Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. In afara de sync si anuntare de noi eventuri sau noi modalitati de virat bani catre dezvoltator,mai fac ceva????
    Raspunsul,dragii mei, este NUUUUUUUUUUU!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  2. raspuns :minati zonele unde activeaza botii, DO a scos interdictia de a plasa mai multe mine intr o harta, de preferat mine de dmg si scut, plasate cu lancea, ve ti vedea rezultatele, sunt sigur ca multi dintre voi au sute, chiar mii de mine de dmg si scut
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  3. Veneficus

    Veneficus User

    la tema de fata nici o constatare???
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  4. Veneficus

    Veneficus User

    fii sigur!
    la ce atitudine are BP impreuna cu "moderatorii" lui au reusit!
    voi juca in continuare acest joc atat cat voi considera, insa banii mei raman la mine in cont.
    bataia de joc cu postari sterse, banari fara motiv si fara nici o explicatie, minciuni peste minciuni si nenumarate inselatorii puse in practica de acest dezvoltator de jocuri m-au convins!

    pentru cei care gandesc ca mine, incercati si voi o plangere aici:
    Practici comerciale neloiale și incluse pe lista neagră - Your Europe (europa.eu)

    BP o merita din plin!
     
    Modificat ultima dată: 21 Feb 2023
  5. SELF

    SELF User

    incepand cu butul asta ArDeWoo (VRU). ,il bubui in fiecare zi,pana termin toate miss cu nave si am sa pun buti pe forum pana o sa luati o decizie.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  6. dc ei nu primesc ban ptr pushinfg, si noi, primim,?explica ti mi si mie, d lor admini, dacav nu mi dati un raspuns, va voi injura tiganeste, ori imi dati mie bAN.DAR SI ASA AM SA VA INJUR, CA LA USA CORTULUI
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  7. Bam__Bam70

    Bam__Bam70 User

    Daca BP a creat programele cum sa fie banati cand ei dau banii pentru ele ?Nu este la mintea cocosului?
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  8. Au scris multi aici,au reclamat nenumarate nereguli si incalcari ale jocului,DEGEABA!!!!
    Se pare ca nu se va face nimik pt a stavilii valul mare de butanti si mai ales a trenuletelor care sunt din ce in ce mai prezente si mai multe!
    Concluzie:trebuie sa ne adaptam noi.
    Eu unul o sa ma adaptez incapand de luna viitoare,cand o sa intru doar pe mis zilnica si comanda transport seprom.Cand o sa fie eventuri,sapatamana respectiva iau premium dupa care....iar pauza.
    Succes in luarea de decizii bune jucatori!
     
  9. _1goliat1_

    _1goliat1_ User

    ai tu gresesti enorm intra la eventuri sar nu mai cumpara nimic ca atunci o sai doara pe ei
     
    -Anunaky- și FRUMUSICA apreciază asta.
  10. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    discriminare mare pe jocul asta : unii au trenuri personalizate in cosmos si eu mai amarat tre sa fug din calea lor!! Mai sunt reguli in jocul asta ?
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  11. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    Stiti care ar fi culmea culmilor? Sa intrebe adminii ce sunt alea trenulete!
     
  12. eu nu ma incred in regulile lor. moderatorii si adminii au creat botul,de asta nu se iau masuri impotriva lui. ;) cand se vor lua masuri, inseamna ca jocul este deja mort. interesant este faptul ca se ascund de adevar
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  13. FullElite

    FullElite User

    :D:D:D:D:D:D
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  14. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    m-ai mințit. Sunt supărat pentru că de acum nu te mai pot crede.”
    — Friedrich Nietzsche asta e raspunusul unui asa zis afmin tot timpul
     
    EBOLA-GAY_MCPK apreciază asta.
  15. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    cumparati designuri de nave ca nu mai au astia bani de la bp
     
  16. iosculo79

    iosculo79 User

    Trenuri accelerate , intercity, rapid , regio ....de toate gasesti aici. Noi suntem trenul marfar , mereu in urma. Cred ca trebuie un scurtcircuit in creierul Bugpoint.
     
    FullElite și -Anunaky- apreciază asta.
  17. Salut!
    Stie cineva la ce level se poate ajunge in poarta Black Light,cu ajutorul butului?
    Ca zboara jucatorii mai des ca mustele vara si BP nu poate sa-i depisteze?
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  18. in poarta blacklight se zboara ptr uri, nu ptr level, ajungi sa faci cu butu chiar si un milion de uri pe zi.e preferata, ptr ca acolo nu te poate deranja nimeni, sa te bubuie , paote decat pe traseu, dar unii au butu setat sa se opreasca dupa un anumit numar de distrugeri, dupa care pleaca din nou dupa un timp stabilit
     
  19. Ms Bourbon!,eu ca fraierul credeam ca pt recompensa de IAC,pe care dealtfel nu prea ai de unde sa o iei in afara de eventuri,si atunci putina!
     
    ==H*Y*P*E*R*I*O*N== apreciază asta.
  20. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    m-am c-am plictisit de atatea trenulete ! nu se poate sa mai schimbati ca au un an de zile de cand sunt vad ca toate se schimba in joc dar mai putin trenuletele ! intrebare ... sunt asa de importante in jocul asta !!!
     
    -Anunaky- și styv86 apreciază asta.