Probleme...

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Giany, 9 Feb 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Giany

    Giany User

    De 2 saptamani imi merge foarte greu jocul, trec 3-4 secunde pana reusesc sa pun tinta pe cineva/ceva apoi trebuie sa apas pe langa mouse si din taste ca sa traga tunurile sau lansatorul, 2-3 clik-uri ca sa iau cutiile bonus, am pierdut vreo 4 drone...
     
  2. Er0r.

    Er0r. User

    NU vreau sa te superi dar cred ca , nu este doar vina jocului cat este vina pc-ului..un PC vechi sau cu componente slabe nu te ajuta in acest joc.
    Parerea este proprie pentru ca, de curand mi-am schimbat Pc-ul cu un laptop si jocul merge foarte bine cu performantele destul de ridicate .
    Bafta- :)
     
  3. ..777..

    ..777.. User

    nu e chiar asa... toata lumea se ia de PC...ei bine am un PC performant , cu placa video dedicata, cu ram, cu tot ce vrei. Si pe explorer nu mai pot intra (in 60 de secunde scade FPS de la 60 la 4-5. Ma chinui pe mozzila. Dar ieri la crazy cubi a mers groaznic, cu blocaje cu tot ce vrei tu. Si daca e chiar asa cum spui tu , vreau sa vad si eu o configuratie de calculator de la care sa se spuna ca merge bine jocul.
     
  4. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    La setari display faci ce configuratie vrei tu in functie de performantele PC ului incearca cu toate la minim si o sa mearga mai bine daca nu cumpara unul mai bun. Bafta
     
  5. Er0r.

    Er0r. User

    La crazy cub tu ai pretentii ?:|
    Incearca si o stergere de cookie/cache .. . Jocul nu mai este ce era in 2010 , acum cerintele sunt mult mai mari mai ales daca vrei sa te bucuri de adevarata frumusete a accestuia :)
    Bafta-:)
     
  6. Bam__Bam70

    Bam__Bam70 User

    Nu e din cauza la nici un pc toti se plang de acest lucru nu se poate face mai nimic laguri flash playes crash si toate problemele .Un admin ne poate zice ce se intampla?????????????????':mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  7. Drakaar

    Drakaar User

    Pot confirma ca nu e de la PC sau banda de internet, nu are rost sa intru in detalii cu configuratii (pentru a nu isca discutii inutile), dar e suficient sa spun ca la configuratia pe care o am nu ar trebui sa am probleme pe DO (si totusi am).
     
  8. .--ČRONOS--.

    .--ČRONOS--. S-Moderator Team Darkorbit

    Puteti incerca cu un browser numit "SRWare Iron". Este o recomandare personala, nu din partea Big Point.
     
  9. kk12

    kk12 User

    eu am probleme mari de la plugin . dupa jumatate de ora cedeaza in ultima vreme. si acum am facut cateva valuri in kappa si mi a dat reconecteaza si ioc nu mai merge sa ma conectez. tin sa anunt ca am incercat tot ce s.a spus , l.am si dezinstalat si instalat din nou degeaba. nici aseara nu am putut sa ma conectez asa ca am lasat balta jocul. e timpul sa se gandeasca si ei ca nu ne schimbam calculatorul in fiecate an k nemtii

    am uitat sa mentionez ca problemele au inceput de cand a fost lansata versiunea reloaded . apropo tot nu merge ma tine pe conecteaza asa ca ma duc sa joc sah
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 11 Feb 2014
    Arezan apreciază asta.
  10. Drakaar

    Drakaar User

    Il folosesc de ceva timp si e singurul browser pe care jocul imi merge aproape decent.
     
  11. si eu recomand acel browser e singurul care merge bine si nu scade asa tare FPS.
     
  12. Imi puteti da si mie un link va rog catre acel browser? am incercat 4 linkuri diferite care mi le-au dat pe google cand am dat download SRWare Iron.
     
  13. si Maxthon e un browser,care la mine merge binisor
     
  14. *RUNNER*

    *RUNNER* User

    Si eu l-am instalat ,dar cand am dat start aparea doar cu negru pagina de joc . Ceva recomandari?
     
  15. Hermes

    Hermes Guest

    Asa cum s-a specificat , nu este o recomandare oficiala a acestui browser. Va trebui sa il gasiti singuri, sa-l instalati , iar eventualele probleme sa le rezolvati cu ajutorul google.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.