Feedback Probleme tehnice de dinamică / performanţă ale jocului

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Cehn, 16 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. asta este purul adevar jocul asta a devenit doar o afacere nu ai intreseaza de jucatori doar de buzunuarul lor si asta cat va mai merge,ca pana la urma se vor satura jucatori o nu vor mai baga bani ori se vor lasa,dar eu unul cred ca nu vor mai baga bani si o sai ia la misto cum ne ia iei pe noi
     
  2. styv86

    styv86 User

    Nu are rost ! Jocul este Game Over și doar mimează că este OK ... Asta se întâmplă datorită programelor pe care le-au tolerat până acum !
     
  3. BATELSTAR

    BATELSTAR User

    Se pare că iar trebuie să așteptăm poștașul cu cuponul de compensație .
     
  4. Xmen99

    Xmen99 User

    nu o sa mai vezi reconpense
     
  5. Ce compensatie? O mizerie , cum am relatat intr-o postare (si, si la suport ) nu am putut juca o saptamana inclusiv weekend si-mi da doar 3 zile premium , rabat ....... nici atat unde este echilibrul? Mai am 2 zile premium apoi Dumnezeu cu mila, sa bage Doamna Althea sau Pianoman sa joace linistiti.
    P.S. Ei au gratuit nu se compara :)
     
    Peacemaker97 apreciază asta.
  6. Vai de mama voastra BP iar va ataca carcalacii? sau ati venit beti la munca ? Jocul merge execrabil.
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  7. lucica

    lucica User

    si iar m-a trosnit un npc in eterna,oare cum altii ajung la val 300 iar eu ma blochez pe la 90 ?!!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  8. Fa SUPORT ca doar ai numele celui care te-a omorat in log poate ... se ia masuri impotriva lui ( ceea ce nu prea cred ).
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  9. daca nu merge logarea..incercati pe pagina principala,nu client joc,
    stanga ,sus ,.al 3-lea icon...
    globul icon ,,poi alegeti pe ce server jucati
    stergeti,, golire memorie cache,,
    dati restart pe ce dvice jucati
    ps ,..folositi decat ..va dati seama nu pot scrie ce program
    ccle.....,privaz..,driverbro....
     
    Modificat ultima dată: 18 Sep 2023
    -Anunaky- și Peacemaker97 apreciază asta.
  10. _basty13_

    _basty13_ User

    care ma lamureste si pe mine
    eu nu am clan
    vine unul din aceiasi companie cu mine si incepe si trage in mine ma bubuie si imi ia 24 de puncte
    unde scrie ca pot sa trag si in cei din compania mea si sa iau puncte?
     
  11. _basty13_

    _basty13_ User

    in globala 5 ii plin de trenulete dar nui vede nimeni ???
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  12. si pe Eg 3 e la fel. si la event si la behe. bat la behe intruna aceiasi jucatori cu trenuletu !
    Domnul Cm / admin ne mai minti o data ca , scriptul isi face treaba?? !!! :mad::mad:
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  13. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    ora 21.25 a cazut serverul pe g1 sunt in eternal la valul 200 , oare sunt mort ca de 5 minute ma invart in jurul unui npc cu abilitatea de la berseker!
     
  14. _basty13_User..man,

    clan,..din toate companiile..
    tu..eic,mmo,vru,,..pe harta mini..prieten..mmo,eic,vru..depinde compania in care esti
    fiind singur,fara clan,te poate distruge si un prieten ..fara sa pateasca ceva
    FRUMUSICA,respect,jucati de prea moolt timp,la fel,..basty
    sa nu cunoateti,.sa stiti...?
    sorry,parca sunteti,..incepatori pe joc
    Bigpoint Support


    Bigpoint GmbH
    Drehbahn 47-48
    20354 Hamburg | Germany

    Fax: +49 40 881413 906
    http://www.bigpoint.com

    Managing Director: Khaled Helioui
    Business Registration: HRB-Hamburg 94148
    23 iul. 2013, 03:45
    eventual,aici
    https://www.bigpoint.net/games/
    Contact – Bigpoint
     
    Modificat ultima dată: 19 Sep 2023
  15. _basty13_

    _basty13_ User

    19.09.2023 - 15:32 Ai distrus prin împuşcare o navă de-a prietenilor.
    19.09.2023 - 15:32 Ai primit -1600 puncte de onoare.
    19.09.2023 - 15:32 Ai primit 92160 PE
    19.09.2023 - 15:32 Ai împuşcat astronautul (VRU).

    si am primit 1 punct
    in schimb cel care ma bubuit pe mine mia luat 24 de puncte
    pentru 1 punct nu are rost sa mai bubui pe cei din vru
     
  16. _basty13_,bro,
    cate discutii,afisari pe forum au fost in legatura cu clanuri,avand ,,pleyeri ,,.. robotizati din,toate companiile..
    1..unii castiga,cei cu redbull
    2..ce interes au unii..sa se alieze cu inamic,poi sa distruga pe cei din ,,natia,,sa sa zic asa
    3..no comment
    4..macar,sa jucam din si cu placere
    5..ramane se vazut ce va fii...x cum avem un conflict,specific..conflict,nu razboi..de lunga durata
    6..bafta,all
    respect
     
    Modificat ultima dată: 19 Sep 2023
    Cat_SPIRII și _basty13_ apreciază asta.
  17. Cu privire la asa xisul Lag si la asa zisii DDoS:

    Informatiile dvs privind rezolvare problemelor de pe servere contin f f multe minciuni !! Ok cu scuzele, dar... Lipsa de competente tehnice in ceea ce priveste gestiunea unui asemenea joc este deplorabila, ba chiar si jignitoare !!! Reactia greoaie si intarziata la problemele de cursivitate la un astfel de joc de tip MMPORPG nu este profesionista, ba mai mult, pare ca echipa tehnica este formata din diletanti, care abia acum învata cum sa faca ... adica, cu bataie de joc asupra noastra !!
     
    styv86, Giany, _basty13_ și alți 3 apreciază asta.
  18. _basty13_

    _basty13_ User

    la mine nu mai merge jocul iar
    aceiasi problema pagina de joc se incarca intruna dar nu se deschide
    stie cineva ?
     
  19. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    la mine nu ma deranjeaza asa tare problemele jocului cat ma deranjeaza programele tata ... vin cu programe de poti avea viteza luminii ca vin astia di sl sau rs pe g1 PAI AM SPERHID 12 VITEZA DAU TOT JAMIX SI viteza amplific ata si tot nu scapi de programele lor programele tot programe raman .HUUUUU SA VA IA DRACUL CU JOCUL VOSTRU CA ATAT STITI PROGRAME SI SA JACMANITI OAMENII!!!
     
    **Just4fun** și styv86 apreciază asta.
  20. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    PE G1 AU DISPARUT ROMANII!!!
     
    styv86 și BROSCOIUL apreciază asta.