Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ai dreptate intr-o oarecare parte...probabil peste inca 4 ani se va face inca o "curatare" serioasa se joc...pana atunci ne umplem de nervi pe joc,admiram "auto" la unii baieti "cinstiti" cum isi fac veacul nestingheriti pe harti s.a.m.d. ... la suport ne aranjeaza cu un mesaj "identic" de fiecare data...pe forum suntem luati la misto s.a.m.d. ... ulciorul nu merge de multe ori la apa dar s-ar putea sa se sparga pe drum ... spor la joc (care mai aveti chef )
     
  2. KliP-Done

    KliP-Done User


    Eu ti`am raspuns in calitate de jucator. Pana acum acuzai staff`ul BigPoint de "nelegiuirile" facute. Acum ca sa te scoti schimbi subiectul si treci la acuze asupra mea. Eu doar mi`am spus punctul de vedere, fiind in aceeasi situatie ca si tine, dar pentru ca te`am contrazis ai schimbat macazul. Hai sa aruncam vina unii pe altii. E al doilea lucru la care ne pricepem cel mai bine,noi romanii, dupa jigniri :)
     
  3. Nu ştiu de ce, dar deja îmi zboară gândul la încă o "echipă", de pe aici, de pe la noi din forum, cu ştate vechi... ;)

    Mai ales făţărnicia o luăm la "mişto"!
     
  4. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    mai bine nu o făceai, duplicitatea cere şi o doză nativă de talent... e jalnic cînd vezi cum unii încearcă să-şi "întărească" ideile apelînd la astfel de subterfugii. sper că cealaltă calitate ai dobîndit-o nu doar conjunctural.
     
    Veneficus apreciază asta.
  5. Poti raspunde si cu cealalta calitate, tot nu ne impresionezi ;) Suntem trecuti prin multe astia cu "ştate vechi..."

    ;)
     
    ђyPΞR apreciază asta.
  6. ursulet81

    ursulet81 User

    Bagam text zilnic in aceasta tema si nu vad nimic din ele sa-l faca pe dezvoltator sa mi-l scoata pe auto-lockist din joc mai repejor.
    Ma bucur cand invart un năuc(ciudat...cu un mix de rsb aproape pefect si cu tinta sarind de pe un invizibil pi altu) sub un asediu de 120k cate 3 minute :D.(da multă muniție mai are năucu).
    Si ma mai bucur ca nu-s prizonierul hărți 5-3.....;).
    Un jucator mic nu prea are sanse in fața unui hautomatus, asta-mi e jocul si e trist.
    Hai dezvoltatorule faci ceva? Punctul rosu pi minimap poti sa mi-l faci random afisat unu sau doi milimetri față de poziția reală în joc mai acana?
    O fi asa greu sa bulversezi precizia unui hautomatus în spatele jocului?
    Fiar el sa fie de lag ca nici tinta nu o poti pune si hautomatus-u....( colegii îs langa mine vede baza sigur singurel`u... :D).
     
  7. -ZETU-

    -ZETU- User

    bai fratilor parca sunteti de pe alta planeta omul spune destul de concis ca sunt cotizanti care dau 5, 10, sau mai multi euro pentru niste programele pentru ajutor in joc, de care BP se lauda ca a scapat
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  8. nu tine de performanta pc-ului in prezenta unui b00ter :)) ai freeze si gata :))
    am pus linux nu agata nu are lag merge struna :)) pana dai de unu care foloseste cate CEVA si m-am luat de ala de pe locu 1 de pe eg 7 am facut film cum am oprit atacul si nava continua sa traga, ala cu sab simplu, formatie drone inima si nava goliat cu design sentinel dadea cu 103000 damage cu sab :)) sa mai zic x4=))
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și .akatar. apreciază asta.
  9. ursulet81

    ursulet81 User

    Afisarea daunelor solicita mult PC-ul....:)
    Am intalnit... si la fel in prezenta unui astfel de jucator imaginea lasa de dorit.
    Cu putina coordonare de grup si o tactica buna un astfel de bot-user nu are sanse nici daca ar da cu 400k damage pe secunda...;).
    Din cate am intalnit...nave cu mii de ore in spate se folosesc de programele in lupta.
    Nu inteleg cum un user cu atatea ore jucate are nevoie de programele.
    Dupa atata amar de vreme in joc sa nu fii in stare sa apesi pe butoane in lupta directa?...incapabilii...; putin zis:D:D:D.
     
    Modificat ultima dată: 13 Feb 2014
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și maxx7575 apreciază asta.
  10. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    coordonarea merge în grup şi dacă ai grupul cu tine da ce te faci dacă individul "dăunător" te prinde singur !?
    grijă mare, naivitatea strică la prestigiu şi nu dă bine în cv. ăla n-a jucat nici 10% din orele contorizate, alea au fost "jucate" de "frăţior".
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și Veneficus apreciază asta.
  11. ursulet81

    ursulet81 User

    Cand sunt singur lanțu-i dă-n gol(am mai scris: 3 minute mixeaza in gol):D.
    Numa 10% din orele de zbor sunt reale...văleu lume restu le'o privit, DO-ul îi film la el/ei...incapabilii dăunători(si asa or sa ramana, prizonieri in 5-3 cu mari ifose de stăpâni crezându-se paznici acolo:D).
    Domnule vrăjitor multi imi numara sâmbătele va rog pi viitor nu-mi purtati de grija.(cand se ia al doilea cartonaș user-ul-mi dispare de pe ecran).
     
    Modificat ultima dată: 13 Feb 2014
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și maxx7575 apreciază asta.
  12. aceeasi treaba mi sa intamplat si mie tot in 5-3 eu spacehead si atacatorul cu goli si tot ma ajuns din urma:))
     
  13. nu va mai agitati baieti...era jucariilor revine in forta...BP ca de abicei "e lag...sau...o sa trimitem mai departe solicitarea dumneavoastra"...deci mai vorbim peste 4 ani cand o sa-si aduca aminte BP ca trebuie sa mai faca ceva in afara de upgrade la joc (ca sa mearga din ce in ce mai rau jocul) si sa ne ia banii...iar domnul ©ØrrØsivΞ incearca sa ne faca "chiori" si "......" pe fata dar nu ii reuseste...daca ar juca si domnul ©ØrrØsivΞ poate ca ar vedea cu un ochi macar neregulile jocului...dar asa ne rade in fata doar...succes baieti la joc (daca reusiti)
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  14. Începând din acest moment, ai la dispoziţie 24 de ore să îţi susţii afirmaţiile mai sus citate.

     
  15. MiniMe

    MiniMe User

    Nu stiu de ce dar problema botilor de lupta e asemanatoare cu aceea a fenomenului OZN....multi vad si semnaleaza...autoritatile zic ca-s baloane meteorologice,ca ai baut,ca e o reflectie ca....insa din punctul meu de vedere si a multor alti jucatori cu state vechi de pe EG2,boti de lupta exista si sunt folositi de jucatori cu state vechi,mai vechi de 5 ani,cu sau fara stiinta BP.Surprinzator cel de pe locul 1 nu foloseste....dar din primi 100 cam 30% au folosit si folosesc inca.Vom vedea daca se va schimba ceva,noi urmarim cu interes,oricum e tot ce putem face.
     
  16. ceea ce am zis mai sus au zis cam toti ceilalti in interventiile facute...iar cu sustinulul probe nu avem cum sa aducem ,deci ramane doar "ochiul nostru contra cuvantului vostru" :)
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și ђyPΞR apreciază asta.
  17. ursulet81

    ursulet81 User

    Mi-am echipat phoenixu cu un laser, un scut, un lansator si un camuflaj si am dat iama-n X-2 la cutii cu pet-u în vânt. Si culeg si culeg... se ingalbeneste miniharta in lateral :),toata lumea fugise la si catre portale, venise inamicu.
    Ma ascund intre npc-uri si astept...si apare punctu rosu.
    De unde a stiut OZN-ul unde sunt?De unde a stiu ca sunt pe phoenix?
    De ce nu tras?
    Tehnologia extraterestră ne-a invadat hărțile....:D
    MiniMe OZN-ul = obiect zburator neindentificat:
    1. obiect - adevarat, obiectele nu gandesc.
    2. zburator -adevarat,nava zboara in joc.
    3. neindentificat - fals, ii cunoastem, poate pentru dezvoltator nedetectabil, insa noi ii stim care, cum...
    Eu le zic OZ-uri...in traducere directa 000-uri.
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== și maxx7575 apreciază asta.
  18. _-G-_ sau ***BOWMAN***, nu-i vina mea că nu pricepi limba română şi bălmăjeşti în continuare, gonindu-ţi în continuare verzii cai pe întinsele câmpii ale albilor pereţi.

    Dacă restul au mai zis câte ceva, în ceea ce te priveşte ai mari deficienţe în a exprima şi înţelege ceva. Este o opinie personală, formată pe baza intervenţiilor tale în acest forum. Pe de altă parte, eşti cel mai puţin îndreptăţit să vorbeşti despre "programe", nu-i aşa domnule "corect"?

    "ochiul tău" şi nu "nostru" este rugat să revadă ceea ce am citat şi pt. ce am solicitat să îţi susţii afirmaţiile făcute la adresa mea. Poţi cita vreo intervenţie a mea, din care să reiasă cum că aş susţine că nu există nereguli în joc şi cum că aş fi pretins că utilizatorii n-au dreptate ("chiori")?


    Mai ai la dispoziţie vreo 8 ore...
     
  19. poi asta zik si eu ka e posibil :))
     
  20. cand majoritatea celor de aici zic ca inca se folosesc programe ilegale pe joc este "ochiul nostru" nu "ochiul tau" ...iar cineva mai sus zicea de "cotizanti" (are 2 intelesuri,fiecare intelegand ce vrea...eu unu am inteles despre ce este vorba pe cand dumneavoastra ati inteles despre ce ati fi vrut sa fie vorba) ... aceste discutii vor exista pana cand vor jocul va fi unul cinstit 100% ... oricum "eu" nu o sa am niciodata dreptate pe cand dumneavoastra o sa aveti intotdeauna dreptate...toate cele bune :)
    " Poţi cita vreo intervenţie a mea, din care să reiasă cum că aş susţine că nu există nereguli în joc şi cum că aş fi pretins că utilizatorii n-au dreptate" daca ziceai asta de la inceput DIRECT si fara ocolisuri era totul ok (nu mai ajungeam aici) ... oricum asta e raspunsul pe care il voiam si pentru care iti multumesc frumos ... sorry ca s-a ajuns aici pentru raspunsul asta ... toate cele bune :)
     
    Modificat ultima dată: 14 Feb 2014
    ђyPΞR apreciază asta.