Pushing

Discuție în 'Probleme generale' creată de GeorgianOros, 1 Apr 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Buna ziua , am și eu o mică intebare . Aveam petul activat pe autocolector in timp ce spargeam npc uri de event . O nava mi a spart petul de mai multe ori petul mergând la o distanță mare de mine nu apucam sa văd cine îl sparge și după m a amenințat ca mi face suport pentru pushing și o sa mi ia din experiența și onoare se poate așa ceva ?
     
  2. dady77-7

    dady77-7 User

    Nu se poate,atata vreme cat nu l-ai bubuit tu intentionat :) Oricum au script pentru asa ceva ca si pentru boooti :)
     
    GeorgianOros apreciază asta.
  3. Pai nu l am bubuit intenționat eu făceam npc uri de astea de event pentru uridium și petu l l am lăsat deschis pe autocolector , și tot vedeam ca cineva îl spărgea , îl tot reparam ți iar îl spărgea tot așa de vre o 20 de ori in decurs de 2 ore . Și după mi a scris pe Chat ca o sa mi facă suport cu contul ăla mic și ca o sa mi ia din experiența și onoare și mie și lui el fiind cu rang de locotenent
     
  4. Având rang mare la nava sunt unii ce îsi crează conturi cu ranguri mici și se lasă bubuiti sau omoară petul și după face suport de pushing
     
    styv86 apreciază asta.
  5. Eu cred ca tu ti l-ai spart ca sa cresti o nava mica si acum vrei sa vezi daca se intampla ceva:))... stai linistit ca pe dezvoltatori, admini, suportzi si ce-or mai fi ei, nu-i intereseaza absolut deloc trisatul in acest joc... unul fara zeus, fara formatii de drone. cu doar 2 inele de porti facute avea titlul ala de "Exterminator de inamici"... eu cu lvl 25, UFE, MILIOANE DE X4, RSB etc n-am reusit s-o termin :))) ... peste nici o saptamana il gasesc in coltul hartii 4-3 cu vreo 6-7 nave mici aliniate: le bubuia cu x1:)))... i-am distrus si eu cateva, imi da grup si intr-o engleza stricata ma roaga sa-l las ca are misiune cu 100 de nave pe hartile 4-x... am trimis cateva printscreen-uri la suport, si cu navele si cu discutia..."vom verifica":))).... probabil c-au uitat:))) ... de unde tragem concluzia ca-n acest joc este permis orice!!!
     
  6. _basty13_

    _basty13_ User

    asa este asa am patit si eu aceiasi placa mia trimis si mie
    vom verifica
    daca a vazut cineva ca au verificat este numai DUMNEZEU
     
    •»мєтнα«• și GeorgianOros apreciază asta.
  7. Ce interes as avea sa cresc o nava mică și sa risc sa mi pierd rangul de Colonel pe nava mea ? Asculta ma , spărgeam npc. Uri de event pentru uridium și ma trezesc cu pet ul spart de vre o 20 de ori eu l am lăsat pe autocolector și nu reușeam sa văd cine l sparge când l am prins pac fugea in portal , plecam iar sa sparg npc uri pac ma trezeam cu pet ul spart
     
  8. True5.1

    True5.1 Guest

    Exista deja o tema de discuții

    tema inchisa!
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.