Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BUG NOU LA SEPROM !!!
    Se deschid doua tab-uri , >>>mod edit<<< s-a raportat la tehnic >>>mod edit<<< , dupa ce ai facut aceste lucruri sepromul v-a aparea instant in skylab . Va multumesc pt atentie :)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Noi 2014
    maxx7575 apreciază asta.
  2. martinygor

    martinygor User

    la licitatie nu se mai dau creditele inapoi daca a fost suprasolicitata oferta?
    ca am pus pe scut 50 mil si nu am primit nimik inapoi si nu mi se pare corect ca am muncit pt creditele acestea
     
  3. ERROARE LA ARENA DE ANTRENAMENT
    Dupa ce dai lupta, la sectiunea ,, Asteapta-i adversarul,, timpul se scurge, ajunge la 0:00 si ramane asa ore intregi, ba chiar si zile uneori.
    Nu te baga in lupta, nu poti da anulare, cu alte cuvinte nu mai poti folosi arena.
     
    -CSD007- apreciază asta.
  4. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest

    ...si bineinteles nu te mai poti folosi de noul bug din LoW!!!
     
    RedStar și _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™] apreciază asta.
  5. Negociem cumva?! :rolleyes: N-a murit şi capra vecinului sau cum? Temperează-te!
     
    ╬CriticàlHit╬ apreciază asta.
  6. Cand am war cu alt clan din aceasi companie pe mini map il vad cu albastru desi ar trebui sa il vad cu rosu. ce se intampla sau daca se pot face niste setari va rog sa mi le spuneti. EG2 ID
    160433949
     
  7. CRISTIANOS

    CRISTIANOS User

    pentru ca nu mai esti premium
     
    FANATIK_KING... apreciază asta.
  8. lohas

    lohas User



    asa mi se intampla si mie dar eu las sa dea un npc in mine si ma repar iar si nu mai se mai aude
     
  9. Si eu aproape mereu in alpha beta si gama la klini si sibelonit patesc aceiasi treaba , nu imi da recompensa de la ei...
     
  10. Salut, nu pot folosi TA - "Asteapta-i adversarul" cu zilele :))
    Am incercat cu inchis browser, sters cache, alt browser, sters cache Flash player, etc... tot nu merge. Daca TA este suspendata sau ceva similar, macar postati pe undeva.

    Multumesc, Constantin
     
  11. ce se intampla cu jocu asta ??de 3 sapt tot asa rau merge pe ag 2 nu reusesc sa me conectez deloc asta chiar e bataie de joc il faceti imposibil de jucat
     
  12. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    La ora asta nu a mers pentru scurt timp pagina principala iar acum nu mai functioneaza pagina de joc. Va rugam sa luati masuri astfel incat jocul sa redevina acesibil in conditii normale.Cat despre motivatiile privind "atacurile" , prefer sa nu comentez. Nu e problema noastra, platim pentru un serviciu ce trebuie sa functioneze intr-un anumit mod, iar singurele compensatii sunt un praf in ochi la onoare si experienta timp de cateva zile.As prefera ca recompensa sa reusiti zi sa detectati utilizatorii de auto-lock, vad ca multi dintre jucatori inca sunt capabili sa te "ia" de pe invizibil intre o multime de npc-uri ...
     
  13. Buna seara !
    Am trimis deja problema mea la suport,insa as dori sa stiu daca cineva mai intampina aceeas problema ca si mine,mai exact: Dupa cum probabil ati putut vedea au fost adaugate noi "reduceri" in shop,eu am cumparat protocol laser 3, si mi s-au creditat fara reducerea de 20%(cu premium cu tot,presupun).
     
  14. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    este doar o greşeală de afişaj, s-au încurcat în preţurile "nivelelor" şi au afişat corect (preţul vechi şi preţul redus) doar pentru chestiile de nivel 1. la nivelul 2 şi 3 preţurile vechi sunt greşit afişate la valoarea celui redus, de aici confuzia.
     
  15. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Jocul continua sa functioneze cu intreruperi, iarasi o perioada nu am avut accesibila pagina principala si mai ales pagina de joc... Petru ce boostere daca nu putem profita de ele? ;)
     
  16. În orice caz, dorim să vă acordăm o mică compensaţie, astfel că, vom oferi un bonus de 5% XP şi onoare, începând de mâine (20.11.2014) până duminică.

    Ieri bonusul a fost dat deoarece am facut ceva porti luam ex : 517.000 onoare din beta astazi aceleasi boostere 70% iau iar 488.000 onoare ca de obicel . Bonusul nu se mai acorda
     
  17. bonusul de onoare alterneaza cu cel de experienta.daca nu ai luat onoare ai luat experienta.se acorda o zi onoare ,o zi experienta
     
  18. kk12

    kk12 User

    Salut! La jurnal de bord imi arata ai fost distrus de utilizatorul ... desi eu am castigat lupta respectiva. Asta se intampla dupa luptele in arena de antrenament nu am verificat daca si dupa luptele de pe alte harti. Banuiesc ca este o eroare dupa ce in jurnalul de bord a fost introdus afisarea serverului si numelui jucatorului cu care te ai luptat in arena de antrenament ceea ce este un lucru foarte bun. Ar trebui sa se faca acest lucru si dupa jp battle .(p. s . daca s a facut deja acest lucru felicitari).
     
    Arezan apreciază asta.
  19. chiradal

    chiradal User

    Hades, ultimul val ,intru si vad doar 2 pet-uri si alianii. Am crezut ca am ramas singur dar in fereastra de grup ii vedeam si pe restul pe harta. Am terminat de facut poarta nevazindu-i pe coechipieri.
     
    Modificat ultima dată: 24 Noi 2014
  20. CRISTIANOS

    CRISTIANOS User

    daca bubui pet din compania mea il iau pe + si exp si onoare cea ce nu este normal .a-ti schimbat ceva ?
    trebuia anuntat .in felul asta cresc alti in rang
    rezolvati problema!!!!