Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. nu e nici o nouate ,pe mine m au banat doar ca am scris ca l-am krapat pe unu cu 2 stele de vreo 15 ori , am scris pe chat si m am trezit banat, pentru ca mi am permis sa scriu pe chat ce am facut si au vazut toti , si cineva din apropierea respectivului a vazut si m a pus la suport ce am spus, si a 2 zi m am trezit banat. acum intru fac mis zilnice transfer sperom si attat ,nu mai merita acest joc nimic ,
     
    dady77-7, *^*NEMESIS*^*RO*^*! și Veneficus apreciază asta.
  2. styv86

    styv86 User

    Banat pe chat e nimica !

    Trag și eu speranța ca se va schimba staff-ul DO și o dată cu asta poate vor fii mai înțelepți !? Așa este am învățat lecția . Ce să fac dacă nu am și eu prieteni admini pe joc sau în clan :oops: Oricum nu prea mai joc acest joc și ușor , ușor vor urma alții . Să joace doar programele lor dacă sunt mulțumiți și nu vor să facă un joc comercial cinstit și atrăgător ! Eu mai urmăresc forumul pentru anunțuri noi că oricum mă informez și din alte surse de pe net ...numai bine WIΖΛΓΔ ! Am înțeles că în trecut ai fost și tu admin sau moderator ? Acum înțeleg de ce ai fost dat jos . Prea înțelept ai fost și de asta ai fost dat jos !? ( așa am auzit ) :D
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 31 Mar 2020
  3. INVICTUS

    INVICTUS User

    BA fratilor zburda stelatii prin pvp-uri ,toate noptile de cand cu eventu asta,puncteaza baietii ptr event,pai asa dom-le do cum de treceti cu vederea ,unde sunt scripturile alea ale voastre ? cum sa nu ocupe locurile fruntase in clasamentu de event baietii daca rup npc-urile in doua non stop,si noi astia care mai jucam corect cum sa avem vre-o sansa daca ii lasati sa-si faca de cap? BOTorbit asa tre sa se numeasca acest joc,rusine ce a ajuns .Full boti pe toate hartile mai ceva ca in 2012 sunt dezamagit total de conducerea do .Rusine sa va fie (asta daca ati auzit cumva de ea),ptr felul cum administrati acest joc:(
     
  4. dady77-7

    dady77-7 User

    Interesul poarta fesul,doar banii conteaza in momentul de fata,de aceea sunt permisi booootii si nu se face nimic in aceasta privinta :(
     
    Modificat ultima dată: 2 Apr 2020
  5. johny25812

    johny25812 User

    pe EG3 clanul UNS e mereu prezent la eventuri care necesita prezenta jucatorului la comanda navei, in rest cum a fost eventul trecut erau doar programelele active, am bubuit la ei fara incetare chiar daca onoarea intra pe minus ...nefiind full trageam cu x1 pana fugeau spre portale ... la astfel de clanuri terbuie razbpoaie ca sa nu se mai piarda onoarea din cauza botilor ... nu am clan, dar fac unu special pentru asa ceva ... acar sa fac nave decat sa-i vad pe trisori, daca oderatorii nu iau masuri impotriva acestor huligani
     
    BROSCOIUL și Veneficus apreciază asta.
  6. johny pe eg 3 ROMA UNS REKT . :)
     
  7. Ai grija ca daca spargi de prea multe ori pe bot-userii "care nu trebuie" te trezesti tu bagat la pushing... am patit-o eu si desi s-a rezolvat problema "mi s-a sugerat c-ar fi mai bine pt mine daca n-as mai distruge un bot-user de mai mult de 5 ori"... n-ai vazut ca nici dronele nu mai incaseaza daune??? cu dedicatie pt botzi ca sa nu-si mai piarda dronele:)))
     
    BROSCOIUL, Supreem*RO, Veneficus și alți 3 apreciază asta.
  8. styv86

    styv86 User

    Ai fost ajutat de suportul românesc ? Că eu am avut contul închis 14 zile ( numai zic de cele 30% exp și onoare ) și nu am fost ajutat :mad: , ba din contră mi-au urat să fiu mai atent și la revedere :mad:
     
    BROSCOIUL și Veneficus apreciază asta.
  9. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    "Suportul" romanesc mi-a zis clar ca nu mai vad inapoi nimic... am scris la nemti-in engleza- , a durat cam 36 de ore dupa care mi-au fost returnate exp, onoarea, explicatia ca un program anti pushing m-a blocat, scuze de rigoare... "support" se traduce prin SPRIJIN.... CE SPRIJIN A PRIMIT CAREVA DE LA "SUPORTZII" ROMANI???!!??!... NUMAI RASPUNSURI STANDARD LA MODUL VIITOR!!!!
     
    johny25812, BROSCOIUL, **Just4fun** și alți 4 apreciază asta.
  10. styv86

    styv86 User

    Deci până la urmă tot străinii sunt mai săritori să rezolve un abuz !? :oops:
     
    Supreem*RO, =ALEPH=, BROSCOIUL și alți 3 apreciază asta.
  11. Suportul ROMANESC ..... care suport? :):):)
    As vrea sa va uitati in forum si sa vedeti activitatea SUPORTULUI Romanesc (Suportul sunt aceleasi persoane care monopolizeaza si forumul), frumoasa activitate . Nu credeti? Ai nostri nu stiu decat sa sanctioneze si sa anunte evenimentele dupa ce incep, in rest sunt priceputi sa inchida gura celor care le cer sa-si faca datoria . Din pacate ........
     
    Modificat ultima dată: 4 Apr 2020
    -E-M-Y-, Supreem*RO, =ALEPH= și alți 5 apreciază asta.
  12. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    suport de flori sau suport ca sa nu cazi in nas , tocmai m-am gandit astazi sa-mi fac maine ceva suporturi ca depe scaun am picat de cateva ori si la limba mea o sa-mi trebuiasca ....ceva suporturi :) unul nu ajunga
     
    *^*NEMESIS*^*RO*^*! și Supreem*RO apreciază asta.
  13. ALIGATOR11

    ALIGATOR11 User

    Va salut! tot ce se discuta aici este adevarat. Mi s-a facut lehamite de acest joc si de felul cum este gestionat. Bagi cardul esti tare daca nu nu ai DMG si multe alte ,,FACILITATI``Au distrus de tot jocul asta . Si cu clanurile ,,TARI `` este adevarat RoMa, UNS,REKT, etc mai era si Mef. Bafta!
     
    Supreem*RO, *^*NEMESIS*^*RO*^*! și Veneficus apreciază asta.
  14. ursulet81 pt nelamurirea ta iti zic ca un goliath il poate ajunge un spearhead sil poate bubui daca are formatia drone roata si abilitatea si te infecteaza si trage cu x4 atunci poti sa fugi cat vrei dar degeaba daca are formatia roata la drone cai formatia de viteza si fi mai atent ce nava goliath are si dupa aceea posteaza toate datele mai corect si mai in detaliu despre ce goliath are ca este si venom cu abilitate si este si cyborg sau goluath simplu
     
  15. Supreem*RO

    Supreem*RO User

    Sunt singurul roman din UNS de pe EG-7 ... cred ca daca s-ar face o verificare as ramane singur in clan:)))... adminii italieni chiar isi sprijina conationalii, fac totul ca sa fie multumiti, iar un om multumit (mai ales carantinat) pune mana pe card si da cu el in conturile BP :) ...adminii, moderatorii, suportzii romani nu numai ca nu ne ajuta - IN 11 ANI N-AM FOST AJUTAT NICIODATA- ci ne mai pun si bete in roate ... de ce cei din alte tari pot face porti, se pot conecta fara nici o problema iar noi NU PUTEM VEDEA HARTA 1-1 IN ULTIMELE DOUA LUNI ??? UNDE-I MODERATORUL SA NE DEA UN RASPUNS???? NU EXISTA PT NOI CI PT EL !!!.. inteleg EI ce vreau sa spun!!!
     
  16. Domnilor, vreau sa aduc in discutie o problema care puur si simplu m-a revoltat,eu sunt de peste un an premium si rabat (o tampenie carenu se va mai repeta),si ieri a expiratpremium si rabat, si vad cu stupoare ca nu mai am acelasi dmg, credeam ca nu vad bine,si intreb in stanga si dreapta,si se comfirma de catre toata lumea ca e adevarat adica bagi banii ai dmg mare nu bagi banii esti praf, poti sa fi full prhometeus full de full la full ca esti varza daca nu bagi banii , Nu se poate asa ceva deci nu se poate ,nu stiu pana unde merg cu aceasta nesimtire acesti oameni isi bat joc de noi in ultimul hal in ultimu timp ,
     
  17. =ALEPH=

    =ALEPH= User

    Mai oameni buni trebuie facut ceva cu gb 7 nu se mai poate nu poti sari portalul in nici o mapa decat daca dai rifres,porti nu poti face lag cat china dao dracu de treaba desfacei gb 7 in doua poate in ritmul asta find mai putini jucatori poate nu maieste ata lag,nu stiu am dat o ideie ca numi mai stiu ce sa fac dar daca numai merge eu unu ma las de joc ca nu sa merita zi de zi sa ma inervez cand vad ca la nuni le merge super si mie numai in lag
     
    **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** și Veneficus apreciază asta.
  18. Veneficus

    Veneficus User

    si nici un raspuns...
    vai steaua voastra "echipa", vai steaua ta BP!!!
    in urma feedback-ului din aceasta tema ce masuri se aplica?????
     
  19. Inainte de restart te scoate din portal...sa vezi ce circuit au botii....
    baza-portal-baza-portal
    ii prinzi fara script...doar sa vrei.
     
  20. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    din păcate s-au gîndit la asta și au găurit orificiul de intrare în ”eternitate” direct în hărțile x-1 !
     
    Modificat ultima dată: 11 Apr 2020