Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    daca in 20 de ani nu au disparut biciclistii poti sa fi sigur ca o sa dispara cand se inchide jocul ))))!!
     
  2. Nu mai exagera ca nu au trecut 20 de ani de cind e jocul . :)
     
  3. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    o sa treaca ... si voi pe langa el !!!!!!!!!!!!!!!!! ( sau mai bine spus : si noi pe langa el ! )
     
  4. EG1 are 12 ani de cind sa deschis , tu chiar speri sa te mai joci inca 8 ani ? :)
     
    Veneficus apreciază asta.
  5. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    De parca nu ai priceput la ce m-am referit !!! :( stiu si eu de cand sa deschis jocul !!! si poate am inceput chiar si inaintea ta !!

    vad ca de mult timp nu mai scrie nimeni !!!!
    Asta inseamna ca nu mai sunt programe ilegale !!!
    Tmbalandule !!!!!! fugi tu dupa CORONA sau fuge ea dupa tine !!!???????????
    enolagay, cere te rog inchiderea postarii
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 27 Mar 2020
  6. As putea cere acest lucru, dar esti convins ca nu v-a deschide altcineva subiectul asta ?
    Eu zic sa lasam asa si sa mai rabufnim si noi din cand in cand aici, nici mie nu-mi convine situatia de fata a jocului,
    Server EG4 1-3,1-4 plin de booti [667], [MEAN], [REKT] si nu numai, cu ocazia acestui event dedicat lor, vorba aceea rangul cu greu se tine.
    In orice caz jocul e pe partea dorsala rau .
     
  7. Domnul " VERDE IMPARAT " nu toata lumea are inteligenta ta sa stie ce ai vrut sa transmiti , cit despre CORONA lasa-l sa dispara nu lua subiectul la misto.
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  8. Salutare piloți spațiali,

    Iată câteva detalii privind sincronizarea serverelor de joc din cursul după-amiezii zilei de ieri:

    Zilele trecute am primit feedback din partea unor utilizatori ce pierduseră puncte de event. Acești jucători au putut fi identificați în baza noastră de date și le-a fost oferită o soluție compensatorie. Compensarea s-a bazat pe logurile din jurnalul de bord. În cazul în care nu toate punctele evenimentului au putut fi compensate cu exactitate, au fost creditate următoarele itemuri conturilor care au pierdut puncte:
    • 3 zile amplificator puncte
    • 20.000 muniție EMAA-20
    Salutări din partea,
    Echipei voastre Darkorbit


    Felicitari …. s-au plans motaneii ca nu au puncte de eveniment destule??? nu ai loc deloc de ei… Bine ca tineti cu ei :((
     
    Veneficus și Jøķє® apreciază asta.
  9. asta e ultima vrajeala,ptr a ajuta botii .mult succes.
     
    Veneficus și ĄMŮИ-ŖĄ apreciază asta.
  10. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    si daca este "EA"" ce faci ?o pupi pe nas ??? sa fi atent! daca nu o pupi tu... te pupa ea :) de ea nu scapi si nici de programe ilegale !!!!!
     
  11. Nu va mai plangeti de boti ca va raciti tastatura degeaba. Din moment ce jocul asta are aceeasi problema de peste un deceniu si nu sa facut nimic concret ba din contra nu inteleg de ce multi dintre voi inca va certati intre voi. E fapt cunoscut ca un bot nu va fii niciodata banat daca cotizeaza constant catre bigpoint.Fapt ce il stiu toti.Nu va convine?Solutia e simpla:CHANGE THE GAME.
     
    INVICTUS, Veneficus, ĄMŮИ-ŖĄ și alți 5 apreciază asta.
  12. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    jocul este frumos si noi am bagat o gramada de bani in el ! dece sa schimbam jocul ? mai bine este ca sa schimbe jocul conducerea !
    poate ne ajuta corona :)
     
    dady77-7 apreciază asta.
  13. De vreo 12 ani se tot schimba :)) .
     
    dady77-7 apreciază asta.
  14. 7uDoR

    7uDoR User

    baaa faceti ceva cu jocu asta …. bine cxa ai pus mega happy da nu stiti sa reparati nimic sunteti de geaba bagati acolo plus ca am perdut si 22 si ceva de lire tot din cauza ca nu stiti sa faceti nimic …..sunteti de geaba bagati acolo,......o gramada de lime a bagat bani si inca vrei bani pt ce .. ????? ca sa aruncam bani degeaba mai bn ii tinem pe card..decat la voi ...
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    ei fac ceva cu jocul asta, intrebarea este : ce facem noi ??? ne mai lasa umiliti sau lasam botii sa se bata intre ei ? alta solutie vad ca nu este :(
     
  16. 7uDoR

    7uDoR User

    adevarata si asta
     
  17. dady77-7

    dady77-7 User

    cel mai bine ar fi sa lasam ,,protejatii" sa se joace intre ei,iar noi restul sa ne apucam de alte jocuri mai oneste si de ce nu mai atragatoare :)
     
  18. Fac .... au scos dmg la drone sa-i protejeze pe bootisti printre care fac parte si conturi ale celor din staff ( este strict parerea mea )
    Eu bubui la ei pana ma plictisesc dar cam greu ca au biciclete cu senzor si fug al dracu de repede isi dau mp, pun mine retard, ISH etc., daca am fi mai multi sa-i decimam precis am avea si noi loc pe harta. Dar pacat ca s-a scos dmg la drone
     
    -DarkKnight69-, -E-M-Y-, _Emy_ și alți 4 apreciază asta.
  19. styv86

    styv86 User

    Stai calm , așa am făcut eu cu unul pe program și am primit răsplata cuvenită ...cont închis 14 zile și tăiat 30% din exp și onoare ! Că de , dacă sunt prost și am investit în nava mea să pot avea și eu o navă de luptă nu de npc-uri să pot bate nave așa cum eram și eu bătut pe hărți când aveam nava mică . Așa îmi trebuie , dar cine să te ajute când treci prin asemenea situații ? Programele zburdă libere pe hartă și dacă văd pe unul din război nu pot să-l bat mai mult de 5-7 ori că eu știu ce surprize pot avea în următoarea zi ...Eu aș sta pe capul lor non-stop , nu i-aș lăsa să facă nimic , dar , nu se poate că au protecție de pushing și noi avem protecția prostiei și a indiferenței unor oameni care nu se interesează dacă este cu adevărat pushing real pe joc . Domnii din staff verifică un jurnal venit din partea unui jucător pe program care din frustrare a dat fuga la ” zeii ” de sus să-l pedepsească pe prostul care a deranjat programul o noapte întreagă :mad: Uite de asta lumea în care trăim nu se va mai face bine niciodată din cauza unor decizii care nu este gândită la cald și cu onestitate din partea lor ! Să nu stea mult la discuții , țac-pac ți-a închis contul de joc . Nu se face așa domnilor ! Prin situația mea au trecut mulți de pe server , jucători care nu voiau decât să se joace omorând navele pe program ...unul cu level 25 , cu navă full cu de toate , cu misiuni mari la zi ( nu misiuni mărunte ) nu cred că ar fii prost să recurgă la pushing ( cum e și cazul meu ) ! Dar de , a trecut și pe viitor poate vă aplecați cu înțelepciune înainte să închideți un cont făcut cu multă muncă și cu mulți bani ! Știu că-i doare în spate de noi , dar , poate vor fii mai înțelepți pe viitor !? :rolleyes:
     
    Modificat ultima dată: 30 Mar 2020
    Fllorrenn03 și Veneficus apreciază asta.
  20. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    ”mai înțelepți pe viitor” zici tu !? păi ei au fost înțelepți atunci cînd te-au banat și și-au protejat prietenul (ori propriul cont) că doar așa puteau să-ți dea o lecție, care lecție, a fost cît se poate de eficientă că acum nu mai stai toată noaptea să le strici ”statistica” și ei pot să bifeze în dreptul tău că ”ți-ai învățat lecția” !
     
    Fllorrenn03, Veneficus și styv86 apreciază asta.