Rachete ciudate...

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de myhaiyza1234, 29 Mar 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Am vazut la alte nave inamice ca pe langa: Laser, Rachete si Lansator mai trageau din aproximativ 1 sec. in alta cu o racheta cu varf rosu. Aceasta racheta merge curbat si am impresia ca probabilitatea de impact e de 100%. Cine stie ce sunt alea si cum se obtin va rog sa imi spuneti.
     
  2. Acele rachete pot fi oricare dintre cele existente, iar pentru a obtine acel efect pe care lai vazut este de ajuns sa pui puncte la registru pilot pe Detector de caldura, cu cat pui mai multe puncte pe el cu atat rata de a da miss se micsoreaza.
     
  3. Si daca am pus numai 1 punct trage curbat?
     
  4. Efectul grafic este vizibil şi cu doar 1 punct însă performanţele vor fi cele corespunzătoare nr. de puncte atribuite.

    De asemenea, efectul şi performanţele abilităţii respective nu se aplică rachetelor din clasa hell-storm / sar.
     
  5. Salutare,acele rachete sunt existente se numesc plt 3030 si merg curbat deoarce 1% detector de caldura la registru si se foloseste tech teleghid rachete 100% de accea se vede capatul rosu !
    http://img847.imageshack.us/img847/6783/efecto2.jpg
    sper ca am putut sa iti fie de ajutor,
    Spor la joc!
     
  6. Nu doar rachetelor PLT-3030 li se aplică acel efect grafic ci tuturor rachetelor, cu exceptia celor Wiz şi celor din clasa hell-storm / sar!
     
    yellow_flash apreciază asta.
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.