Suport Problemele de fundal/reconectare

Discuție în 'Probleme generale' creată de Hyperionᅟ, 13 Noi 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Salutări piloți,

    Am deschis acestă temă pentru a putea sa raportați problemele pe care le întampinați legate de conectare și de problemele de fundal.

    Vă rog să specificați în mod concret atât problema cat si userID-ul si serverul de joc pe care întâmpinați problema.

    Echipa voastră Darkorbit
     
  2. Jocul este blocat TOTAL !!

    502 BAD GATEWAY
     
  3. Europa globala 1 nu are probleme de genul asta,cel putin la mine.
    Dupa cum a scris si Hyperion, incercati sa postati si serverul pe care jucati !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    -Anunaky- și Hyperionᅟ apreciază asta.
  4. gabighe

    gabighe User

    Buna ziua,incercati sa faceti ceva si cu cei care folosesc programe tip boot sau cum se mai numesc,ca au inpanzit toate hartile ,nu poti sa faci nici misiunile zilnice,pe harta BL la fel nu poti sa primesti recompensa de INVOKE,aici ar trebui canalizate toate resursele pentru limitarea,daca nu stoparea acestor utilizatori.Nu poti sa-i ataci ca primesti penalizare la onoare.Cautati solutii ca incet incet cei care vor sa joace corect isi pierd interesul si abandoneaza jocul.
     
  5. ramram02

    ramram02 User

    Nu mai apar,expeditie,galaxy gate,si inca cateva,ce naiba ,in loc sa jucam cautam mereu ferestrele astea ca nici nu se gasesc prea usor.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  6. ramram02

    ramram02 User

    Pe AMERICA GLOBALA 2
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  7. Am intrat pe america globala 2 si la mine functioneaza toate,
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  8. ramram02

    ramram02 User

    Nu stiu care este problema ,dar nici azi nu apar,si practic nu pot sa fac porti decat pe cele pe care le am deschise,dar acelea nu le pot face ca sunt cu alt scop.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  9. ramram02

    ramram02 User

    Hai ca am rezolvat -o, ptr.cei interesati de aceeasi problema,am dezinstalat si reinstalat jocul,si acum merge.nu normal dar merge.
     

  10. europa globala 1: sunteti cu totzii admini ;) ????
    ...poate ca de aia nu aveti probleme :p

    Chiar acum sunt probleme grave pe EG6 dar voua nu va pasa .,,, nu-i asa ??
     
  11. Domnule Hyperion, aici au fost 3 postari despre logare, pentru ce le-ati sters ? erau probleme despre logare la ( extraordinarul) mini event
    sunt f.dezamagit !!!!!!
     
  12. Hyperionᅟ

    Hyperionᅟ S-Moderator Team Darkorbit

    Nu era o postare legata de conectare. Au fost sterse doar postarile care nu aveau legatura cu subiectul temei.
     
  13. joda

    joda User

    chiar dumneavoastra ati dat raspuns la una dintre postari unde ati scris : problema este cunoscuta si transmisa mai departe sau ma insel eu ? :)
     
  14. _basty13_

    _basty13_ User

    de sters postarile sunteti buni dar sa faceti ceva cu jocul sa mearga cat de cat bine
    nici gand
    suportul aceiasi placa transmitem mai departe
    eu nu vad daca sa transmis mai departa din cauza ca acei jucatori sunt tot acolo
    aici ai una din dovezi
    RANG PILOT:
    Colonel
    POZIŢIA ÎN CLASAMENT: 141
    NIVEL JUCĂTOR: 26
    COMPANIE: VRU
    MEMBRU DIN: 20-04-2023
    TIMP JUCAT: 3,788 ore
    ACHIEVEMENT-URI: 152
    PUNCTE DE CERCETARE ACORDATE:
    in bl3 se poate buta ca nu are limita de onoare si experienta
     
  15. Hyperion a avut dreptate,cele 3 postari despre care am spus nu au fost postate aici,acuma imi cer eu scuze lui Hyperion :)
     
  16. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    sunt probleme de conectare ? eu nu pot sa ma conectez, primesc tot timpul relog eg1
     
  17. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Da, există probleme cu conectarea în joc, însă nu toți jucătorii sunt afectați. Aici există și un anunț în acest sens.
     
  18. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    si astia care nu ne putem conecta ce facem?, pierdem duplicatoare, permise de batalie etc.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  19. delibel

    delibel User

    Cu pasi mici si repezi se duce dracu, jocul asta. Din ce in ce merge mai prost, iar solutiile sunt greu de gasit de catre... Nu mai zic cine.
     
  20. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Jocul a revenit la normal