Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. EmYy_1995

    EmYy_1995 User

    Nu mi se pare a fi un bug, o mina de tip DD-M01 cauzeaza 20 % dmg in coca, depinde de hp-ul navei cred eu. Bug nu mi se pare a fi.
    (daca ma insel sa ma corecteze un CM)
     
  2. relax

    relax User

    o mina = 20% dmg in coca => 5 mine = 100% dmg in coca(distrus), de ce ar depinde de hp-ul navei ? Ceva matematica ? Cu punctele de la registru nu stiu exact la cat dmg se poate ajunge(produs de o astfel de mina)
     
  3. Silviu

    Silviu User

    Jocul a fost imposibil astazi, si inca e. Lag imens, nici sa ma misc nu pot, deconectari subite si apoi nenumarate incercari de conectare, intr-un cuvant, bataie de joc.
     
  4. spiiribau

    spiiribau User

    am si eu un bug care sper sa fie rezolvat nu se intampla de fiecare data , dar ocazional
    • 23.09. 16:31 P.E.T. reparat. - 350 U.
    • 23.09. 16:31 P.E.T. reparat. - 350 U.
    • 23.09. 16:31 P.E.T. reparat. - 350 U.
    • dai un kamikaze iar petul se repara de 3 ori adica 700 de uri pierduti de fiecare data . Multumesc anticipat.
     
  5. Un userID ne poți comunica?
     
  6. spiiribau

    spiiribau User

    [​IMG]49178353
    scuze , am uitat de el.
     
  7. -.-AVATAR-.-

    -.-AVATAR-.- Guest


    Ar trebui sa fie in ordine acum.
     
  8. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Dupa restart-ul din aceasta seara am constatat ca nu mai pot efectua warp la nave.Am facut curatare de cache/cookies, am incercat pe browsere diferite...fara rezultat. EG7 [​IMG] 93000031
     
  9. oviovidius

    oviovidius User

    Daca ai da un restart la joc pe pagina principala ar trebui sa mearga,am avut si eu aceasta problema.
     
  10. Seth[RO]

    Seth[RO] User

    Nu, nu a functionat nici dupa restart pc :) Rezolvata intre timp dupa restartul de dimineata.
     
  11. trebuie sa pui clik pe nava cu venom si sa fi langa el ca sa mearga JAMX altfel nu merge
     
  12. SOLO

    SOLO User

    nu mi se mai contorizeaza sepromul pus pe lasere
     
  13. incearca sa mai pui macar 1 seprom si da un refresh la pagina ai sa vezi ca iti apare acolo unde l-ai pus:)
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  14. hαhαhα

    hαhαhα User

    secţiunea abilităţi a devenit inaccesibilă, linkul "ABILITAŢI" nu funcţionează.
     
  15. Verificat acum, dimineaţa. Funcţionează!
     
  16. hαhαhα

    hαhαhα User

    da, după restart e ok.
     
  17. Cum poti spune ca la 100% probabilitate de upgrade HST-2 da esuat ??? Si am dat si cand e 25% bonus reducere!
     
  18. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Tot ieri, mi-a dat şi mie eşuat la o probabilitate de 100%, dar asta doar în rubrica "progres", pentru că la "log upgrade" mi l-a bifat ca reuşit. Nu se pune cel cu probabilitate de 95 (am zis că ies mai ieftin), care a eşuat în mod nefericit.
     
  19. nustiu ce dumnezeu tot ii faceti la jocul asta ca mere din ce in ce mai rau acum nu mai trage raketa automata voi in loc sa-l imbunatatit mai rau al distrugeti pacat mare de jocul asta caum 5 ani cand l-am inceput era o placere acum a ajuns precum o migrena cu dureri de cap
     
  20. BUG LOW :
    1. >>>mod edit<<< s-a raportat la tehnic >>>mod edit<<<
    Asteptam corectarea si revenirea jucatorilor inapoi pe joc :)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Noi 2014