Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Pai interesul BP care este sa prapadesti cat mai mult sa cumperi cat mai des. Trebuie sa manance toata lumea, nu?
     
  2. Sall All,
    confirm chestia cu inviz apoi viz, dar adaug că pare aleatoriu.
    Sau, mai degrabă, depinde de o anumită situație - nu am reușit să aflu care anume.

    De câteva zile nu am mai avut această problemă. Adică m-am delogat inviz iar la următoarea logare eram tot inviz.

    Chestiunea rămâne sub observație, deoarece știm cu toții că BP face tot ce poate ca să ne consumăm resursele pentru a ne cheltui banii să le înlocuim pe cele consumate.
    Folosind o expresie consacrată: pare că BP se folosește de un "exploit".
    Dar încă nu s-a găsit cine să-l penalizeze pentru așa ceva !!

    SashaKatz_MCPK (EG7)
     
  3. Singurul loc unde patesc cel mai des e centru de comanda din 1-4.
    A inceput cam de cind saimonii dau emp .
     
    sasha_die_katze apreciază asta.

  4. OK, thx, foarte probabil chiar acesta este motivul.
     
  5. Bug , eroare , se poate ca un pet sa dea dmg 75 000 doar el cu laserele in apararea " STAPANULUI '' sau sa inventat mersul pe '' bicicleta '' si la pet , unde sa ajuns .
    Acum 5 min pe EG3 in 1-7 .
     
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    stie cineva dece nu se poate scrie la suport ?
     
  7. ti-au dat block
     
  8. Ando

    Ando User

    Nu se inregistrează puncte onoare
    De cateva zile cred, nu am facut caz pana acum, nu se inregistreaza nici un punct de onoare.
    Multumesc anticipat pentru ca va uitati asupra acestei probleme.
     
  9. Vezi sa nu folosesti formatia de drone X - 100% onoare
     
    Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  10. Ando

    Ando User

    Foloseam formația de drone X. Am schimbat-o si va pot spune daca asta era problema.
    Asta era. Mulțumesc frumos pentru ajutor.
     
  11. Vulpea

    Vulpea User

    Problema dupa ultimul update . De multe ori daca vrei sa faci update cu promerium pe lasere sau altceva trebue sa faci operatia de 2 ori. Dupa primul ,,drag&drop,, nu face update apoi la a doua incercare merge.
     
  12. Problema este de mult mai mult timp.
     
    Veneficus apreciază asta.
  13. adita9x

    adita9x User

    Salutari ! Nu stiu de ce dar inventarul nu-mi arata nimic ,nici macar ce este pe nava .Are cineva un raspuns ? Multumesc
     
  14. Ce drq a-ti facut mai,a disparut inventarul!
     
  15. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    In plus, desi am download-at ultima versiune, apare eroarea:
    503 Service Temporarily Unavailable

    incepand de azi cam de la ora 12:004

    Cat_Ballou (EG6) [​IMG]163228348
     
  16. rattyionut

    rattyionut User

    oribil, oribil,oribil... merge jocul.
     
  17. Vulpea

    Vulpea User

    Astazi la misiune zilnica imi spune sa intru in RZone..etc! Care RZOne?
     
  18. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Da vad ca a disparut .
    Poate la urmatoarea sincronizare sa apara , da mai bine nu , sa scoata toate misiunile cu rzone .
     
  19. iosculo79

    iosculo79 User

    DA...plin de boschetari si trenulete formate din 20 nave , altceva nu gasesti in jocu asta. Mai gaseti si jucatori carora nu le scade HP-ul cand tragi in ei , orice ai face tu pierzi desi ai module cu peste 30% daune contra jucatorilor pe nava. Mai gasesti si incompetenti retardati vai de steaua lor gen DANIELA la support , orice problema raportezi ea trimite mai departe pt analiza. Atata batjocura nu am gasit decat in DARKORBIT , un joc mai pervers nu exista . Va recomand sa nu investiti ca o a sa va para rau.
     
    _basty13_ și BROSCOIUL apreciază asta.
  20. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    cine investeste o sa ai para rau !!!