Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Iʟusιoη

    Iʟusιoη User

    Asa este . Acum pun si eu intrebarea, sunt mai multi care au fost banati a 2-a , a 3-a ,a 4-a oara si chiar mai mult , ei cum de mai pot juca?
    Domnul Hyperion ne-a spus in anunt ca cei care sunt prinsi (multiplu) sunt banati permanent. Nu cumva sunt conturi de admini/moderatori din alte tari sau prieteni ai lor? Intreb si eu asa ca sa ma bag in seama.
     
    Veneficus apreciază asta.
  2. Iʟusιoη

    Iʟusιoη User

    De "atacat" sunt de acord ca nu e frumos dar sa spui ca nu au vina .... exagerezi, au cea mai mare vina ca ii tin isonul lui Pianoman si BP . Si pe deasupra au nesimtirea si el si Althea sa-ti raspunda in doi peri la sesizarile facute pe forum sau la support.
     
    Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    DA, te cred, haideti sa aratam ca suntem noi mai buni, oricum situatia jocului nu o sa o schimbe nimeni, jocul acesta o sa ramana o mizerie, acuma cateva zile a postat pianistul noile reglementari de plata :)))))))))))))))) jocul este plin de bionici si ei mai baga alte pene colorate :)) va rog sa nu va bateti capul ca: oricum nu o sa ajungem la nici un rezultat, dupa cum am mai scris : asteptati eventuri, nu fortati nota ca nu avem sanse si nu mai bagati bani in joc, poate o sa le mai vina si la tovarasii mintea la cap, dar sincer,,la ceva mai bun nu ne putem astepta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de 17 ani asteptam
    Eu sa va spun sincer am obosit sa ma cert cu admini, ( pianistul a gasit o solutie mai buna :)) nu ne baga in seama )
    Pentru noi nu a mai ramas decat : din tot rahatul acesta sa facem ceva bun
    Pentru comunitatea romana eu va asigur ca va respect pe toti ( jucatorii cinstiti!!! )
    Si acuma sincer :) cine stie un banc bun va rog sa il postati,
    Doi ursi, tata si fiul merg la brasov sa manance si ei ceva :) spune tata : fiule, noi doi ne ascundem dupa tomberon si cand vine romanul ai sarim in fata si al speriem,
    spune fiul : tata, dece trebuie sa il speriem ? dece nu al macam imediat ?
    spune tata: fiule!! tu sti ce gust bun ara romanul fara ***** in el ??
    Asta este situatia, ca si off topic mai primesc si peste nas :)
     
    -Goliath2013-, _basty13_ și **Just4fun** apreciază asta.
  4. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Te asigur că fiecare cont indiferent de cine il deține este pedepsit conform regulamentului atunci când este încălcat de folosirea unor programe ”ajutătoare” (browser, bot, autoclick, etc). Atunci când au loc banări prin script, nimeni nu poate sa modifice o astfel de sancțiune. Dacă verifici conturile care au fost identificate de către script ca fiind userbot de două ori, cu siguranță vei constata că acele conturi nu mai există în prezent.
     
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    nu te supara dar pe globala 5 ii jale si sunt jucatori care au programul si il folosesc pe mai multe conturi
    STATISTICI JUCĂTOR
    RANG PILOT:
    Colonel
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 95
    NIVEL JUCĂTOR: 26
    COMPANIE: VRU
    MEMBRU DIN: 12-03-2023
    TIMP JUCAT: 4,086 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 134
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 50
    daca verifici pe acesta asta a mai fost banat o data sau are numele pe contul secund
     
    Veneficus apreciază asta.
  6. Veneficus

    Veneficus User

    il asiguri?... cum?

    eu zic sa nu-l mai aburesti...
    de fapt mai bine nu mai incerca sa aburesti pe nimeni!
    nu suntem picati din luna, sa inghitim toate minciunile BP etalate in acest forum.

    acum un an si ceva m-ai convins cu atitudinea si comportamentul tau si al celorlalti ca tine ca BP nu merita nimic financiar din partea mea...
    nu sa schimbat nimic!
    eu joc GRATUIT acest joc cand si cat doresc, iar BP nu castiga din partea mea (cel putin), datorita tie, absolut nimic.
     
    -Anunaky-, BROSCOIUL și Ragnaros apreciază asta.
  7. Ragnaros

    Ragnaros User

    pai, treaba sta cam in felul urmator,in opinia mea:BP ajuns la un acord cu cei care produc programele de butat, obtinand o cota parte din folosirea lor .scriptul nu depisteaza acest program , ptr ca el nu este pe lista programelor interzise de catre BP.de aceea , 99% dintre jucatori au cumparat licenta acestui program, folosindu l astfel fara teama de a le fi banate conturile .fiecare face ce vrea cu banii lui, este un joc free download .dar corectitudine nu veti vedea curand pe acest joc .in 15 ani, eu nu am vazut .poate vedeti voi, in continuare
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  8. Cred după părerea mea că au mai multe conturi cu același nume , și eu sunt pe eg5 și am văzut în clasament că sugoi ăla are 2 conturi in top 10 cea ce înseamnă că este posibil sa mai aibă și altele mai mici , cred că dacă sunt banati vor folosi conturile de rezerva și vor continua de aia sar putea sa avem iluzia că ei au sărit banul sau sa credem că au fost sau nu banati de prea multe ori . ( Simplu "miau Banat contul? Nu-i bai intru pe celălalt cu același nume " așa jucători vor crede că sistemul este corupt
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  9. 11enforcer

    11enforcer User

    -Anunaky-, Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.
  10. _basty13_

    _basty13_ User

    RANG PILOT:
    Colonel
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 92
    NIVEL JUCĂTOR: 26
    COMPANIE: VRU
    MEMBRU DIN: 27-05-2023
    TIMP JUCAT: 4,693 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 124
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 50

    bataie de joc 44 /48 ore ii bun
    are o protectie buna
     
    -Anunaky-, Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.
  11. _basty13_

    _basty13_ User

    RANG PILOT:
    Colonel
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 91
    NIVEL JUCĂTOR: 26
    COMPANIE: VRU
    MEMBRU DIN: 27-05-2023
    TIMP JUCAT: 4,714 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 124
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 50
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  12. Veneficus

    Veneficus User

    Name at BanBan Date
    Wʜᴇɴsɪᴛ~19/01/2024
    Wʜᴇɴsɪᴛ~20/09/2023
    #נυѕт۰тєαяѕ۰ιη۰уσυ#20/03/2023
    Wʜᴇɴsɪᴛ~23/12/2022
    Wʜᴇɴsɪᴛ~26/11/2022
    Just1Tap10/09/2022
    Just1Tap15/10/2021
    Just1Tap27/05/2021
    Total Bans on record: 8

    poate reusesti sa explici si asta, tu sau abilitatul cu memoria scurta....
     
    Modificat ultima dată: 19 Ian 2024
    -Anunaky- apreciază asta.
  13. Nu sunt obligati sa-ti divulge magariile lor . Pricepi? Sunt foarte multi care au ban multiplu si joaca bine merci.
     
    oviovi70 și -Anunaky- apreciază asta.
  14. Veneficus

    Veneficus User

    nici nu e cazul...
    sunt vizibile! mult prea vizibile si deranjante. Pricepi?

    _3_[ЯΞKT]16/01/2024
    Rekt331/10/2023
    Rekt304/10/2023
    Total Bans on record: 3

    Time PlayedHours
    Total6,091
    Last 24 Hours24

    PRICEPI???
    sunt satul de minciuni!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  15. _basty13_

    _basty13_ User

    RANG PILOT:
    Colonel
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 90
    NIVEL JUCĂTOR: 26
    COMPANIE: VRU
    MEMBRU DIN: 27-05-2023
    TIMP JUCAT: 4,729 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 124
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 50
    in 3 zile a facut peste 3 milioane de puncte rang
    pe harta nul vezi in eternal ii in top
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  16. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    scoateti butalaii de pe sau pe joc ba adminilor
     
    Veneficus apreciază asta.
  17. Bigpoint a afirmat ca nu ii intereseaza sa stopeze butul , asa scriew pe fandom
    Si cred ca e acelasi jucator doar ca pe alt cont cu acelasi nume , banuiesc ca daca e banat se sterge contul si numele ramane liber
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  18. _basty13_

    _basty13_ User

    RANG PILOT:
    Colonel
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 90
    NIVEL JUCĂTOR: 26
    COMPANIE: VRU
    MEMBRU DIN: 27-05-2023
    TIMP JUCAT: 4,747 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 124
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 50
     
    Veneficus, -Anunaky- și BROSCOIUL apreciază asta.
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Sunt f.multi jucatori care mai baga bani multi in jocul acesta, se poate juca si fara bani !! poate asa o sa caste si bp-ul ochii, dar ma indoiesc :(
    Toate magariile au inceput cu jackpot-ul si in momentul de fata jocul este distrus TOTAL, Defapt jocul a devenit un BAZAR si gara de trenuri :)
     
  20. _basty13_

    _basty13_ User

    RANG PILOT:
    Colonel
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 89
    NIVEL JUCĂTOR: 26
    COMPANIE: VRU
    MEMBRU DIN: 27-05-2023
    TIMP JUCAT: 4,758 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 124
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 50
    2 milioane puncte rang
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.