Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Da , e clar ca ocrotitii s epot loga !!!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  2. In plus, blocajul hartilor continua, nu se poate intra pe ele, aici pe EG6-EG7.
    Chiar daca sterg cache.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  3. Nu pierd timpul, incerc sa fac ceva sa pot beneficia de platile facute, ca doar de aia am platit sa pot juca dar vad ca BP ingroasa din obraz si nu este frumos. Vad ca ADMINII/MODERATORII nu dau nici un semn de viata . A aparut PIANOMAN si ne-a informat ca vezi doamne iar atacuri DDoS . Va rog sa ma lasati sa cred ca este o minciuna gogonata.
     
    -Anunaky- și sasha_die_katze apreciază asta.
  4. Vezi sa nu. o sa capeti o mizerie de recompensa.
    Cand vreodata a pierdut BP ceva, tot prostimea ramane in deficit.
     
    -Anunaky- și DeathZone™ apreciază asta.
  5. Idiferent cat de mizera sau superba e recompensa,, fii sigur ca nu vei putea utiliza. Accesul pe harti este blocat (bug sau mai degraba eroare tehnica a echipei de programatori)

    Prin urmare
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  6. Iar tu, Hyperion, rămâi
    Oriunde ai apune...
    Cere-mi cuvântul meu dentâi -
    Să-ţi dau înţelepciune !!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  7. Citatul a fost din "Luceafarul" de M Eminescu. am vz ca un coleg de clan a postat. si pare ca este realiattea intruchipata: stop joc !!! ... adica nu a primit intelepciune, deci nu putem juca ;)
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  8. iar si acum, 25.08.2023 ora 04:35 (RO) harta client nu se incarca. Banda portocalie care indica progresul incarcarii ajunge la capat si acolo se opreste la infinit.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  9. Nici acum dupa restart server de la 6:30 harta nu se incarca !!
     
  10. Nu are cum sa mearga , sunt depasiti . De la Suport am primit raspuns de la un anumit Andrei ( nu mai este Danela alias Altea ) ca citez "Din pacate intampinam probleme cu serverul nostru " deci "serverul" . Eu stiam ca BP detine mai multe servere , niciunul nu functioneaza . Cu parerile de rau care mi le transmit, care nu ma incalzesc cu nimic pentru ca eu am pierdut banii care i-am bagat in buzunarul BP respectiv si lui PIANOMAN fiind salariatul BP care depaseste orice grad de nesimtire lasand toti jucatorii sa "latre" pe forum fara a da un semn de viata. Ba ne informeaza ieri:
    Salutare Piloți ai Spațiului,

    În cursul zilei de ieri echipa tehnică a jocului a putut aduce următoarele îmbunătățiri:

    • Eroare: Clasamentul În căutarea prestigiului nu funcționa corect / corectat.
    • CPUurile de reparare drone 1 și 2 au fost retrase din Shop, nemaifiind necesare în prezent.
    Echipa voastră Darkorbit
    Domnule Pianoman ati remediat Eroare: Clasamentul În căutarea prestigiului nu funcționa corect / corectat ....ati remediat nimic pentru ca nu se mai poate juca . Cine mai poate concura in acest clasament cand doar ACOLITII vostrii zburda prin harti?
     
    -Anunaky-, DeathZone™ și sasha_die_katze apreciază asta.
  11. LASER_1

    LASER_1 User

    Ziua de expediereDeși nu sunt condiții bune în spațiu, am văzut că recuperatorii sunt capabili să lucreze mai eficient decât înainte. Ca atare, atât Poarta de expediere, cât și Expediere recuperator vor oferi recompense suplimentare. Acum este cel mai bun moment pentru a apela la serviciile tale
    Dar motanii lor acum sunt si mai eficienti si capabili sa lucreze mai eficient decat inainte
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  12. Chiar si acum, dupa foarte multe atentionari, harta (clientul) nu se incarca: bara de progres ramane blocata dupa ce a parcurs un sfert din destinatie.

    25.08.2023 ora 18:34 (RO) EG6-EG7
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  13. Da, am fost fraiera ca am luat premium !!

    Chiar si acum, dupa foarte multe atentionari, harta (clientul) nu se incarca: bara de progres ramane blocata dupa ce a parcurs un sfert pana la destinatie.

    25.08.2023 ora 21:51 (RO) EG6-EG7
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  14. ....dar acum pare ca s-a mai deblocat cate ceva ;)
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  15. Ieri a functionat un pic dar acum, chiar si dupa restart server, harta client nu se incarca: banda de progres (aia portocalie la baza ferestrei) avanseaza un sfert din cursa dupa care moare si asa sta la infinit !!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  16. ..iar acum 26.08.2023 ora 09:26 (RO) este blocaj total !!!
    EG6-EG7
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  17. Un moment potrivit sa va lăsați de joc, chiar așa disperați cum unii par a fi.
    Lăsați clasamentul ..ala e pentru automati..in viată reala sunt chestii mai importante de făcut decât sa stai după serverele DO sa funcționeze
     
    -Anunaky-, sasha_die_katze și Dr.dr0g apreciază asta.
  18. Nu sunt disperata, dar am facut imbecilitatea sa bag cativa euro pentru o luna de premium - iar acum frustrarea e maxima: nu am avut cum sa profit de acest premium si mi-am si pierdut timpul aiurea facand tot felul de postari.

    Dar nu-i problema, mai sunt si alte jocuri ;)
     
  19. pun pariu ca echipa tehnica, este prin bali sau bora bora, distrandu se pe banii unora
     
    sasha_die_katze și -Anunaky- apreciază asta.
  20. Maxi2.6

    Maxi2.6 User

    Salut , Cineva va obliga sa bagati bani ?
     
    sasha_die_katze apreciază asta.