Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. omul.negru

    omul.negru User

    astazi este ziua programelor ilegale, uitati-va pe harti sa vedeti ce bine joaca unii :))))))) demage cat tine..dexteritate de spui sa sunt acrobati :)) pe globala 1 turcii isi fac de cap de spui ca a inceput ramadanul :))) sper sa-i prinda pe toti corona :)))
     
    Veneficus apreciază asta.
  2. BP nu mai baneaza de mult timp trisorii, atata timp cat acestia cotizeaza la bugetul si bunul mers all copaniei.nimeni nu-si taie craca de sub picioare.s-au facut atatea plangeri si sesizari si fara nici-un efect.paintball a facut sute de milioane de uridium in timpul eventului frozen meteoroid ,cu butul, bineinteles, eram cu el pe harta , dar nu intereseaza pe nimeni aceste aspecte.acum revine in forta .tot pe eg 2 .
     
    Veneficus apreciază asta.
  3. styv86

    styv86 User

    Vezi să nu ! Trișorii nu vor fii niciodată pedepsiți . :rolleyes: Mai degrabă sunt banați cei care îi supără pe programați ..
     
  4. BROSCOIUL, Veneficus și INVICTUS apreciază asta.
  5. Ca$$anova

    Ca$$anova User

    BROSCOIUL și Veneficus apreciază asta.
  6. Degeaba`i da ban contului in fapt , el putand revenii oricand cu alt cont , poate cu alt bug , poate si mai bine dezvoltat decat oricare masuri de "contracarare" ale BigPoint !!! Sa recunoastem , dezvoltatorii de programe care prin CGC al BP sunt interzise , sunt cu o treapta peste si cu un pas mai informati decat dezvoltatorii licentiati ai BP !!!
    PS: lauda BP pt acest nou event , unii din clanul meu facand lejer 20-30 MILIOANE de uridium, intradevar consumand munitie , dar munitie , data de la acel program de care ziceam mai sus care ofera niste chestii de genul MATRIX !
     
    BROSCOIUL, dady77-7 și Veneficus apreciază asta.
  7. INVICTUS

    INVICTUS User

    Ai dreptate ,hai sa nu-i mai suparam prin reclamatiile noastre,sa-i lasam sa-si faca de cap cu bugurile si programele lor, ca nu cumva sa ne punem rau cu ei si sa luam ban sau cine stie ce pedepse inventate. ti-e frica sa spui adevarul styv86 ? ti-e frica de BAN? parca iti ia masina sau casa sau femeia .Pai daca jocul are reguli,sa fie respectate de toti nu sa ne fie frica sa-i demascam pe trisori
     
    Modificat ultima dată: 24 Apr 2020
    BROSCOIUL, dady77-7 și Veneficus apreciază asta.
  8. styv86

    styv86 User

    Nu îmi este frică ! Dar , e un fel de strigăt la ” Lună ” care oricum nu vei fii băgat în seamă de problemele întâmpinate pe joc ...Am pățit și nu am primit nici-un ajutor ! :oops:
     
    BROSCOIUL, Veneficus și dady77-7 apreciază asta.
  9. Veneficus

    Veneficus User

    nu-i supara 115 pagini in tema asta... ce te mai astepti?
    e un joc pentru trisori. daca stii tu o metoda prin care sa convingi BP sa elimine trisorii din jocul asta... plecaciuni...
    singura regula a acestui joc e BANII !!!
    baga bani si te vei simti minunat... mintit si inselat!
    succes!
     
    kk12, *^*NEMESIS*^*RO*^*!, BROSCOIUL și alți 3 apreciază asta.
  10. styv86

    styv86 User

    Veneficus, BROSCOIUL și silecamataru apreciază asta.
  11. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    kk12 și Veneficus apreciază asta.
  12. styv86

    styv86 User

    Ce să facem , bine că am fost eu sancționat că am bubuit pe unul din război de mai mult de zece ori ( era pe program în 5-2 ) ..30% exp și onoare luate și 14 zile pauză pe joc ! Dar respectivul zburdă și acum pe EG1 fără nici o problemă..din ce în ce mai tare acest joc !
     
    kk12, Veneficus și BROSCOIUL apreciază asta.
  13. styv86

    styv86 User

    Deci nu se face nimic în cazul acestui jucător , nu ? https://int1.darkorbit.com/index.es?profile=Bb4t3&profileCheck=NKZIj&lang=ro E bine merci cu contul de joc ferit de o pedeapsă și eu am fost sancționat că am bătut de prea multe ori un programat din război ? Poate vreun Admin să explice de ce acest jucător din link-ul atașat în comentariu este și la această oră neatins de pedeapsă ? o_O
     
  14. Iti racesti gura de pomana, din pacate>
     
    _Emy_ apreciază asta.
  15.  
  16. INVICTUS

    INVICTUS User

    acest player l-am verificat e pe locul 1 la onoare cu peste 16 miliarde onoare si putin peste 100 milioane exp, are doar 8 irisi cu 2 porti facute,BIGPOINT inca nu ii face nimic se vede ca e protejat(si de ce zic protejat? ptr ca atunci cand l-am raportat saptamana trecuta la suport dupa nici 10 min staful a schimbat topul saptamanal de onoare ,el aflandu-se pe locul 1 in acea saptamana,si imediat l-am vazut si cu numele schimbat ,fiind sfatuit sau nu ,cine stie) protejat sau nu? va las pe voi sa decideti Stafull se asteapta de la noi sa luam amplif.uri de onoare pe banuti ,dar va intreb pe voi ,cate amplif de 50% tre sa luam sa-l ajungem pe baiatul acesta?
     
    Modificat ultima dată: 7 Mai 2020
  17. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

  18. INVICTUS

    INVICTUS User

  19. Poate pentru ca s-a apucat de joc in chiar primul minut al anului 2020
    MEMBRU DIN:01-01-2020
    si probabil c-a ciocnit sampania cu vreun angajat BP ... din ce se aude acesti angajati fac mai multi bani decat BP :) )))
     
    INVICTUS, kk12, Supreem*RO și alți 2 apreciază asta.