Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. dady77-7

    dady77-7 User

    Si la mine la fel,nu merge asamblarea si upgrade-urile :( Dar vad ca nimeni nu ne baga in seama pe aici :(
     
  2. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Nu stiu care e problema la voi clc, sist de operare vreun virus , antivirus , netul ...
    La mine merge.
    05.07.2020 - 15:16[​IMG](16)
    [​IMG]
    05.07.2020 - 15:16[​IMG](16)
    2 lasere lvl 16 colectate acum .
     
  3. dady77-7

    dady77-7 User

    Nu are treaba cu sistemul de operare,virus,antivirus,net,e treaba DO,care dupa restartul de server din timpul zilei de saptamana asta a facut jocul sa nu mai poata fi jucat de toti,nu in parametrii optimi :( Si app,de ce pana in restart totul era OK,dupa nu mai merge asamblare,upgrade si chatul de grup ? :(
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  4. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    De ce esti tu asa de convins ca e do de vina ?
    La mine merge , vezi ce ai in comun cu alti playeri care au aceeasi problema .
    Eu ma joc pe eg3 si eg4 si merg ambele .
    Bafta in rezovarea problemei .
     
  5. INVICTUS

    INVICTUS User

    Rezolvati va rog problema cu asamblarea si jump-ul,la portale se da reconect si putem sari abia dupa 15 sec ,am mai scris si saptamana trecuta despre aceiasi problema si nu sa rezolvat nimic,mereu probleme,jocul asta o sa functioneze vreodata cum trebuie?
     
  6. _basty13_

    _basty13_ User

    atunci chiar nu intele ce problema sa am eu daca am facut un cont nou de pe acelasi calculator acelasi net acelsi bouser si pe acela merge asamblarea si pe ct mare care il am nu merge de ce oare? pentru ca nu sunt but ? pentru ca nu cotizez la do?
    deaia nu merge ?
     
    dady77-7 și Veneficus apreciază asta.
  7. dady77-7

    dady77-7 User

    bibicU[HQ] a spus: De ce esti tu asa de convins ca e do de vina ?
    La mine merge , vezi ce ai in comun cu alti playeri care au aceeasi problema .
    Eu ma joc pe eg3 si eg4 si merg ambele .
    Bafta in rezovarea problemei . E uite pe EG 6/7 nu merge sau poate cum a spus basty13 mai sus pentru ca nu sunt pe booot :( Si app acelasi cont cu care joc si pe EG 5 imi merge si asamblare si upgrade,de ce ???:(
     
  8. Ai mers cu bicicleta pe contul mare ?
     
  9. Probabil 6 si 7 au servarul varza .
    Si la mine cu ceva timp in urma eg 1 avea un lag infernal in timp ce pe eg 2 mergea struna .
    Rezolvare do a schimbat servarul pe eg1.
     
  10. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    nici o sansa !!!! nu s-au cules morcoviiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!
     
    Veneficus apreciază asta.
  11. _basty13_

    _basty13_ User

    nu am folosit si nu folosesc nici un fel de program joc de 3 ani numai singur fara clan si bubui toti buti care ii prind si chiar si din conpania mea mai trag
     
  12. Era o intrebare evaziva la care nu trebuia sa raspunzi .
    Pe viitor cind ai o problema scri si pe ce globala te joci .
    Nu e obligatoriu sa mearga toate la fel .
     
  13. _basty13_

    _basty13_ User

    am scris la suport de sambata si azi am primit un raspuns concret
    Este o problemă de ordin tehnic ce afectează din păcate un număr mare de utilizatori în prezent
    asa spune; SPERAM ca acest lucru să se întâmple curând.
    dar ca eu am o gramada de lasare si scuturi care leam dat ubgradare si nici azi nu leam putut colecta cine ii devina?
    da imi scoate ochi ca mia dat 50 % exp si onoare cu ce ma incazeste asta eu am dmg mai mic si scutul la fel
     
  14. johny25812

    johny25812 User

    ce se intampla cu jocul ? o ia razna ? am ramas blocat in portal 3-1 cu 3-2 ... nu se finalizeaza saltul ... am 5 minute de cand ma tine in portal blocat EG3
     
  15. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    de cati ani ? !!!!! daca spui adevarul am sa-ti d-au un raspuns.
     
    bibicU[HQ] apreciază asta.
  16. liberalul13 apreciază asta.
  17. Stie cineva de ce nu imi apare iconita pentru "R-Zone"?
     
  18. _basty13_

    _basty13_ User

    nu mai este activa la fel si poarta low
     
  19. nucleu

    nucleu User

    salut.. aveti ideie de ce nu merge asmblarea..?
    mi-am asamblat teleghid rachete si nu imi apare colecteaza,..?
    cum fac..???
     
    Modificat ultima dată: 12 Iul 2020
  20. _basty13_

    _basty13_ User

    de ce nu mai merge sa te conectezi globala 7 si vad ca nici pe globala 5 nu merge
     
    luci_halas apreciază asta.