Programe ilegale - Unica tema de discutii

Discuție în 'Colțul opiniilor' creată de _ΞNOLΛ-GΛY_, 31 Ian 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    da, am reparat in baza dupa ce m-am reconectat a doua zi !! dar in portal nu mam reparat pt. ca nu am murit si nu ave-am dece sa ma repar !!! si in baza am ajus sanatos si nevatamat si daca nu intelegeti atunci va doresc si voua aceleasi peritetii. spor la joc.

    DarkOrbitul a ajuns cea mai mare bataie de joc, asta nu mai este un joc !! este o bataie de joc !!! DO, RUSINE MARE !!!!!!!!!!

    programele se dezvolta in fiecare dimineata dupa restart, jocul asta a devenit de nesuportat, asta nu mai este joc ci bataie de joc este un joc pt programe si numai cu programe, am ajuns sa fim umiliti si de admini :(( rusine mare !!!!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 17 Ian 2020
    johny25812, *^*NEMESIS*^*RO*^*! și Veneficus apreciază asta.
  2. Veneficus

    Veneficus User

    domnilor moderatori de forum si ce alte functii mai sunteti pe aici, atehnicii de la tehnic (tot cei care au facut scriptul de detectare a trisorilor) au incropit cumva inca un script... de moderare a forumului... cu aceleasi caracteristici ca si primul ???
    daca nu va place sa moderati un forum, lasati pe altii !!!
    am ajuns sa caut informatii despre joc in forumuri straine...
    icaro, iar ai sarit peste anunturi!
    valeleu... se duce de rapa si forumul.
     
  3. bibicU[HQ]

    bibicU[HQ] User

    Sa vedem , la mine scrie fara articole !
    Cred ca era mai corect sa nu mai primim articole inutile in lazile de prada ( lf3,fragment apis, zeus )
     
    Modificat ultima dată: 31 Ian 2020
    Veneficus și WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  4. O mare prostie , oare cine da uridium sa strice ce a facut foarte greu ( ne amintim cat de greu se upgradau laserele, scuturile inainte si cat uridium se baga in asta ) pentru 60 ABR daca sunt de nivel 16 parerea mea ...nu merita , mai bine fac QZ pentru ABR
    Te rog sa ne traduci si noua ce a facut bun pentru jucatori ? Ca nu inteleg .
     
    -DarkKnight69-, -E-M-Y-, _Emy_ și alți 3 apreciază asta.
  5. WIΖΛΓΔ

    WIΖΛΓΔ User

    exact !
    umilinta împinsă pînă la extrem, adică, ce vreți voi mă jucătorilor, decență și respect ? poftim, luați de aici: v-ați chinuit să obțineți un lf4 cheltuind o grămada de uridium ca să deschideți cufere sau porți ? l-ați ridicat la nivelul 16 cu încă vreo 100k de uridium si acum ati vrea să recuperați investiția pentru că noi am scos un laser nou cu ceva daune in plus si v-am mai dat si obligația de al upgrada ? sigur că da, se poate, dați-ne nouă laserul inapoi impreună cu toată investiția făcută și încă vreo 10k de uridium iar noi vă dăm pentru toate astea 60 de ABR, cît să vă ajungă pentru mai puțin de un sfert de laser upgradat. așa-i că ne pricepem la jumulit ?!

    nu vă apucați de dezasamblat, e cea mai proastă afacere pe care o puteți face pe do !
     
    johny25812, COZMIN, IS-TIMMY-TIME și alți 4 apreciază asta.
  6. Veneficus

    Veneficus User

    ei si tu acum...
    jumuleala si umilinta e dedicata celor care au jucat corect acest joc.
    dezasamblarea e conceputa pentru cei care au obtinut acele lf4 si uridiumul necesar ridicarii lor la nivelul 16 fara sa stea un minut la calculator cu mana pe mouse (stii tu despre cine vorbesc).
    trisorii folosesc usor si cu succes noua functie a jocului care ii ajuta sa aiba noile lasere upgradate la level 16 inaintea ta si a celorlalti (putini) jucatori corecti ramasi in acest joc.
    inca o gaselnita pentru a ajuta trisorii.
    penibil...
     
    johny25812, COZMIN, sasha_die_katze și alți 4 apreciază asta.
  7. Voi ati uitat de dronele care nu mai primesc daune .
    Cine are avantaj , cei cu mana sau fara mana pe mouse ?
     
    sasha_die_katze, Veneficus, COZMIN și alți 3 apreciază asta.
  8. Sunt anumite persoane care si-au cam pierdut dronele ;) si ....... trebuiau luate masuri.
     
    -DarkKnight69-, -E-M-Y-, _Emy_ și alți 10 apreciază asta.
  9. jocul a cam devenit un fel de bambilici, botii sunt protejati de dezoltator, eventuri bagate doar asa , de ochii lumii,atractivitate ioc,a devenit un fel de pierdere de timp.joaca cine vrea ,buteaza cn poate.
     
  10. pierdere de timp pentru cei corecti…..
    mai bine spus : Buteaza toata lumea, joaca cine mai poate ( ca deabia prinzi un npc liber ).

    se pare ca dezvoltatorului asa ii place.... din pacate nici CM nu mai avem, apai sa mai apara vre-un admin pe joc… deja sunt vise.
    Poate, intr-o zii cu soare, isi face treaba si mult laudatul script care baneaza butii….
     
  11. INVICTUS

    INVICTUS User

    Daca tot nu se mai primesc daune la drone ,am hotarat cu un grup de prieteni cu care joc sa nu mai bagam nici noi premium,daca butii sunt protejati de sistem atunci sa bage doar ei bani
     
    sasha_die_katze, kk12, johny25812 și alți 5 apreciază asta.
  12. Activitate ca acum la eventul asta nu am mai vazut de mult
     
    -DarkKnight69-, -E-M-Y- și _Emy_ apreciază asta.
  13. Mai bine zis botitate nu activitate. 90% poate si mai multi sunt boti.
     
    sasha_die_katze, **Just4fun**, kk12 și alți 5 apreciază asta.
  14. Veneficus

    Veneficus User

    baneaza el!
    baneaza butii cu programele neavizate si neplatitorii...
    si nici macar pe astia nu definitiv asa cum a promis MINTIND aici marele dezvoltator de cacealmale si inselaciuni BIGPOINT cu afirmatia:
    "orice utilizator identificat ca și bot va fi suspendat definitiv după prima abatere"

    demnitate,corectitudine zero!
    rusine BP!!!!!


     
  15. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Veneficus !! vezi ca nu ai scris gramatical !! nu se scrie :baneaza butii cu programele neavizate si neplatitorii!!! se scrie : BA!!!! Neatza Boti cu programe neavizate si neplatitori.. sa aveti o zi frumoasa pline de puncte de rank si uridium :))
     
  16. _basty13_

    _basty13_ User

    tu scri aici ei aud si nu se va rezolva nimic si eu scriu intruna la suport pe uni jucatori care au cate 20/24 ,21/24, 22/24 ore jucate
    am unul care il urmaresc, in numai o luna de cand il urmaresc un a coborat din top utilizatori ultima saptamana tot pe loc 1 ii
    era maior seg acum ii colonel cu o stea
    MEMBRU DIN:28-11-2018
    TIMP JUCAT:8,021 ore
    fa tu calcul si vezi cate ore are
    la ultimul suport care lam facut avea jucate 21/24 ore
    parca din cate stiu nu este voie
     
    sasha_die_katze, kk12, Veneficus și alți 3 apreciază asta.
  17. Nu foloseste la nimic! Am reclamat si eu - in urma cu 8 -9 luni - unul cu 23 din 24 si urmarea a fost ca acum ..... este in top top!
     
    sasha_die_katze, BROSCOIUL, kk12 și alți 2 apreciază asta.
  18. _basty13_

    _basty13_ User

    il bubui in fiecare zi ii in clanul TOTO ca am war cu el si ii pe but in 4 5, pacat ca nu pot sa pun de la registru ca iar iau ban
    o sal rezol ca suportul roman nu o face dar trimit la cineva care ii in franta si o sa trimita filmarea la suportul francez
    ala care vorbesti nui SCB! adica (sokata) care a fot banat si acum tot buteaza in continuare a fost pe loc 2 acum ii pe 11
     
  19. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    noi reclaman de 20 de ani si nu se face nimica in favoarea noastra ! numai in favoarea botistilor !!! te duci pe europa globala1 VRU la cubi si vezi cum botistii iti rad in fata ca sa nu zic altceva, pana aici am ajuns, si forumul asta nu stiu dece mai este caci noi scriem noi auzim si ne mai si pierdem timpul de pomana,jocul din dark orbit a ajuns numai....orbit, si este incredibil ( dar adevarat ) cum poate DO-ul sa-si bata joc de jucatorii cinstiti intr-o asemanea masura,
    Conducerea DO-ului! luati si voi masuri ca deja mi sa uscat limba si pica, ursi vara limba ati mai vazut ! la voi totul este posibil:(
    sa va fie rusine dar la voi in dictionar nu exista cuvantul: rusine !!!!!!!
     
    **Just4fun** și Fllorrenn03 apreciază asta.
  20. Ciomagiti generali in 4-5 .
    Profitati si faceti tot ce se poate misiuni cu nave .
    Acum e momentul , cind or disparea biciclistii e mai greu .