Feedback Protegit Pandemonium - Temă de discuții

Discuție în 'Discuții despre joc / Feedback' creată de -pianoman-, 18 Mai 2022.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. -pianoman-

    -pianoman- Community Team Team Darkorbit

    Salutare piloți,

    În acestă temă echipa de dezvoltare a jocului se bucură să citească feedbackul vostru cu referire la evenimentul anunțat, Protegit Pandemonium.

    Vă mulțumim și vă dorim distracție plăcută!
     
  2. Veneficus

    Veneficus User

    in forumul spaniol un "utilizator corect" spunea:

    "Ei bine, vreau doar să vă mulțumesc pentru eveniment nu am fost rău deloc, în total am scos 3500 cpu legendare (fără a petrece un singur minut din timpul meu prețios), care, la rândul său, mi-a dat 495 module pentru navele mele"

    timpul lui e mai pretios decat al meu si al putinilor utilizatori corecti...valoreaza nici mai mult nici mai putin decat contravaloarea programului (mult etalat pe aici fara replica) numit vertex...
    rusinica BP!!! inca un event pentru clientii de programe.
    schimbati CCG si vindeti direct programele.
    terminati o data cu sarada asta de mimare a unui dezvoltator de jocuri fairplay.
    penibil de dezgustatori!
    rusinica in continuare!
     
    -*AIRFORCE*- și BROSCOIUL apreciază asta.
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Veneficus, daca te uiti pe forumul german, astia au deschis pagina despre produse culinare :)) despre dark orbiti nu se mai poate scrie nimic :) conducerea DO este o mizerie de nedescris, !!!!!singura solutie este :)) la eventuri mergi la spart de nave :)) sau :: decat sa bag 50 de euro pe ap pentru premium mai bine iau program si imi scot banii :) si asta este o solutie :))) ALTA SANSA NU AVEM !
    mizerabili au fost si mizerabili au sa ramana !!!!
    Dar ai si inteleg, nu multi au bagat premium, multi au fost numai la cules cu mausrecorder,dar acuma programele care dau avantaje:) costa ceva dar primesc banii inapoi si un salt in rankuri si item-uri :)) ai indruma sa mai joace cu programe :) sau gresesc ?