Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Da, este un event nou :)) te baga in cerc si te pune sa apesi pe patratele negre :))) asta trebuie aplicata la paladium dar foarte des !! mai bine spus din 5 in 5 minute poate mai scapam umpic de bionici :)
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  2. Ragnaros

    Ragnaros User

    o alta problema, care ,probabil este cunoscuta, ar fi programul de tip bot, care este programat ptr distrugere nave in 5-3, harta paladium.pai, ce facem domnilor admini,daca eu adun paladium, o ora, sau doua, sau trei, si vine utilizatorul Angelllo,care are acest tip de program setat ptr uciderea de nave in harta 5-3, eu ce ar trebui sa fac?daca l am distrus de cateva ori, si nu mai primesc recompensa, ce fac ?va rog, daca se poate un raspuns din partea unui admin/, moderator
     
    -Anunaky-, BROSCOIUL și Veneficus apreciază asta.
  3. Ragnaros

    Ragnaros User

    PS:am uitat sa mentionez server :EG 2
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Si labirintul inghetat a ajuns gara de trenuri :)))))) asa cevaa :))))))))))
     
    Modificat ultima dată: 27 Dec 2023
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Pe EG1 s-au trezit bionicii !!!, astazi sa facut un sync :)) sa dat drumul la bionici :)) au iesit pe harta ca si cainii turbati,infometati de o luna de zile :))))))
     
    -Anunaky- și Veneficus apreciază asta.
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    EG1 harta 3-7 este plina de trenulete :))
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  7. Din cate observ chiar nu se ia nici un fel de masura impotriva trisorilor, am vrut sa licitez si eu pentru citadel ( am reusit sa fac si eu ceva credite cu chiu cu vai) si ce imi vad ochii acolo ... "minune mare" , unu pe care l-am raportat de 2 ori la suport ca avand bot, omu,liciteaza pentru citadel : 15 123 321 123 credite ... curios cum º°HaSaN¯¯42°º care are cont din 28-08-2023, are lvl 24, 2550 de ore jucate, si inca are contul cand eu personal l-am raportat de 2 ori la suport si cica s-au luat masuri ... hai "domnilor" admini explicati-mi si mie ce se intampla? ca vad ca sunteti tari in clanta la orice alte chestii dar cand vine vorba de asa ceva niciunu nu ziceti nimic ... ratatilor
     
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Se para ca botul este legal, daca de 10 ani nu se iau masuri, asta este concluzia, am sa caut si eu un bot cu licenta :)
     
    Veneficus, EBOLA-GAY_MCPK și -Anunaky- apreciază asta.
  9. ... poi, si nu le-o tragem ??? ;) ;) :D
     
    Veneficus, -Anunaky- și Tirbusonzdrentuitul apreciază asta.
  10. EG5 . După o pauză de apx. 5 ani am luat iar mâța de coada și m-am relogat . Am acum o lună și în această lună am întâmpinat următoarele :
    - Prins de trei ori în cercul suspect și obligat să culeg anumite cutii pentru a face dovada că nu sunt "de partea raului"


    - Atacat de prieteni in 5-2 din cauza că erau pe bot și atacau ori ce ataca colegii lor din grop( se comportau ca niște NPC-uri). Am fost nevoit să-i omor , mă bucur că nu salta onoarea ... Ar fi fost culmea săi mai iau și pe minus .

    - Am cumpărat duplicator și m-am apucat sa culeg eu și pretul ,manual cutiuțe cadou ( după apx. 1/2 ore primeam tot mai puțin)

    - LAG / BUG la greu , într-o seară am stat o oră să mă conectez , și alta seara aproape am pierdut poarta epsilon că nu îmi dădea rec. Și muream in radiații sa pot ieși . Erori 502 și nu mai știu care ... Alta data îmi mai apărea o cruciuliță ...


    Am înțeles că au implementa un sistem anti bot . Eu cred că există dar nu vad rezultate , in schimb observ din ce in ce mai multe nave Liberator in baza 2-1 3-1 1-1 ăștia toți sunt jucători noi ?
    O grămadă din ei au 2 săptămâni și nu au avansat deloc , alții i-am văzut deja la kloni sau la pirați deja pe bot . Deja cu nave ce eu le-am dobândit acu mult timp in câteva luni . Alta seara am făcut și eu 1 miliard de credite și ei deja licitează sute de milioane la nave drone și altele . Am văzut și paletele start " BOCEAUA" or fi poate care și cumpără dar mă îndoiesc totuși că toți o achiziționează . Și după ce o compara lasă navetuta pe auto și au terminat bâlciul . Nu e corect că un jucător cu experiență ce a dobândit echipamentele prin joc sa fie luat peste picior cu pachete start . De ce nu băgați și prometeus la shop să știm o treabă așa veți face bani , havok Hercules și așa mai departe . Și ne vom juca la sfântul așteaptă ( vom face doar poze cu navele )



     
    Veneficus, -Anunaky- și BROSCOIUL apreciază asta.
  11. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    La Multi Ani 2024 :)))) traiasca bionicii :)))
     
  12. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    SUNT SCRBIT DE DARK A AJUNS VAI DE MAMA LUI DE JOC NUMAI PROGRAMATI PE JOC
     
    BROSCOIUL și Veneficus apreciază asta.
  13. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Dece crezi ca au vandut nemtii jocul la chinezi ? de bun ce este ? :)))))))) hai ca vine pastele si tot degeaba vorbim :)) craciunul a trecut si nici macar o urare din partea adminilor romani :)))))))))caracter de 2 bani :)))
    hai LA MULTI ANI si sa fim sanatosi sa ne putem caca din plin pe jocul acesta :)
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  14. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    SA SPERAMA CA AL VOR INCHIDE SA RAMANA FARA CLIENTI
     
  15. Nume jucator: Ultra_Kebab

    RANG PILOT: Pilot simplu
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 1.929
    NIVEL JUCĂTOR: 22
    COMPANIE: MMO
    MEMBRU DIN: 30-12-2023
    TIMP JUCAT: 14 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 30
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 0

    omul a licitat pentru citadel 40.040.621.346 credite ... de unde mortii lui are el atatea credite in 14 ore jucate? de unde mortii lui are el nivel 22 in 14 ore jucate? de unde mortii lui atatea cand el are nava bigboy?
     
    FullElite, -Anunaky-, umbralumina și alți 2 apreciază asta.
  16. Cât costa programul asta că sa mor eu de nu îl și cumpăr poate in 2 luni fac nivel 30 mă apuc și eu de streaming
     
    Veneficus, BROSCOIUL și -Anunaky- apreciază asta.
  17. Ce crezi ... am mai gasit unul:
    NUME : King_Borek
    RANG PILOT: Sergent de bază
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 1.915
    NIVEL JUCĂTOR: 22
    COMPANIE: MMO
    MEMBRU DIN: 30-12-2023
    TIMP JUCAT: 16 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 32
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 0

    A licitat 17.000.000.000 credite pentru citadel ... sunt curios cum de astia nu sunt vazuti de nimeni, cand noi jucatorii ii vedem la licitatie, cand dam pe numele lor sa ne uitam la profil, si asa iti dai seama imediat ca ceva nu e ok cu el, dar "adminii" si cei de la suport nu au nici o treaba, se bat cu pumnu'n piept ca au scriptul lor impotriva botistilor si ca se ia masuri ... va masurati intre voi care are creierul mai mic? sau cum? ca altfel de masuri nu prea vad
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  18. Fa și tu cate un screenshot și punel pe aici și pe suport poate băieții au nevoie de noi ... Zic și eu poate echipa de la BP nu mai există și nu mai au oameni
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  19. Eu sincer nici nu mă mai uit pe la playeri că nu am timp sa fac treabă de STAF
    M-am apucat de joc să mă joc nu sa caut butanti sau trișori . Plus de asta in cele 2/3 ore ce le petrec eu pe joc aproape zilnic nu mă afectează așa tare "trenulețele":)
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  20. am gasit si eu unu :)
    Crazy4XXXXXXX
    RANG PILOT: Locotenent-şef
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 792
    NIVEL JUCĂTOR: 24
    COMPANIE: VRU
    MEMBRU DIN: 01-12-2023
    TIMP JUCAT: 689 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 99
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE: 26

    Nu iam pus tot numele ca sa nu supar admini :)
    deci omul acesta a dormit doar 55 de ore in luna aceasta dintr-un total de 744 cat a avut luna