Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. 24.08.2023 ora 11:15 (RO)

    pare ca s-a rezolvat, dar ramane sub observatie.

    EG6-EG7
     
  2. La tine poate, EG 5 e out.
     
  3. si uite asa se pierd 100 000 UCB 100 din poarta ZETA
     

  4. Incercati asta: dai clcik pe URL apoi selectezi propriul server. Asteptati un pic mai mult iar in caz de nereusita, reincercati.

    Iar pentru logout, trebuie click pe sageata cetoasa din dreapta-sus a ferestrei principale si nu trebuie iesit din dialogul de log-in care apare - in speranta de a putea reintra ulterior mai usor.
     
  5. Dar trebuie si o veste foarte proasta pe EG6: cientul nu se mai incarca: banda galbena avanseaza pana la capat si asa ramane la infinit !!
     
  6. Giany

    Giany User

    Idem EG 5
     
  7. BLOCAJ TOTAL !!!

    acum, la ora 15:00 (RO)

    EG6-EG7
     
  8. IDEM si acum !!
    Urmeaza recompense care .... nu vor putea fi utilizate ;) :D:D
     
  9. Acelasi lucru se intampla si cu URL. Ma loghez dar nu intra in pagina de joc ramane la bonusurile zilnice
     
    sasha_die_katze apreciază asta.
  10. Cu ce ne incalzesc recompensele? Eu pierd timp la premium si rabat , nu mai vorbesc de Ascensiunea astrala unde abia am reusit o poarta iar doua le-am pierdut fara sa pot face ceva. Acel clasament nu este corect raman lideri cei care au apucat sa faca pana in deteriorarea serverelor eu daca am epuizat cele 3 porti nu am cum sa mai punctez in clasament. Bataie de joc, am facut si suport dar 100% nu vor rezolva
     
    sasha_die_katze apreciază asta.
  11. BATELSTAR

    BATELSTAR User

    Să vină vaucerele de compensație zilnice !
     
    sasha_die_katze apreciază asta.
  12. Giany

    Giany User

    continua pe eg5
     
  13. Da. este un bug extrem de afurisit, deoarece te face sa pierzi timp suplimentar :(
    In plus pierzi timp si cu forumul, motivul fiind ca in loc sa faci postari ai putea face ceva mult mai constructiv sau distractiv ;)

    OK, foarte frumos, intri pe pagina principala dar ... urmeaza ceva foarte urât !! pe client, banda galbena se blocheaza la limita din dreapta (adica la maxim) si ... acolo ramane la infinit !!

    Acest bug exista si acum, 24.08.2023 ora 19:15 (RO) , de vreo zece ore.

    ASTEPTAM REPARATII SI COMPENSATII !!
    dar trebuie sa stie tot staff-ul DO/B.point ca rabdarea noastra se apropie de pragul rosu, asa numitul "point of no return". In acel moment multi dintre noi se vor indrepta catrea counter-strike (o fata din Iasi este campioana mondiala - pe bani grei) sau, alternativ, catre un joc oarecum asemanator: Word of Tanks. Sau chiar si World of Warships.

    Eu prefer Crysis3 - monouser - fara internet.
    ...si rtcw toate versiunile.













    0
     
  14. 19:40 bug-ul pare sa fi disparut - aud ca unii au reusit sa intre pe harta.
     
  15. Giany

    Giany User

    unde? pe care globala? Pe EG5 persista. Sau doar cei ”privilegiati” se pot loga?
     
    sasha_die_katze apreciază asta.
  16. "fericirea" a durat doar 70 minute. apoi ... la loc comanda, sau potrivit unui banc cunoscut: "pauza s-a terminat, capu' la fund !!"

    Adicatelea, ca satz fiu mai explicitu', nu mai putem intra pe harti pentru ca banda galbena se blocheza la capat !!!


    SashaKatza_MCPK
    EG6-EG7


    ... si baga de seama la acronimul MCPK :p .. fii chiar f f attent :p
     
    DeathZone™ apreciază asta.
  17. Chestiunea stupida cu imposibilitatea de a intra pe harti, este aici si ne blocheaza !!!
     
  18. Chestiunea stupida cu imposibilitatea de a intra pe harti, este aici si pare ca o sa continue la infinit !!!
     
  19. dar daca nu merge sa ma loghezi pe pagina de joc!!! de azi dimineata...... cum de am scazut in clasament ? 4 locuri o_Oo_Oo_O
    Nu ca m.ar interesa clasamentul, dar mi se pare ciudat. Sau ocrotitii se pot loga? :):)