Puncte de cercetare

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de tatalor, 5 Dec 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. tatalor

    tatalor User

    Salut, pentru a avea cat mai multe extra energie din cutiute ,de cate puncte abilitati as avea nevoie si cum ar trebui sa le distribui. Multumesc .
     
  2. COZMIN

    COZMIN User

    5 puncte Fascicul de tractor 2
    +
    protocoale de recuperare (10 buc )
    +
    2 radare
    = 5 gg cu petul
    4 gg cu nava
    Succes ;)
     
  3. reluc

    reluc User

    Buna ziua. Sunt incepator si am 27 de puncte de cercetare.Ce configuratie a punctelor este cea mai buna pentru cutii bonus?
     
  4. Veneficus

    Veneficus User

    aici gasesti raspunsul...
     
  5. Ok ..Am configurat dupa cum ai spus dar tot nu primesc dublu , oare ar trebui sa am protocoalele de recuperare la nivel 3 ? Deoarece eu am 2 radare nivel 3 si 10 protocoale de recuperare la nivelul 2. Care este smecheria ca tot nu inteleg . Multumesc frumos
     
  6. styv86

    styv86 User

    Ai cumpărat pachetul Avantaje duplicator ? Dacă nu , ai pe prima pagină în secțiunea Uridium și acolo click pe pachete avantaje !
     
  7. B
    una ! Ce sa fac cu duplicatorul ala , atata timp cat avand abilitatile tractor 2 ar trebuie sa dea cel putin 4GG ...Eu nu mai inteleg nimic din jocul asta ...
     
  8. Stai linistit, ca n-a mai ramas cine stie ce din el...
    Suportul e inexistent, explicatii pe forum cam tot asa -> lipsa... si pana la urma, singurii care ar trebui sa inteleaga ceva sunt programatorii...dar am mari dubii ca au idee ce au facut din jocul asta: Un fel de bambilici :)

    my2cents
     
  9. § 8 Diverse
    (1) Sunt excluse acționările în justiție.

    (2) În aceste Condiții de participare, „Bigpoint” se referă la utilizatorii Bigpoint Inc. (cu sediul în San Francisco USA), cât și la utilizatorii Bigpoint S.à.r.l and Co, SCS (cu sediul în Senningerberg, Luxembourg)

    (3) Acest Regulament de participare și relația legală dintre Bigpoint și participanți se află, în cazul utilizatorilor Bigpoint Inc. sub incidența legislației statului american California, iar în cazul utilizatorilor Bigpoint S.à.r.l and Co, SCS, sub incidența legislației luxemburgheze.

    (4) În cazul în care una sau mai multe prevederi al acestui regulament de participare este invalidat, restul prevederilor nu vor fi afectate.

    (5) Orice acte adiționale sau acorduri suplimentare vor fi întocmite în scris pentru a fi valabile.

    (6) Bigpoint își rezervă dreptul de a modifica prezentul Regulament de participare în orice moment și fără notificare......
    NO COMMENT
    programatorii...dar am mari dubii ca au idee ce au facut din jocul asta: Un fel de bambilici
    Următoarea eroare a apărut:

    Te rugăm să introduci un mesaj valid.

    Customer Care Team <customercontact@bigpoint.com>
    2 mar. 2012, 02:29[​IMG]
    [​IMG]
    către eu
    [​IMG]
    Salut,

    Mulţumim că ne-ai solicitat!

    Special pentru acest tip de situaţie am deschis o temă în cadrul forumului nostru de joc unde, în urma prezentării problemei tale, moderatorii noştri îţi vor oferi un răspuns în cel mai scurt timp posibil. Tema o poţi găsi accesând linkul următor:

    http://ro.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=6709



    Sperăm că am putut să îţi fim de ajutor prin prezentarea acestor informaţii!

    Multe salutări,
    >
    > Utilizator:
    > ¨˜”°º◦√aℓđξмaя◦º°”˜¨
    >
    > Server:
    > Europa globală 4
    >
    > Rang:
    > Major de bază
    >
    > Premium:
    > Nu
    >
    > Nivel:
    > 17
    >
    > Compania:
    > EIC
    >
    > Poziţia actuală:
    > 2-8
    >
    > Utilizator din:
    > 2010-08-30
    > va rog ..cv ..lipsa de zel ..sau ..nu dau seama ..ptr chat 1 ora ban ..a nu intelege gresit ..va rog a s-e verifica
    > Modificarea datelor utilizatorului
     
    Modificat ultima dată: 9 Iun 2020
  10. reluc

    Buna ziua. Sunt incepator si am 27 de puncte de cercetare...BROO,.
    sorry caps,
    0/5
    0/5
    0/5
    0/2
    0/3
    5/5
    5/5
    0/5
    0/5
    1/5
    0/5
    5/5
    0/2
    0/3
    5/5
    2/2
    3/3
    5/5
    1/5
    1/2
    0/3
    2/2
    3/3
    0/2
    0/3
    Puncte de cercetare atribuite: 38 din 50
    Resetează abilităţi
    64000 uridium....
    incepator?
    NO COMMENT