Raportări de buguri/erori

Discuție în 'Probleme generale' creată de ©ØrrØsivΞ, 30 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    nu cumva încerci să-l echipezi în altă secţiune, să zicem la generatoare ? ori poate ai un asemenea cpu echipat deja pe acea configuraţie !

    ps: poţi să up-gradezi pînă la un milion de lasere cu prometid, promerium sau cu seprom nu văd de ce ai ocupa inutil un slot al navei cu un asemenea cpu !
     
    Modificat ultima dată: 24 Mai 2019
    *SONIA*RO* și ĄMŮИ-ŖĄ apreciază asta.
  2. Buna ziua .
    De cateva zile cand intru in porti ( alfa, beta , gama) imi apare denumirea portii GG? ....
    Acum am activat misiunea "Influenta" , in care imi cere sa : Finalizeaza poarta galactica GG? ..... aceasta poarta fiind???
    a mai intampinat cineva aceasta problema??
     
  3. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    e vorba de KAPPA.
     
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    la misiune scrie ce npc-uri trebuuie sa faci ?
     
    omul.negru apreciază asta.
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    si daca botii sau numai pe bicicleta nu mai face nimeni galaxy gate atunci astia inceasrca sa te fortzeze :)))))) baga bani sa vezi ce iese :)) de groaraza cu astia, pun pariu ca femeiile de serviciu ar putea sa administreze jocul asta mai bine decat BP, din pacate devarukl supara , ( stiu )
     
    omul.negru apreciază asta.
  6. era Gama :)) :))
     
  7. Salutare piloți,

    În sistemul de vânzare a mai multor articole a apărut recent o eroare.

    Atunci când jucătorul selectează o dronă și revine apoi la vânzarea de articole multiple, va fi vândută doar drona și nu articolele selectate.

    Eroarea este cunoscută și va fi remediată. Până atunci acordați atenție acțiunii de vânzare a mai multor articole simultan.
    Dacă sunteți afectați de acestă eroare, înainte de face altceva, contactați suportul care vă poate oferi sprijin în rezolvarea problemei.

    Echipa voastră Darkorbit




    de la eroarea asta nu mai merge nici sa echipezi mai multe itemuri odata pe nava ( ex scuturi sau lasere) sau sa le scoti :(???? ​
     
  8. _basty13_

    _basty13_ User

    mie mia vandut un iris la lv 16
    am dat sa vand desigurile de drona si mia vandut drona fara sami arate ce vand
    sper ca cei de la suport sa separe greseala si sami faca inapoi irisul la lv 16
     
  9. LeftClick+shift&drag;)
     
  10. multumesc!!! stiu acest lucru.... ca l-am si facut ;):cool:
     
  11. Are dreptate .
    Azi am vrut sa mut protocoalele si modulele de la un pet la altul .
    Nu se poate decit unul cite unul .
    Cind se remediaza ?
     
  12. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Noile comenzi rapide se găsesc aici.
     
  13. ^^jax20^^

    ^^jax20^^ User

    buna ziua.am si eu o intrebare pt administratorii acestui forum:acest joc nu se poate juca decat noaptea si dimineata pana in 12-13?pentru ca nu pot sa fac o poarta,este lag de 10-15 sec.am inceput o alfa si nu o mai continui pt ca nu se poate juca.degeaba recompense si alte bonusuri daca nu se poate juca.de cateva luni am vrut sa intreb acest lucru pt ca vad ca nu se poate juca ziua ,mai ales sambata ,duminica.
     
  14. am observat o problema , m facut o kapa si nu am primit un laser de ala nou desi e laserstorm azi
     
  15. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    sunt probleme cu jocul asta de nu mai stii ce sa crezi !!
     
  16. stie cineva de ce nu pot lua inca o misiune normala (a cincea), in conditiile in care am doar 4 active?
    e ceva legat de misiunile de event?
     
  17. acum 2 saptamani a mai fost eventul asta, daca nu ma insel, aceeiasi problema am raportat-o si eu si nu s-a intamplat nimic. Nici macar un raspuns. :mad::mad::rolleyes:
     
    Modificat ultima dată: 21 Iul 2019
  18. daca ai o misiune de event activata,,, tu avand deja 4 misuni active, sistemul considera ca ai toate cele 5 misiuni luate. Sau poate mai ai activata o misune zilnica, misiune saptamanala... si de aceea nu poti lua alta misiune.
     
  19. pana la eventul black light, aveam 5 mis normale active si inca 3-4 din celelalte, acum nu ma lasa sa o iau pe cea de-a cincea
     
  20. hαhαhα

    hαhαhα User

    e un bug, am mai explicat aici, ai activă o misiune săptămînală, renunță la ea, acceptă a cincea misiune normală și după aceea poți lua din nou misiunea săptămînală la care ai renunțat (dacă este pentru săptămîna în curs !)
     
    omul.negru și Veneficus apreciază asta.