Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. omul.negru

    omul.negru User

    vezi ca nu este bug ! un berserker si un cyborg ( daca stiu sa joace cu navele ) se pot bate cu 4 inamici deodata ! am facut eu testul cu colegul meu!
     
  2. Nava berserker da cu 70k max cu x4 (cu prometeus 105k la a 4 rafala) , il ajuta abilitatile dar nu in asa masura sa te poti bate cu ea , altfel ar umbla toti cu nava respectiva , ceea ce zice colegu de statie e un bug care poti face statie cu alte nave(mimessis , distruptor etc.).
     
  3. xenadark

    xenadark User

    Omule , dar era un Berserker și un Cyborg pe o stație toată de lvl.16 ( module laser de 2 ) cu 6 jucători full care o apărau ...Cyborgul era ” călare ” pe mijlocul stației ajutat de nava Berserker , colegii de clan au omorât nava Berserker anulând abilitățile navei cu o navă spearhead . Culmea că nava Cyborg încă era sub efectul navei Berserker care respectivul se repara în portal , iar nava Cyborg a tras pe stație de unul singur până a doborât stația cu tot cu 6 membrii de la mine din clan trăgând pe el fără a pierde un gram de HP și plus stația care trăgea pe el ! Despre ce vorbim aici ?
     
  4. omul.negru

    omul.negru User

    sa fiu sincer la statii nu m-am bagat dar am sa incerc si daca aflu ceva am sa-ti raspund, mi-ai dat o idee buna .
     
  5. GOTZILA

    GOTZILA User

    Nu abuza de bug dacă-l descoperi :p Acum sincer , chiar trebuie luate măsuri ! o_O
     
  6. mortu99

    mortu99 User

    nu este vreun admin sa imi raspunda ?
    chiar nu stiu unde sa postez
    am ct blocat in harta 1 4 si nu mai pot intra pe pagina de joc ma pune tot in asteptare
    am intrat si cu alt ct mai mic si acela merge sa intru pe joc dar ct mare nu ma lasa
    suport am facut de la ora 15 si nici pana acum nu am primit nici un raspuns
    am jucat 8 min si am dat salt din poarta 1 4 in 1 2 si nu a facut saltul
     
  7. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    am patit-o si eu zilele astea.
    curata cache si cookies, restart la calculator si te poti loga !
     
  8. As vrea sa stiu si eu unde sunt punctele acestui jucator , tinand cont ca toti pe care i`am vazut au un anumit punctaj de event , ca este el 0 , 1 , sau 1.000 ??? Sau este alta "iluzie" provocata de anumiti jucatori ??
    https://gyazo.com/6458dca313240617d871634d4ec60d3d
     
  9. ghiuzan.i

    ghiuzan.i User

    Eu am o problema destul de majora ceea ce consta in faptul ca nu primesc rewardurile complete de la uciderea npc-urilor, as avea nevoide de putin ajutor daca se poate.
    Multumesc
     
  10. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Fi mai explicit ! de cand nu mai primesti rewardurile complete ? de cand incepi sa distruci npc-urile sau dupa 3 ore de joc ?
     
  11. Salut am o problema serioasa duminica trecuta si din pacate..si acum mi sa blocat nava in poarta alfa si asa rmanae pana la restart este deja a2a oara cand imi pierd boosterele platite cu bani.Plus ca pierd si ziua de dublu.Pe de alta parte nici compensatii nu primesc.
    Devine enervata situatia asta...si pe cei de la do in doare fix in "cot" nu au facut nimic pana acum.Cum sa nu fie nimeni online sa ne ajute cu probleme.
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  12. cris_mc77

    cris_mc77 User

    am un singur cuvant pentru domnii dezvoltatori si domnii admini "incompetenti", si eu sunt blocat in poarta alfa de 2 ore, am facut 2 suporturi si degeaba, bagam bani si ei asi bat joc de noi
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! apreciază asta.
  13. eu de la ora 3 sunt blocat man....duminica trecuta de la 5 ...la mine este a doua oara bag banii pierd o gramada de boostere si prostia e ca trag si la rang pierd enorm mai ales la dublu.Iar ei nu fac absolut nimic cica nici compensatii nu luam.
     
  14. omul.negru

    omul.negru User

    daca esti blocat in poarta, atunci inseamna ca nu ai fost cu nava la .service. :)
     
  15. Tu care crezi ca este interesul lor ? sa deruleze boosterele sa cumperi altele ;)
    Crezi ca le pasa?
    Ia injura tu sau scrie ceva ce nu le convine sa vezi cum sar ca sacali.
     
  16. Mai intimpina cineva probleme de lag , clc si atac intirziat , anularea comenzii ctrl cind esti bubuit sau bubui biciclisti ?
     
  17. Ba DO sunteti niste nesimtiti o echipa de tot cacatul sambata inca 3-4 ore pierdute blocat in gama.
    Iar sau dus dracu puncte de rang si iar va doare n **** sa cititi ceva pe forum asta,
    Fac ceva pe sarbatorile voastre.
     
  18. -edos78-

    -edos78- User

    salut, eu am ramas blocat in poarta pentru a 4 oara! foarte frustrant si mai ales ca am bostere pentru mai multe zile! un moderator sau admin ne poate spune ce se intampla?
     
  19. nu vreau sa fiu rau dar nu o sa primesti un raspuns prea curand.
    o alta varianata o sa fie : calculatorul tau este de vina ( ca de obicei).... din pacate nu ne mai raspunde nimeni aici si ramai cu pierderea
     
  20. DonVioJr

    DonVioJr User

    mie nu-mi mai merge chatul