagilea secunda la login scria asa
    daca cumpar premium voi primi de asemenea si rabat de reducere 25% pentru o saptamana , am luat premium si rabatul nui nicaeri
    faceti o verificare va rog
    [​IMG]165624994
     
  12. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Salut,

    Pentru probleme legate de plăți/avantaje te rog sa te adresezi suportului de joc.
     
  13. Veneficus

    Veneficus User

    daca

    este calendarul lunar vizibil la logarea in joc, recompensele acestui calendar se ridica prin logare zilnica.
    prin urmare, daca te-ai logat zilnic, la a 25-a logare in aceasta luna, in urma achizitiei functiei "premium" facute vei primi si reducerea in discutie.
    in cazul in care nu te-ai logat zilnic, ai sanse sa nu ajungi la 25 de logari in aceasta luna iar dorita
    recompensa sa se piarda printre multele inselatorii puse in aplicare de BP.

    va rog sa va... ca nu esti pe camp cu oile!
     
  14. buna ziua este eroare sau bug la titluri daca de exemplu iei un titlu de pe npc sau player 48 h nu te mai poti loga
     
  15. exact, ca sa te conectezi din nou, mergi la registru pilot, achievementuri, sectiunea titluri, si l schimbi acolo ,dupa care te vei putea conecta din nou.
     
  16. Cum se numesc cei ce pastoresc oile? Chiar asta sunt .... nu ne pastoresc pe noi?
     
    Veneficus apreciază asta.
  17. Hei, stupizilor !!!

    este blocaj total pe EG6 , azi 18.oct, incepand de la ora 22:15

    Poate ca se va termina curand, poate mai tarziu, dar, ATENTIE:


    NU MAI BAGATI BANI IN JOC, daca astfel de blocaje apar in intervalul de trei luni.

    ADICA, daca ati foat supusi unui astfel de blocaj, 202, 203, 503 , etc, asteptati un trimestru (trei luni) fara blocaje, si, daca nu sunt, abia atunci considerati contributiile voastre la acest joc, cu atat de multe blocaje stupide !!!
     
  18. Nu numai pe EG6 harta client refuza sa se incarce (la fel ca in serile precedente). Iata ce au patit astazi alti jucatori:

    EG7 - Nu pot intra in joc. Am sters la cache si m-am logat/relogat de ma doare capul Faceti ceva!
    *Romeo89*, 58 minute în urmăR
    Sant blocat in DELTA de 3 h
    »♠Jĕř¥ŧğ♠«, 38 minute în urmă
    Sunt blocat in KAPPA de peste 5 ore .
    **VALAHIA**, 4 minute în urma

    Asa sarbatoreste DO 17 ani de la infiintare ?!?
     
    DeathZone™ apreciază asta.
  19. Iarasi !!!

    Nu merge, pe EG7: harta client nu se incarca, mesajul "conexiunea va fi stabilita" ruleaza la infinit, chiar daca sterg cache-ul de fiecare data inainte de logon.

    Acest bug dureaza de cateva zile si apare de obicei seara intre orele 17...22, dar acum vad ca luat-o razna si dimineatza.
     
  20. Salut, am ramas blocat in Epsilon si nu stiu ce sa fac . Nici recompensa nu am primit .
    stie cineva ceva ?