Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. imediat ati sters ca am intrat la clini si cin mo dat adoara mor bubuit am dat la jurnal si am vazut ca am bubuit dar dupa dau pe jurnal si numi apare ca am bubuit deci se perde vetii in or ce poarta ca daca vrdeti cai dela voi imediat stergeti
    ce sa fac am perdut o viata dar sper sa no perd pe adoua deci dau pe jurnal imi apare ca mor bubuit ca sa blocat si dupa ma duc si pe jurnal de bord dar imi da cu citeva minute in urma cesa spun perdem la vieti si nuva intereseaza asai jocu bafta in contionoare baieti care faceti porti

    acuma dadea cu 50 mi si sa dus ma duc dupa el si da cu o100 in 5 secunde deja da cu u o suta casa vezi ce sa mai zici

    mai bine intrati pe contu meu sa vedeti deci nu se poate asa ceva
    moderatori
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 15 Mar 2014
  2. Greu, nu-i aşa? :rolleyes: ...şi nu mă refer la problema expusă, ce cu greu a putut fi desluşită din cele scrise de tine.

    Verifică cu atenţie Jurnalul de Bord, "faptele de vitejie" tot acolo-s!
     
    _»ΣLΣЙλ«_[WΔЯ™] apreciază asta.
  3. Sonik

    Sonik User

    Pentru limba romana apasa tasta 1 !
    Tu ai lag... + de asta din ce am reusit sa inteleg de la tine...pari incepator :)
     
  4. odata cu schimbarea efectului cetii au aparut din ce in ce mai multi buti ,programul folosit ii ajuta sa nu ia nici dmg din mine ,nu mai vorbim de auto si alte chestii cum ar fi emp din 10 in 10 secunde,
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  5. ursulet81

    ursulet81 User

    Ai incercat duble la Booster Cooldown ;)(CD-B01 + Cd-B02).
     
    maxx7575 apreciază asta.
  6. se poate nu am incercat dar din cite stiu boosterul este ptr abilitati ce treaba ar avea emp?si oricum botii sint boti s-au poate booteru asta ii ajuta si la dmg din mine si colecteaza si nava automat:)),
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și ђyPΞR apreciază asta.
  7. ursulet81

    ursulet81 User

    Pai cooldown-u la emp burst este de 35 sec si daca avem duble la cooldown tu si alt prieten(mai multi:D)...se explica alea ~10 sec. pauza intre ele;).
    AI puncte la registru pe bombe?(daca nu ai, le pui da nu prea au mare efect).
     
    maxx7575 apreciază asta.
  8. P!x3lL

    P!x3lL User

    Acest booster este valabil doar pentru abilitatile navelor, nu pentru EMP.
     
    ђyPΞR apreciază asta.
  9. scuzati deranjul dar parerea me e ca jocul acesta e in exclusivitate ptr cei ce folosesc monede de joc "uridium"iar cei care nu folosesc sunt doar simpli npc.
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  10. ursulet81

    ursulet81 User

    Sigur?
    Rog un jucator care a utilizat CD-B01+CD-B02 sa-mi spuna daca Booster-ul de cooldown are efect si asupra EMP-burst, multumesc.
     
    maxx7575 apreciază asta.
  11. Hermes

    Hermes Guest

    Raspuns corect , multumim.
    Cele 35 de secunde de cooldown ale EMP-01 nu sunt influentate de catre Boostere. Boosterele au efect doar la abilitatile navelor.
     
  12. ursulet81

    ursulet81 User

    Multumesc...era cat pe ce sa-mi pun 20k uri la bataie de test, pentru duminica viitoare, deoparte.
     
    maxx7575 apreciază asta.
  13. ..777..

    ..777.. User


    si totusi cum dau unii EMP dupa EMP....cred ca cele 10 secunde de mai sus , sunt cam multe. am vazut EMP si la 3-4 secunde. Poate mai urmeaza o runda de "curatenie"...sa zicem ca e curatenia de primavara :p
     
  14. Probabil era "începător" dacă îi lua atâta :rolleyes: .... ce am văzut eu, dădea EMP după EMP, un fel de laser EMP, după care Zmeul fură merele de aur şi fata de împărat. o_O
     
  15. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    da, norocul nostru, căci spre disperarea tardivă a zmeului, merele erau chiar de aur şi botul dihaniei a rămas văduvit de faimoşii colţi după ce s-a înfruptat din rarele fructe iar fata era fată doar cu numele navei şi împăratul era desenat pe carton. :p
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  16. Domnilor eu nu inteleg un lucru...la multi jucatori am observat cand fug si le las mina retard ei dau EMP ce rost are EMP-ul ala eu incercand sa scap de el nu sa ma lupt numai dupa ce ia mina daca nu ia mina nu da EMP as vrea niste pareri chiar is foarte curios
     
  17. ursulet81

    ursulet81 User

    Daca ai luat in plin mina SL-M01 anuleazi efectul de incetinire cu un EMP :).
    L-am vaz't la dentist, si-i lichea cu scuipici-nol sa-i faca mulaj tehnicianu si sa-i puna din aur la loc don doftor saptamana viitoare, pi zmeu.:p
     
    Modificat ultima dată: 19 Mar 2014
    maxx7575 apreciază asta.
  18. Mda... si eu am coborat ieri din bananier... ok. Macar se intelege clar chiar mai mult decat trebuie din raspunsul dvs. plin de aroganta din pacate. Daca sunteti de parere ca toti jucatorii au 15 ani si prima data cand au deschis calculatorul au vazut doar Darkorbit.
    Multumesc pentru amabilitate si lamuriri.
    O zi cat mai buna sa aveti.
     
  19. fiind o mina e ca si cum ar fi atacat,normal ca EMP sa l scape de ea
     
  20. ..777..

    ..777.. User

    sa stii ca mie nu-mi plac ironiile astea ...dupa parerea mea destul de ieftine si gratuite. Am depasit de mult varsta pubertatii. Dar nici nu te condamn. La suport nici nu ma mai complic sa transmit....din moment ce nu stiu cum va fi solutionata problema. E ca si cum ai vorbi la casuta vocala...vorbesti, vorbesti si iar vorbesti si nu primesti raspuns.