Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    asa o fost in todeauna cu jocul asta !!! jocul este falimentar si daca programele mai baga bani atunci DO-ul dece sa inchida :))) mai suge ce se poate dela inconstienti :)) am mai spus : lasati botii sa se bata singuri si DO-ul sa se spele cu ei pe cap !!!! nu va bate-ti voi capul de prostiile lor !
     
    kk12 și Veneficus apreciază asta.
  2. _Emy_

    _Emy_ User

    Cam cat de legal joaca numarul 1 pe EG5? Dupa statistica asta:
    Name
    PvPsiders
    Server
    Global Europe 5
    Company
    EIC
    Rank
    General [​IMG]
    Level
    28
    Reg
    07-01-2018
    Hours
    7,721
    Achievements
    159
    Position In Rank
    1
    Estimated RP
    145,513,609
    Galaxy GatesAlphaBetaGammaDeltaEpsilonZetaKappaLambdaKronosHadesKuiper
    Current2,1001,465852005525002,34921
    Last 24 Hours000000250000
    Last 7 Days734928000250000
    Last 30 Days24217098000250000
    Last 100 Days868613360005525006067
    25 porti / zi in ultimele 7 zile, Si tot 25 porti / zi in ultimele 100 zile .
    Dupa cum se vede "Bazatul" sau mai bine zis protejatul are 7721 ore adica 322 zile 6867 porti 21/zi. Oare cand doarme acest jucator?
    !!!!! Staff-ul dormiti? !!!!!
     
  3. _basty13_

    _basty13_ User

    dorm de mult sau mai este o explicatie le este frica sa ii faca ceva sa nu ia covid de la el
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  4. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    EG5 si EG4 sunt in acelasi clasament .
     
  5. Curat murdar nene Iancule :)))
     
  6. Salutare Piloți ai Spațiului,

    Vom continua pedepsirea acelor utilizatori și conturi de joc ce profită de pe urma unor exploituri. Acest tip de comportament este unul neloial și vom investiga în permanență soluțiile posibile pentru a garanta corectitudinea în cadrul jocului.

    Astăzi derulăm un nou val de sancțiuni asupra conturilor jucătorilor care au profitat de pe urma unor buguri și vom continua să investigăm și să identificăm utilizatori care au folosit alte exploituri în trecut.

    Iată ce măsuri vor fi aplicate:

    • 1 săptămână de suspendare a conturilor de joc începând cu 13 octombrie;
    • Toate itemurile obținute în mod incorect precum și uridiumul vor fi eliminate din conturile de joc.
    • Suplimentar, toate punctele de onoare din conturile de joc în cauză vor fi șterse ca și sancțiune pentru exploatarea unor astfel de erori.
    Profitarea de pe urma unor exploituri contravine condițiilor comerciale generale ale jocului nostru și nu vom accepta un astfel de comportament în cadrul jocului nostru.

    Echipa voastră Darkorbit

    Asta ne anunta domnul Pianoman astazi. De acord domnule "Director" dar cu individul de mai sus nu luati masuri ? si ca el sunt cam toti din top 50 . Cum este posibil asa ceva, intr-un timp atat de scurt sa ai un palmares asa bogat?
     
  7. Veneficus apreciază asta.
  8. este tardiv, deja , multi jucatori s-au reorientat spre alte jocuri mai putin corupte, dark orbit si-a pierdut farmecul,curand se va inchide , deoarece profitul va fi mai mic decat investitia,oricine stie ca asta insemna faliment.jocul moare, incet, incet.fi-ei tarana usoara.
     
  9. _basty13_

    _basty13_ User

    o sa ajunga sa joace numai boti
     
  10. sorry//
    este cum gandesc eu..avem..este o platforma ..beta,descarca
    ,specific,,inca o data..cum gandesc,eu
    sa dea ,D-zeu..nuu,,darkorbit..
    sa jucam in felul playstation..,inceputul..ps2
    gen..nu am cd,dvd jocul/..pentru a rejuca refacem ,conturile cu descarcarea.///platformei beta,astazi
    cu actualizare,saptamanala,zilnica,lunara.ptr ..a stopa ,redbull
    jucand online
    cele bune.respect,all
     
  11. babanebuna

    babanebuna User

    Dupa cum stiti aceste tipuri de probe nu sunt valabile...orice babuta putea sa faca aceste statistici intr-un Excel...
    Nu va mai luati dupa toate site-urile ce nu sunt afiliate BP.
     
  12. _basty13_

    _basty13_ User

    esti cumva unul care se numara printre acei boti care sunt zilnic 24 din 24 on de zici ca acelea nu sunt valabile?
     
  13. babanebuna

    babanebuna User

    Sunt unul din cei care citesc si mai stiu cat de cat regulamentul din acest joc.
     
  14. _basty13_

    _basty13_ User

    daca sti cat de cat regulamentul daca un jucator este prin ca face nereguli nu ar trebui sa fie banat contul permanent ?
    sau sa schimbat regulamentul pentru uni?
    sau uni pot face onoare intro saptama cat alti in 7 8 ani care joaca corect nu cu magari
    zimi daca cumva gresesc ca sunt tare curios
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*!, WIΖΛΓΔ și Veneficus apreciază asta.
  15. babanebuna

    babanebuna User


    De ce sa fie banat permanent, exista un sistem de aplicare a acestor penalitati, care se pare ca el functioneaza cat de cat.
    La chestia cu onoarea, este de mult dar BP nu stie cum sa o rezolve, sau cum sa-i gaseasca printr-un sistem care sa functioneze corect...
    Nimeni din lumea asta nu ar pune un angajat sa caute acu in caru cu fan, pierzi bani si legat de cei cu programe automate, de acolo mai supravietuieste acest joc, un premium, un rabat, un design de nava, ca daca ar ramane cei care joaca corect, parerea mea, s-ar inchide maine jocul, asa ca sfatu meu: Have fun cat mai poti, pana nu se gandesc chinezii sa inchida jocul.
     
  16. _Emy_

    _Emy_ User

    Mai babanebuna tind sa cred ca esti in cauza, tu prea sustii prostia asta
    Intra pe serverul respectiv recte GE5 si ai sa vezi ca este intocmai cum este relatat pe joc poti verifica fiecare jucator cate porti are, cata expereienta,cata onoare si cat timp a jucat nu trebuie sa fii babuta sa faci in excel. cred ca singura baba de pe aici esti tu si pe deasupra si nebuna.Tind sa-i dau dreptate lui _basty13_ mai ia si tu o pauza.
    App. Ce este postat nu este o reclamatie este o relatatre, care cei din conducere conform regulamentelor ar trebui sa verifice ca doar de aia sunt pusi acolo, si sa dea un raspuns pro sau contra. Este imposibil sa joci corect si sa ai palmaresul ala indiferent de cati bani ai investi .
     
    Modificat ultima dată: 15 Oct 2020
  17. sorinell

    sorinell User

    faceti ceva cu botii mai ales 1-7 iata unul ⭐ρiσиєz™⭐ma mir ca nu il vedeti
     
  18. Nebunel231

    Nebunel231 User

    si cand dati drumul la joc sa putem juca
     
  19. Veneficus

    Veneficus User

    mai istetule...
    in semnatura mea vei gasi postarea asta:
    "Salutare Piloți Spațiali,

    Așa cum a fost deja anticipat în podcastul prezentat anterior, dorim să dezvoltăm de acum sistemul de suspendare a conturilor de joc bot, sistem bazat anterior pe două etape.

    Considerăm că am acordat timp suficient tuturor utilizatorilor și am arătat că acționăm serios atunci când dorim să eliminăm astfel de practici de joc astfel încât, începând de azi înainte, orice utilizator identificat ca și bot va fi suspendat definitiv după prima abatere (detecție) și nu va mai primi niciun alt avertisment de 3 zile.

    Primele astfel de conturi au fost deja sancționate corespunzător în cursul zilei de azi.

    Salutări din partea,
    Echipei voastre Darkorbit"

    ... minciuna servita de BP aici in 2013 tuturor celor care mai aveau o farama de incredere in corectitudinea acestui joc.
    iar azi vii tu aici sa intrebi de ce sa fie un trisor banat permanent?
    nevertebrate...
     
  20. babanebuna

    babanebuna User

    Problema ta este ca traiesti in trecut 2013, pana in 2020 s-au mai schimbat niste lucruri, niste sefi pe la BP...
    "De ce sa fie banat permanent" am scris-o ca cine sunteti voi, sa luati niste decizi asupra acestui joc, unde voi doar miscati o nava pe ecran, contul din ce stiu nici nu este al vostru este al BP (poate gresesc, va rog sa ma corectati).
    Acesta este jocul, acceptati-l, nu o sa schimbati nimic, nu aveti aceasta putere(poate cumparati voi DO de la chinezi).
    Asa ca mai bine decat sa va ofuscati pe forum, mai bine incercati sa ajutati jucatorii noi sau sa ii aduceti, daca chiar vreti s amearga acest joc in continuare.


    PS: Rog echipa de suport sa incerce sa mai fie activa si pe Discord, a ajuns ca un suport din FRANTA sa traduca si sa mai tina in frau canalul romanesc.