Rachete ECO-10

Discuție în 'Probleme generale' creată de -PredatorXDARKORBIT-, 2 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut , sunt nou in joc si mi-am cumparat 200 de rachete ECO-10 apoi mi-am cumparat lansator de rachete dar nu pot sa le lansez , le-am pus pe tasta 5 si nu merge ce sa fac ?
     
  2. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    trebuie să cumperi şi un cip lansator de rachete RL-LB1 care încarcă rachetele automat în lansatorul tău. cipul trebuie instalat pe ambele configuraţii şi activat.
     
  3. M-am uitat la shop/extras si am vazut multe cpu pentru rachete dar niciun RL-LB1 sigur ai scris corect ? Daca da , de unde il pot cumpara.
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    verifică cu atenţie secţiunea respectivă, cipul are culoarea roşu aprins :)
     
  5. Hermes

    Hermes Guest

    Lansatorul de rachete trebuie sa-l pui din sectiunea Hangar > Echipament pe ambele configuratii ale navei. Din pagina de joc mergi la icoana corespunzatoare Rachetelor, selectezi rachetele ECO-10 dupa care apesi pe icoana lansatorului (cea cu 3 sau 5 buline negre). Vei observa incarcarea lansatorului, cand cele 3(5) buline sunt albastre, mai apesi odata pe el si astfel lansezi rachetele.
    Pentru lansare automata trebuie sa cumperi CPU RL-LB! din sectiunea SHOP > Extras :

    CPU-ul lansator de rachete încarcă rocketlauncher-ul cu rachetele selectate şi le lansează în timpul unui atac laser propriu.
    După echipare (pe ambele configuratii), CPU-ul RL-LB1 trebuie să fie activat pe harta spaţială la meniul la "CPU"!
    Acest item se foloseşte doar o singură dată pe fiecare configurare.
     
  6. Deci sa inteleg ca trebuie sa mi-l cumpar neaparat nu ? Bine puteti sa inchideti subiectul dar daca se mai poate altcumva spuneti-mi si dupa inchideti-l.
     
  7. Hermes

    Hermes Guest

    Daca vrei automat , obligatoriu trebuie acest CPU. Se mai poate manual, dar pentru fiecare lansare va trebui sa dai click cu mouseul si sa fi atent cand lansatorul se incarca.
     
  8. Ok multumesc pute-ti inchide subiectul.
     
  9. Hermes

    Hermes Guest

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.