Suport pushing sau nu?

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de »яσmέσ•Bσў«ìŋ$aŋę»RO, 31 Aug 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Improve şopteşte: 12 times u killed me that's report, continue do proplayers./asta vine si trage eu il bubui,ca e normal doar nu-l las sa-mi ia punctele si tot el cica face suport.am mai intalnit din astia care vin si te atata sa ii bubui de mai multe ori doar ca sa faca suport.acum nu stiu care e treaba cu pushingul asta ,de ce toti cei pe care ii bubui ,boti sau nu,spun ca far suport daca mai trag in ei.astept si eu un sfat ceva de la admini sau cei ce au cauza de situatii din astea.multumesc
     
  2. eu bubui boti in 5-2 zilnic, de cate 20, 50 ori si vad ca tot aici sunt si continui sa o fac.asta cu amenintarea cu pushing e doar o metoda de ai lasa in pace sa-si continue activitatea fara teama ca raman fara drone.
     
  3. Cel mai destept cedeaza .