Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. indirect.. te obliga sa folosesti uridium si alte resurse pentru a face upgrading ??? ca sa mai poti folosi skylabul !!!
     
  2. costyn.rom

    costyn.rom User

    pai si problema cu asamblarea ?
     
  3. _basty13_

    _basty13_ User

    skilapul nu functponeaza cum trebuie
    daca pe nava ai 2 plaladium si ai magazia de 14000 nu poti sa trimiti nici macar 1 seprom
    zice ca ai magazia plina
     
  4. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Vezi cit ABR ai la upgrade , scazi cantitatea din magazie si cu restul faci transportul.
     
  5. la mine nu merge nici asa…...nu pot sa trimit nici macar 2 promerium.. chiar daca in inventor imi zice ca am 170 Abr deala :mad::mad::mad::mad:.
     
  6. AENZUB

    AENZUB User

    Salut , ce se intampla este bug s-au este modul dorit de functionare sa nu se primeasca azi ABR din porti?
     
  7. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    Isochronate trebuie sa consumi nu abr
     
  8. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Ala e sa nu astepti " o suta de ani " pina termini upgrade .
     
  9. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Daca nu ai de facut urgent upgrade , vinde ABR-ul .
     
  10. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Daca nu e bug si asa trebuie sa fie , acel isochronate care nu poate fi vindut trebuie consumat la upgrade , daca ai ce sa upgradezi .
    E singura metoda prin care putem goli magazia .
     
  11. costyn.rom

    costyn.rom User

    asta cu izocronat am aflat dar ce fac cu asamblarea ca de ex am 116 plasmidă si la asamblare imi arata 0
     
  12. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Probabil ai bug .
    La mine arata .
     
  13. COZMIN

    COZMIN User

  14. Mda , pana acum am fost gica contra , dar pana la urma le dau dreptate tuturor jucatorilor care isi plange oful pe aici ! Dezvoltatorii au f***t in asa hal jocul iar toate plangerile noastre pe forum nu le luati in considerare , ori daca aveti bunavointa de a raspunde , o faceti in deradere si cu nepasare ! In afara de a scoate noul modul de upgrade pentru nave prin a sterge toata configuratia unei nave , respectiv ambele configuratii , mai exista vreo modalitate de a-l scoate de pe nava ??? Contactele alea care mi`ai aparut in lista de prieteni fara a avea habar cum , eu avand maxim 50 , accentuez 50 , brusc peste noapte eram prieten cu peste 800 de jucatori :eek::(:confused::mad: ,cum pot sa le sterg , adica nu eu , ci de catre companie , pentru ca nu din cauza mea au fost adaugate in lista !
     
    Modificat ultima dată: 4 Noi 2019
    **Just4fun** apreciază asta.
  15. Super... pe langa toata chesti asta in care vrei, nu vrei trebuie sa upgradezi ceva ( ca asa vrea mai mariii), ca alfel nu folosesti skaylabul…. eu cel putin am un lag de ma face si un interceptor :mad::mad::mad:
    Va rog nu incepeti iar ca Pc-ul e de vina... 2 zile merge acceptabil jocul si 2 zile nu...( nu are chef pc-ul de joc in alea 2 zile nu??? :eek::eek::p)
    Bine ca ii lasati pe toti automatii non stop,.....iar sunt pline hartile x-7 si 5-3 :mad::mad::mad:
     
  16. Da , ca sa nu mai zic ca nu pot sa fac un Blighted Kristallon ca sa fac un Blighted Gygerthrall ca sa fac un Aliaj-Hybrid( de fapt 30) ca sa fac un Immunizer CPU ca sa fac o Quarrantine Zone etc...ca sa upgradez... pentru ca imediat ce omor Blighted-Kristallonul apare din aia de a iesit in prima zi din viata lui si ia Blighted Gygerthrallul parca zici ca are aspirator ! Pai cand toata lumea striga URSU URSU URSU pai ciuleste urechile si vezi unde e URSU !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sa fac , Sa fac , Sa fac dar pentru mine/noi cine face ceva daca persoanele abilitate sunt contra noastra !?
     
  17. COZMIN

    COZMIN User

    Panou de control -> Conexiuni de rețea / Afișare -> Faceți clic dreapta pe Internetul respectiv -> Proprietăți -> Faceți dublu clic pe Internet Protocol Versiunea 4 -> Utilizați marcajul la următoarele adrese ale serverului DNS.1) 8.8.8.8
    2) 8.8.4.4
    Problema rezolvată pentru moment, după remediere vă rog să reveniţi la setările iniţiale.
    O seară bună.
     

  18. �ĐΞŁTΛ_ŦØRCΞ�Novice forum
    Nou
    costi uitate ca ai paladium in magazie si ai magazia plina de aceea iti apare ca nai spatiu si intra pe mapa 5-2 in baza si vinde tot din magazie si vei avea loc​

    daca vrei sa iti mearga jocul intra la editare la pagina si sterge tot si lasa doar darkorbitul deschis cand te joci si vei vedea ca iti merge si nu va mai aparea reconectare
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 10 Noi 2019
  19. Neata.. ca idee , daca ai palladium in cargo ,iti arata la cargo ca e ocupat si iti si zice cat. Aici era alta problema, arata cargoul gol, dar nu puteai face transfer.

    ???? din pacate doar asa fac, cand vreau sa ma joc doar pagina de joc e deschisa si merge ca o rama.
    Tu ai mai citit si postarile anterioare sau doar te-ai aflat in treaba???
     
  20. xenadark

    xenadark User

    Din ce în ce mai tare jocul ăsta ! Deja băieții buni au găsit un bug și la nava Berserker ...O navă Berserker și un cyborg omoară o stație de unii singuri cu tot cu apărători care o apără :mad: Membrii din clanul SVK de pe EG profită la maxim de acest bug ( eu nu am înțeles cum funcționează ) stând pe stație full 16 ( amintesc că doar doi omoară o stație cu tot cu jucători pe ea ) ! Chiar nu mai controlează nimeni jocul ăsta ? Bine că sunt banați jucătorii care omoară programații de npc-uri :mad: