Protocolul P.E.T. Laser Gun

Discuție în 'Întrebări de început de joc' creată de ~Voex~, 18 Feb 2017.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. ~Voex~

    ~Voex~ User

    Salut am cumparat un protocol IA lv 3 AI-LM1 si spune ca laserul meu provoaca cu 4% mai multe daune dar nu este adevarat nu specifica nicaieri ca este numai pt PET
    Protocol Laser Gun (Nivel: 3)
    Efect: măreşte cu 4% daunele cauzate de laser.

    Protogolul Laser Gun îți permite să provoci daune mai multe cu laserul.
     
  2. vei provoca cu lasarele petului daune mai mari .este pentru pet nu pentru nava
     
  3. ~Voex~

    ~Voex~ User

    Ok asta am observat dar la definitia protocolului spune Protogolul Laser Gun îți permite să provoci daune mai multe cu laserul. Nu specifica ca la celalalte ca este pt PET sau nu stiu eu sa citesc
     
  4. styv86

    styv86 User

    Pai la sectiunea shop, sunt doua chenare care sunt dedicate special pet-ului (protocoale de pet si module pentru pet si un singur modul care avantajeaza nava cu ajutorul modulului combo reparatii care trimite hp navei tale, binenteles trebuie instalat pe PET) ..Celelalte sunt strict dedicate PET-ului..;)
     
  5. ~Voex~

    ~Voex~ User

    Ms asta am inteles dar ar tr sa specifice si la acest protocol cum specifica la toate ca este doarvpt pet sa nu mai pateasaca si alti jucatori ce am patit eu sa dau 45k uu la toate specifica numai la aceste nu
     
  6. pai chiar asta e ideea, daca specifica acolo ce zici tu nu-l mai cumparai.
     
  7. Scrie la intrare, deasupra "magazinului":

    pic1.jpg

    E de aşteptat ca la raionul de lactate, în sticla pe care scrie lapte să fie chiar lapte.


    Temă închisă.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.