Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BV Broscoiule,asta e concluzia-astia nu numai ca nu vad ce este la vedere pt cei ce vor sa vada,se mai cearta si intre ei.
    Cat despre revenit la forma de CANDVA a jocului,asta se va intampla cand o sa-mi vad eu ceafa(exclus oglinda).
     
    Veneficus apreciază asta.
  2. Care script? Minciuna lor grosolana ca au scripturi? Sa fim seriosi ..... nu mai joc de ceva vreme ca imi e scarba de mincinosii nostri de admini/moderatori . Ne mint cu nerusinare , ne baneaza in exces de zel (doar pentru ca ei pot). Ce as mai putea spune.... ai dreptate sunt multe conturi de admini/moderatori care sunt protejate.
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. $$_PapY_$$

    $$_PapY_$$ User

    chiar acuma am dat de un jucator din globala 7 care pe goliat pus pe formatia de fuga si pe fuga mi-o dat salva pe bot fiind de cate 350 de k consecutiv dupa ce mi-am dat emp o schimbat pe bataie si imi dadea cate 900 de mi pe salva daca nu saream portalul ma omora si el nici macar o zgarietura nu avea deci hp intact si scuturile care find pline pe formatia de viteza chiar nu stiu ce jucarie ee aia sa ai scutul plin pe fuga pe acea formatie ca orium cum pui formatia scutul scade ei la el nu scutul era de neclintit cum habar nu am eg 7 jucatorul este THOMAS din serverul eg 7
     
    21enforcer apreciază asta.
  4. Salut!

    Daca calculatorul tau nu este unul care sa asigure cat mai multe FPS, acel 350K poate fi compus din mai multe salve de laser.

    LAG-ul poate fi un motiv foarte intemeiat. Programele ilegale nu cred ca modifica dmg-ul la cum ai mentionat tu.

    Toate cele bune,
    Galaxy.
     
  5. 21enforcer

    21enforcer User

    suna frumos. din pacate nu se face nimic in acest sens , nici macar un interes. Si pe eg4 sunt aas conturi unele chiar se si grupeaza si vin dupa tine, depinde de setarile lor. La banvawe nu sunt detectati practic nu este impotriva termenilor si condiilor LOR . Singurul lucru care ii poate opri este sa faci din nou sa te atace pe o nava din alta companie de vreo 35 de ori sa distruga contul mic si ii dai report. la lvl 22 totusi e tare baiatul
     
    Veneficus apreciază asta.
  6. Ragnaros

    Ragnaros User

    Last 24 Hours19138
    ,poate ne explicati si noua, domnilor admini, cum poate un jucator, cinstit , sa faca intr un interval de 24 de ore aceste porti?alfa 19, beta 13 si gama 8.nu de alta, dar prea prosti ne credeti, pe unii, de pe aici, care mai stim si noi cate minciuni ne indrugati aci.dati ne si noua o explicatie, care sa inceapa cu,, da este posibil, doar daca ...,,Rɪᴀs·Gʀᴇᴍᴏʀʏ, ca despre el este vorba, reuseste aceasta performanta astfel:si continuati dvs cu explicatia .
     
    Veneficus apreciază asta.
  7. Pai hai sa vedem cum e posibil , o intrebare pusa cu ani in urma .
    TIMPURI RECORD - ALPHA

    PozițieNumeValoare

    1[​IMG]◄☠Cv.Petar☠►[​IMG]0:06:37
    2[​IMG](__HULK__)[​IMG]0:09:17
    3[​IMG]◄☆Huligan☆►[ВG]®[​IMG]0:09:40
    4[​IMG]™MяF™[​IMG]0:13:06
    5[​IMG]user.no.play.more[​IMG]0:15:07
    6[​IMG]F!GĦŦΞR[​IMG]0:15:13
    7[​IMG]ㅤㅤAㅤrㅤéㅤsㅤㅤ[ЯΞKT][​IMG]0:15:29
    8[​IMG]GOLIActivePlus[​IMG]0:15:36
    9[​IMG]DΣLŦAᵀᴹ[​IMG]0:15:37
    10[​IMG]SPACEツPIRATE[​IMG]0:15:38

    TIMPURI RECORD - BETA

    PozițieNumeValoare

    1[​IMG]Sмэ¢нєяџ[​IMG]0:05:35
    2[​IMG]ㅤㅤAㅤrㅤéㅤsㅤㅤ[ЯΞKT][​IMG]0:15:44
    3[​IMG]Cʜɪᴍᴇʀᴀ[​IMG]0:15:45
    4[​IMG]user.no.play.more[​IMG]0:16:09
    5[​IMG]Tokii[​IMG]0:16:11
    6[​IMG]ᴀтoмιc[​IMG]0:16:23
    7[​IMG]»вoѕѕ«[​IMG]0:16:28
    8[​IMG]ÇØƲИŤ-ßłИƑΛÇΣ[​IMG]0:16:33
    9[​IMG]BαяøɴHαᴅes.vs.Xłłl[​IMG]0:16:37
    10[​IMG]Dakos[​IMG]0:16:42

    TIMPURI RECORD - GAMMA

    PozițieNumeValoare

    1[​IMG]Cʜɪᴍᴇʀᴀ[​IMG]0:16:14
    2[​IMG]»вoѕѕ«[​IMG]0:16:29
    3[​IMG]BαяøɴHαᴅes.vs.Xłłł[​IMG]0:16:42
    4[​IMG]Pseudonym[​IMG]0:16:42
    5[​IMG]BαяøɴHαᴅes.vs.Xłłl[​IMG]0:17:58
    6[​IMG]ㅤㅤAㅤrㅤéㅤsㅤㅤ[ЯΞKT][​IMG]0:17:58
    7[​IMG]SPACEツPIRATE[​IMG]0:18:08
    8[​IMG]Dakos[​IMG]0:18:17
    9[​IMG]EnoŁä[​IMG]0:18:28
    10[​IMG] Σмρєяσя [​IMG]0:18:30

    Iti plac recordurile astea ? :)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 2 Sep 2024
  8. Ragnaros

    Ragnaros User

    astea s de domeniul fantasticului, il vezi cumva in aceste topuri pe individ?eu, nu.facand niste cercetari, ajungi la concluzia ca unii,din aceste topuri, nu mai sunt activi, sau nici nu sunt gasiti in arhive, decat in topuri.am prins si eu un bug de dmg, cu ani in urma, multi ani, cand unii admini nici nu auzisera de acest joc.pentru reclame, s au folosit programe de dmg, unii , mai vechi stiu despre ce programe e vorba.de ce s au unificat serverele?programele sunt active si vor fi, pana la o noua unificare ,pentru ca fenomenul nu mai poate fi controlat.sau poate duce la shutdown, direct.daca te uiti mai bn la profilul jucatorului in cauza, ai sa constati ca este activ 24/24.nu doarme, nu maninca, nu munceste., nu are scoala, nimik, decat dark orbit?mah, ne lasi, suntem veniti cu pluta?
     
    Veneficus apreciază asta.
  9. Ce vezi tu acolo sunt clasamente eg4+eg5+gb1+gb2 si te asigur ca din acest top 10 , 3 din alpha , 6 din beta si 4 din gama sunt activi si am dat '' nas in nas '' cu ei chiar in ultima saptamana . Cat despre bug , da a fost in 2010 intrai in 4-5 si dmg-ul crestea progresiv in functie de timpul petrecut in harta si salvele de lasere trase . Nu stiu exact intervalul de timp dar la un momentdat cu x1 pocneai uberii c-loni ca pe streunerii din x-2 nu mai zic de nave ca bubuiau instant . Daca ieseai din 4-5 bugul disparea , a tinut cateva ore noaptea pana la restart . Calicii au fost pedepsiti . Li sa luat din onoare exp. , uri , rang .
     
    Modificat ultima dată: 3 Sep 2024
  10. Ce sa faca programatii cu creditele ? :)
    LICITAȚIE
    LICITĂRILE MELE
    ISTORIC
    Licitația se încheie în 20:46:18

    Nume articolTipOfertantul maximOfertăOferta taInstant
    [​IMG]Modul cocăModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0000-
    [​IMG]Modul DeflectorModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0000-
    [​IMG]Modul amplificator onoareModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0000-
    [​IMG]Modul amplificator experienţăModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0000-
    [​IMG]Modul amplificator dauneModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0000-
    [​IMG]Modul reparaţiiModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0000-
    [​IMG]Modul laser RLModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0000-
    [​IMG]Modul laser RMModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0000-
    [​IMG]Modul laser RÎModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0001.210.000-
    [​IMG]Modul rachete PLModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0000-
    [​IMG]Modulul rachete PMModuleʜᴇʟʟᴇɴɪᴄ_ᴏᴠᴇ...1.000.000.0001.210.000
     
  11. dap..ce sa faca?,,,
    continua..daca mege
    poi ...eg4
    no comment..
    de ceee?
    am jucat sii,pe eg2...blocat...folosit programe..pff,..
    atunci,..era altceva,nu a-m folosit ,,.
    erau ,jucaTori ro ..toata stima pentru ei
    h2so4.cartofbar,toratora,verginegetorix,erau,,,domnitele,,
    roaerofayrplay,nick,
    cei ce ma stiu,respect lor,
    i-mi daduse block chat ..pe client joc 6 luni..
    poi,,.buna ,,,sa zic,,,purtare,au deblocat
     
    Veneficus apreciază asta.
  12. $$_PapY_$$

    $$_PapY_$$ User

    programe ilegale astuia nui face nici un admin nimic are pushat plus pe inel pe viteza dmg de cate 1 miion pe salva chiar si 1 milion si jumatate emp si ish unul dupa altul abilitatea de la pet hp linkul tine cate 30 de minute in acel timp isi da emp ish si toate prostiile de pe planeta si hp linkul merge fara problema pe bataie mi-o dat salva de 2 miloane jumatate am crapat instant la fel hp de 1 milion si ceva scuturi de 2 milioane jumatate viteza de rupe ce mai ziceti mai stimati admini joaca corect copilu nu
    letsgosky acesta este numele lui sper sa vad luati masuri sau va doare la 2 metri ce fund de jucatori cinstiti
     
    Veneficus apreciază asta.
  13. Ce spui tu pare incredibil . Cum ai reusit sa vezi toate valorile pe care le scri ? E pe bune sau exagerezi ? Ai dovezi ?
    O captura video sa vedem si noi ca sa te credem . La ce spui tu nici nu ai timp sa vezi cine te-a lovit , nu mai vorbesc de faptul ca ai reusit sa vezi cat scut are si ai mai cronometrat si timpul link hp . Esti un adevarat fenomen . Dezvolta subiectul sa vedem daca spui adevarul .