Feedback Probleme tehnice de dinamică / performanţă ale jocului

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Cehn, 16 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Pagina Galaxygate este in soc..
     
  2. totul este in soc,nimic nu mai functioneaza,nicio pagina.totul blocat...............
     
  3. ritm_00

    ritm_00 User

    Credeam ca sunt singurul care nu poate intra pe pagina de joc...
     
  4. nikkide6

    nikkide6 User

    nu merge nimic
     
  5. _basty13_

    _basty13_ User

    global 5 este praf nu merge sa fac nimic pana luni se va rezolva!!!!!
     
  6. pff si mi-am luat si duplicator pentru SPACEBALL....o adevarata mizerie fara suparare... plus ca mai devreme am folosit 200 chei verzi si nu am primit nici un LF4, cica sansa tripla, deci multumesc ca ma ajutati sa ma las de joc, rabdare am eu dar cand e vorba de bataie de joc...... rusine, mai bag si bani ca prostul
     
    ★☆7FRUNZE☆★ apreciază asta.
  7. Blade

    Blade User

    se duce in prapastie de tot jocu asta, iar nu merge nimic.
    dau sa intru pe pagina de joc si apare totul negru, nu merge nimic ...
     
  8. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Eu personal nu mai astept nimica dela jocul asta pt ca si asa nu osa se repare nimica, si programele de adunat cuti batut nepeceuri se observa la c-am toate navele mici :(
     
    ★☆7FRUNZE☆★ apreciază asta.
  9. csigu1

    csigu1 User

    a ajuns un joc de xxxxx in pana mea nu te poti loga o ora si pierzi spaceball am vrut sa-mi cumpar un dublicator dar degeaba va rog sa nu stergeti postarea
     
    ★☆7FRUNZE☆★ și ritm_00 apreciază asta.
  10. Observ o crestere semnificativa a rateurilor laserelor desi folosesc CPU -AIM02.
    Pare ca laserele trag in gol -2-3 salve pana ajung rachetele din HST sa dea lovitura finala....
    Am dezechipat si CPU AIM02-am reusit 7 salve conscutive ratate
    Jalnic si patetic a devenit jocul....
     
  11. nu esti singurul care a observat asta! + si eu folosesc CPU AIM02 + ca am si Calibrator 5/5 puncte ...
     
  12. V-a picat cumva EG7? Oricum nici daca accesez darkorbit.ro/com ,nu merge,ora 18:55 Ro,16.05.17
     
  13. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    A picat si EG1, acuma sia revenit dar in portale isi fac ouale de cap :)) asta este cadoul lui DO de Paste :))) impertinenta totala :((
     
  14. P!x3lL

    P!x3lL User

    Salut.. intampin o problema la joc de ceva timp, cel mai des se intampla cand sunt multe npc-uri prin zona, incer sa explic un prt-screen imi e greu sa fac... ca si cum imi fuge imaginea jocului ii vorba de jumate de secunda, dar se repeta... am incercat mai multe browser opera, google chrome etc. Ideea ii ca mai joc si alte jocuri pe laptop dar nu am intampinat problema asta... acuma nu stiu sa fie din cauza ecranului meu... sau a jocului. Astept niste raspunsuri, nush alte browsere mai bune, am sa apreciez orice raspuns. Multumesc.
     
  15. True5.1

    True5.1 Guest

    Trebuie sa explici mai detaliat, asa cum spune si colegul ©ØrrØsivΞ :
    UserID / Server
    Ce fel de sistem de calcul (calculator) deţineţi
    Care sunt opţiunile grafice
    Ce fel de conexiune internet se utilizează?
    Unde locuiţi ?
    Dupa toate aceste informatii, se va lua in considerare si transmita mai departe catre departamentul tehnic.

    Va multumim !
     
  16. browser Maxton,flash cu setari display medie,quality flash low,joc pina se incarca ramul 1 giga,apoi refresh pagina,la mine merge decent,orice alt browser patesc la fel ca tine,succes
     
    Modificat ultima dată: 20 Iul 2017
  17. ce se intampla cu sv ag2 de nu ma pot loga deloc exact asta imi zice
    503 Service Unavailable

    No server is available to handle this request.
     
  18. True5.1

    True5.1 Guest

    Sunt unele probleme legat de serverele americane si se lucreaza intens la remedierea problemei. Pana maine ar trebui sa functioneze din nou.
     
  19. inmate002

    inmate002 User

    sa inteleg ca pe AG1 am pierdut cei 10 ulei din usa aferenta la conectare joc xDD.....
    504 Gateway Time-out

    The server didn't respond in time
     
  20. iar a cazut sv ag 2 ce se intampla de cade mereu sv asta??au plecat toti in concediu nu se mai ocupa nimeni de el??