Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ai promeriumul dezactivat
     
  2. Nu pot iesi din R-zone
     
  3. 01:17
    URMEAZĂ
    29.05.
    Spaceball
    19:00 - 22:00
    30.05.
    Capture the Beacon
    19:00 - 22:00
    31.05.
    Spaceball
    19:00 - 22:00
    sa nu fie confuzie ora server
    29.05.2020 - 00:49[​IMG]Ai fost distrus de utilizatorul ★кιηg●؃●ĝяээи★ (MMO).
    [​IMG]
    29.05.2020 - 00:49[​IMG]Astronavă reparată.

    Caută profilele altor jucători:
    Utilizatorul nu a fost găsit
     
    Modificat ultima dată: 29 Mai 2020
  4. Kappa poate sa iti dea recompensa simultan Hercule,LF4, Kappa Booster sau Nimic ,fiecare cu 25% sanse.
     
  5. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Da m-am lamurit .
    Surpriza a fost mare , dapa ani in care " am alergart " sa fac nava full lf4 primesc tocmai acum cind am surplus si e prima data la kappa .
    Neprimind niciodata lf4 habarnaveam ca poarta asta da asa ceva .
     
  6. De ce imi apaer doar 4 articole in asamblare desi toate artiicolele sunt bifate ?
     
  7. _basty13_

    _basty13_ User

    mama ce bug fain ati facut acum si au gatat baieti buni misiunea
    Pe harta 4-1 PvP a părut un -=[ Deadly Battleray ]=-. Grăbeşte-te, distruge-l!
    sunt cu 100 pe hartile 41 42 43 44 si 45
     
    johny25812 apreciază asta.
  8. johny25812

    johny25812 User

    Lasa ca e bine acest lucru, nu mai stau la strans cutii prin PVP ... acum sunt botii doar la npc-uri pe hartile normale
     
  9. dady77-7

    dady77-7 User

    Salut,de la ultimul restart de server din timpul zilei,nu imi mai apar la asamblare decat 10 articole,desi am bifate toate articolele,iar la upgrade nu imi mai apare nimic ? :( cred ca nu sunt singurul care are aceasta problema?
     
  10. Nu esti singurul si se potriveste de minune cu "Goana dupa chromin", ca nu-ti apare nimic sa asamblezi :))
     
  11. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Mai are cineva problema cu saltul prin portal inainte innapoi .
    Nu se poate sari innapoi , apare mesajul ca nu poti sari decit dupa 15 sec de la conectare .
    Care conectare , ca sunt conectat demult .
     
  12. INVICTUS

    INVICTUS User

    intampin aceiasi problema cu saltul ,iar la asamblare inca o problema,dispar iteme,la upgrade si la dezasamblare nu imi mai arata nimic ,va rugam rezolvati aceasta peroblema
     
  13. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    Da, una si mai ciudata:
    Azi la ora 00:10 trageam intr-un inamic in 4-1, sarisem dupa el, din 1-4. Dupa o vreme a reusit sa sara inapoi in 1-4 dar eu nu, deoarece mi s-a "aplicat" aceeasi regula a celor 15 (cincisprezece) secunde.

    Adica, daca cumva incercam sa tragem in cine nu trebuie suntem penalizati !?!?!

    Sau, mai pe intelesu' ... nu da cu piciorul in câinele acela, deoarece nu stii cine îl tine de lesä !!

    Multumesc pentru intelegere,
    BKpozitv MCPK
    EG6.
     
    Veneficus apreciază asta.
  14. am asamblat si eu munitie A..Bl.. e bine ca mi.ati luat resursele.... arata ca sa asamblat dar nu o pot colecta :(
    frumoasa treaba. :mad::mad::mad::mad:.
     
  15. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    :))) de colectat se colecteaza toamna !!!!! acuma doar plantezi !!!!! :)) acuma colecteaza DO-ul ca nu le trebuie bronz artificial :))
     
    Veneficus apreciază asta.
  16. _basty13_

    _basty13_ User

    numi merge asamblarea si nici nu pot sa colectez ce am ubgradat dau dmg foarte mic ca am dat ubgreituri la foarte multe lasare i generatoare cand se rezolva problema?
     
  17. Nu stiu de ce la tine nu merge eu tocmai am colectat un laser la lvl 16 .
    Goleste chache sau incearca pe mai multe browsere .
    Bafta .
     
  18. _basty13_

    _basty13_ User

    a
    nu sunt singurul care aceiasi problema sunt mai multi uni sau plans de ieri ca nu le merge mie unul mia mers ieri azi vad ca la mine nu merge
     
  19. _basty13_

    _basty13_ User

    chiar nu inteleg de ce la uni merge si la mie nu am ster tot am schimbat si 3 bousere si azi vad ca tot nu merge
    de ce?
     
  20. _basty13_

    _basty13_ User

    nici mis de event nui ce mama masi a inceput sa mearga tot mai rau