Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. _basty13_

    _basty13_ User

    mare adevar
    astia care sunt acum la conducere vor numai bani nu sa fie jocul cum era inainte

    daca era jocul de acum 10 ani cumparam dar acum nu mai fac
    eu zic maxim 1 an si jocul nu o sa mai mearga

    au inceput tot cate unul sa renunte la joc
    nu mai sunt reguli
    reguli sunt dupa bunul plac
    daca spui ce nu le convine ai luat ban(adevarul)
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 25 Feb 2024
    Veneficus, ****YCSX_81**** și -Anunaky- apreciază asta.
  2. 11enforcer

    11enforcer User

    nu patesti nimic :))
    contul top 1 a fost cumparat in atentia lui Althea dar sunt sigur nu se va face nimic. (first emperor a devenit sugoii)
    va atasez si o poza sa vedeti sa radeti sa faceti tot ce vreti contul a fost cumparat cu o oferta de 650 euro :)) poti sa stergi adevarul ramane chiar daca voua nu va place

    dupa cum vad pe dostats contul tau are deja 3 bann. daca toate au fost ptr pushing si asta era a 3 a e complet normal perma bann. Poate tu nu stiai istoricul contului dar asta e. ai primit report poate el nu are 3 bann el zboara acum mai departe si a scapat de tn definitiv.
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 25 Feb 2024
    _MICUTUL_, Veneficus, Alexandruツ și alți 2 apreciază asta.
  3. 11enforcer

    11enforcer User

    (ex)iti dau eu o nava tie cadou. e tot asa( nu vreau contu ala) si dau tie. nu zic ca are 2 pushbann. joci pe el faci pvp intens cui pasa daca manual sau nu omori un jucatori 30x ai al 3 lea bann . nimic nu conteaza

    acelasi oala intra
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 25 Feb 2024
  4. _basty13_

    _basty13_ User

    acum se intelege
    numai ei au dreptate
    noi nu
     
  5. DREPTATE AU NUMAI EI SI NU E DECAT CIND VOR EI DREPTATE ;INCA O DATA EU AM INTERACTIONAT CU UTILIZATORI TIP BOOT DECI NU ERAU PA NAVA USERII SI CU TOATE ASTEA AM PRIMIT PUSHBAN ;DOAMNE DACA EXISTI SA LE BUBUIE CENTRALA IN CASA
     
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Despre programe ilegale am avut multe postari care au disparut :) asa le-as mai posta inca o data :) dar in momentul de fata se pare ca programele ilegale sunt un tabu :) noi vorbim ei farmeaza ; noi ne agitam ei progreseaza ; daca ne mai agitam !!! ne si baneaza :)
    Defapt noi suntem vinovati de situatia actuala pentru ca am bagat bani in jocul acesta :(" Ei") acuma incearca sa scoata venituri pe prostia omului !
    Din cauza programelor si decizii proaste ( din parte unor membrii bp ) au parasit jocul mai mult de 50% din jucatori ( care au cotizat in acest joc )
    Acuma au venit cu"zaharelul " la- sa programele ca sa adune jucatori, Mai departe sunt foarte curios ce o sa se intample :) de 17 ani pe jocul acesta am trait MULTE !!!!!!!!!!!! si dupa cum am mai scris !!
    Stimati Admini Suporteri sau cum va mai cheama, si voi jucati acest joc frumos! as vrea si eu sa stiu cum il jucati ? si pe care pozitii sunteti ???
    Poate ca suntem prosi ! dar nu suntem dusi cu pluta !!!!!!!

    Toata treaba asta cu programe "ilegale" este foarte ciudata :)
     
    Modificat ultima dată: 26 Feb 2024
  7. 11enforcer

    11enforcer User

    cat timp LOR nu le duce capul pana la acel nivel ca era un bot, vei fi considerat ca nu ai lasat un jucator sa joace. drept urmare ai fost pedepsit. restu sunt detalii
     
  8. ati multumesc pentru raspunsul succint dat poate chiar mai corect decat un raspuns dat de un ADMIN in timp ce sa ascunde dupa deget raspunzand la un suport sau in timp ce or zice ca dracu mai vor si astia nu au inteles inca ,aici noi facem lea deci ce si cum vrem,de ce dreacu mai faceti suport?
    MAI INAINTE AMI DISPARU MODUL DE DAMAGE PA FACTIUNILE ADVERSE TOT PENTRU CA BATEAM UN ADMIN IN TIMP CE EL FARMA IN 52 DESI EI NU AU VOIE SA SE JOACE CONFORM CCG BIGPOINT SA NU INFLUENTEZE SUB NICI O FORMA REGULILE JOCULUI

    daca am stabili o zi si am sari cam 350 de nave intro harta fara sa traga nimeni in nimeni am da serveru jos
    facuta treaba asta cateva zile la rand apoi sigur ne vor auzi ASTA CA SA PROTESTAM SI NOI INTRUN FEL MACAR SA RASPUNDEM CU ACEEASI MONEDA DOMNILOR ADMINI
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 1 Mar 2024
    Veneficus, -Anunaky- și _basty13_ apreciază asta.
  9. _basty13_

    _basty13_ User

    Salut,

    Ne pare rău pentru decizia ta de a renunța la acest joc. Cum spuneam si in alte postări, noi nu putem să sancționam conturile de joc pentru folosirea de programe. Responsabilitatea noastră este să vă transmitem informațiile provenite de la dezvoltator și să vă oferim ajutor atunci când întâmpinați dificultăți. Totodată trebuie să ne asigurăm că discuțiile de pe forum si chat au un vocabular adecvat si o lumină pozitivă fără a crea divergențe sau a se simți cineva jignit.
    În viitorul apropiat cu siguranță acele ”trenulețe” vor dispărea, deja se lucrează la o soluție, doar vă rog sa aveți răbdare. Știm că așteptați sancționarea lor și primiți același răspuns din partea suportului, dar in prezent nu vă putem oferi mai multe informații legate de acest subiect.
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  10. joda

    joda User

    cine are misiuni cu invoke. poate sa uite, daca nu ai bot nu pui klikul pe invoke :)) darkorbitul este joc pentru boti !! se spune ca de 17 ani se lucreaza la eliminarea botilor !! asa este ?????? se face autostrada intre hartiile x5 si x7 ?????? sau intre x8 globala1 si x8 globala 4
     
    Veneficus și _MICUTUL_ apreciază asta.
  11. Ragnaros

    Ragnaros User

    Amplificator de onoare Amplificatoare SENNY 9.825.010.000 .mai este ceva de spus?cand ai credite cu nemiluita, facute cu ajutorul boot ului, ce poti face cu ele?cine incurajeaza bootingul, domnilor admini?noi sau voi?

    exemplificari, ca sa ne intelegem:la cererea utilizatorilor de program tip boot, BP a anulat dmg la drone, in urma numeroaselor plangeri formulate de catre acesti utilizatori.2:tot la cererea acestora, in harta 5-3, a fost redus considerabil, numarul minelor aflate pe marginea campului cu paladium, acesti murind de multe ori, in drum spre harta 5-2, pentru a schimba paladium.3tot la cererea utilizatorilor de programe tip boot, BP , a decis ca resursa paladium, sa nu mai poata fi colectata din cargo, intrucat acesti utilizatori o pierdeau in urma numeroaselor distrugeri, ori in campul de mine, ori de catre alti utilizatori.4tot pentru a veni in ajutorul acestor utilizatori, BP a luat decizia ca creditele care se liciteaza, sa nu se mai piarda in urma unei contraoferte.si acum, va intreb din nou:cine incurajeaza folosirea acestor programe?
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 3 Mar 2024
  12. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Cu parere de rau, darkorbitul este un joc orbit si terminat, a fost un joc frumos si distractiv dar dupa cum stiti nu a durat mult. acuma daca nu ai programe nu il mai poti juca doar galaxygate mai poti face:( asta fac si programele care culeg paladium :))))))
    Am citit postariile anterioare care au fost sterse si creed ca am sa ma duc si eu pe jocul acela !!! darkorbitul este pierdere de timp si o mizerie de nedescris
     
  13. _basty13_

    _basty13_ User

    am intrat de curiozitate sa vad daca mia sters mesjul si se pare ca da
    eu am intrat pe celalt joc este exact dark orbit de acum 13 azi de cand am inceput sa joc
    o zi faina sa aveti cei care jucati corect
    restul sa sa bagati bani si sa lasati programele sa se bata intre ele
     
    Veneficus, _MICUTUL_, -Anunaky- și alți 3 apreciază asta.
  14. adica cum nu este treaba noastra sa facem curat ? pai eu daca intru pe o harta si gasesc zeci de inamici pe bot sau nu ,nu am voie sa curat harta? de cand e aceasta regula sau obligatie? pai voi chiar incepeti sa deveniti tot mai penibili . cred ca e vremea sa parasim in masa acest joc care devine tot mai vizibil doar pentru donatori connstati, dar ma intreb unde mai e frumusetea acestui joc? daca esti doar pe boot ce faci pana la urma ,cu cine mai concurezi ,cu cine te mai bati? nu mai inteleg,
     
  15. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    cred ca ar trebui sa faca harti speciale pentru buti! mie nu imi comvine sa joc impotriva jucatorilor care au programe !
     
  16. incredibil ce a ajuns jocul acesta :))))) stau si ma minunez si altii vor sa devina admini :)))))))))))))) pic pe spate :))))
    nu mai trebuie sa faca harti speciale pentru buti, toate hartiile sunt pentru buti :)))
     
  17. cine?..este ?,player..?jucatorul.jucatorii,cu acelasi nickname pe multe servere?
    Nume Companie Poziție Valoare
     S U G O I ! ! ! ! ! mmo 1 1830357470
    ㄥ|K乇 mmo 2 1674927021
    Σχ-Ħ eic 3 1583811239
    cfsdefsdsdgsdesdesde eic 4 1558622000
     S U G O I ! ! !  mmo 5 1530717480
    .яқ* vru 6 1494008212
     T H E E I G H T H  mmo 7 1484589668
    Dxrk. eic 8 1274501607
    cu 2 !
    cu3 !!!!!!!!!?
    BROSCOIUL

    User

    bro..ne stim de ..14-15 ,ani..
    ce bine era ,cu titi,..am si eu o varsta,...sunt nascut in 1965,martie
    titi,gandea cerebral,acum si eu gandesc ,judec la fel
    ps....in joc si in viata reala...a mers lupul pe aratura,folosind redbull,sa nu zic altceva
    respect,all
     
    Veneficus, -Anunaky- și _MICUTUL_ apreciază asta.
  18. Ragnaros

    Ragnaros User

    culmea bootingului:sa ti pui nava sa buteze in harta inamica.va invit domnilor admini, pe server EG 2, IN HARTA 1-2, sa vedeti acest utilizatorYÜZKIRKBİR!.eu nu mai pot sa l omor, ca mi iau ban pentru pushing, dar VOI nu vreti sa raportati mai departe situatiile prezentate de noi.succes
     
  19. toate postariile facute de noi pe acest forum sunt de prisos, ma intreb daca conducerea jocului stie in ce rahat se afla jocul ?chinezii au cumparat jocul si ei sunt constienti de buna functionare a jocului ? eu nu pot sa imi imaginez ca cineva cumpara jocul si lasa bootii sa boteze pur si simplu il distruge :)))) pe avatar mai putin si imi iese pasarica afara :)))))sa nu mai vorbim de limba broscoiului :))
    ma intreb pentru ce mai bagati oferte cu plata ? mai este vreun ideot care mai baga bani in jocul acesta ???? cine mai baga bani chiar ca trebuie sa fie dus cu pluta :))))
     
    *NinjaBoyz*[ŔΛŮ], -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  20. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Dacă ești așa supărat si ofticat pe joc încât la fiecare postare pe care o faci ne spui doar supărarile si frustrările tale, de ce mai ești aici? Incerc de ceva timp să înteleg acest lucru ..dar totuși.. nu am reușit :)
     
    Modificat ultima dată: 7 Mar 2024