Feedback Probleme tehnice de dinamică / performanţă ale jocului

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Cehn, 16 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. ...CE WINDOWS FOLOSITI?
    actualizati toate drivere-le
    ce procesor,folositi?..placa ..video,,
    cei cu amd ..sunt unele probleme...aici,pe forum s-a dat o rezolvare
    eu am ..gt nvidia 640 procesor i7 4790,8 gb ram ,,..net digi rds
    acum..ok..logare,.. ceva ,,cv,ma-i moolt lag.,,,
    dar 3-4 zile nu ,, logare..
    respect
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  2. Oblio2

    Oblio2 User

    Eu am sarit din 2-1 in 4-2 si s-a dus pe plua conectarea :))
     
    -Anunaky- și »♠Jĕř¥ŧğ♠« apreciază asta.
  3. deci daca nu ma pot conecta la joc ,oare cine ma deconectat sau cine nu ma lasa sa ma conectez,ps am ramas blocat in prtalul din 2-2 si de la restart ma chinui sa conectez ,poate primesc si eu un raspuns .
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  4. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    un rahat de joc asta a ajuns do
     
    sasha_die_katze și Giany apreciază asta.
  5. -Anunaky-

    -Anunaky- User

    nu te mai poti concta dupa ce sari portalul
     
  6. _basty13_

    _basty13_ User

    bataie de joc in aceiasi situatie sunt si eu din nou
    azi de dimineata mia dat drumul la cont dupa 3 zile in care nu am putut intra
    acum la fel am schimbat nava in 3 8 am sarit portalul in 3 bl si a in eror eror si pe urma deconectat

    felicitati ca reusiti sa va bateti joc de noi
     
  7. bigpoint este o companie de hoti !!!! pe ei ai intereseaza doar veniturile !!! nu buna functionare a jocului !! dece crezi ca darkorbit a devenit joc de BAZAR ??????????????????????, nu poti sa furi bani dela jucatori si tot odata sa functioneze si jocul bine :!!!!!!! trebuie sa faca si ei un compromis :))))),in toata compania bigpoin se afla doar oameni faca caracter!!!trebuie sa observi si tu asta !!!!!!
     
    BROSCOIUL apreciază asta.
  8. Da , ok, de acord, ma mut pe WORLD OF TANKS
     
    -Anunaky-, 1234567891 și _basty13_ apreciază asta.
  9. _basty13_

    _basty13_ User

    sau dus cele 3 zile premium ca de au fost date degeaba ca nu sa putut juca
     
    -Anunaky- și Cat_SPIRII apreciază asta.
  10. Xmen99

    Xmen99 User

    dar foarte greu va este sa verificate de ce sunt blocate conturile
    sa suport nu mai raspunde nimeni
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  11. _basty13_

    _basty13_ User

    nici un moderator sau admin on?
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  12. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    chiar asa, s-au dus cu tot cu eur-oii pe apa sâmbetei ;)
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  13. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    De la ultima sincronizare a apărut o problemă, dacă un jucător deține un titlu temporar. Ar putea fi posibil ca, dacă jucătorii sar într-o altă hartă sau se deconectează cu acest tip de titluri, să nu se mai poată reconecta la joc. Această problemă este în curs de investigare, vă rugăm să fiți atenți la titlurile temporare pe care le dețineți în acest moment. Dacă unii dintre voi se confruntă cu acest tip de problemă, schimbați manual titlul folosit - acest lucru ar putea rezolva problema.

    Pentru aceia dintre voi care folosiți un procesor video AMD și întâmpinați probleme de conectare, aici este prezentată o posibilă soluție.

    Dacă nu vi se aplică niciuna dintre cele de mai sus și aveți în continuare probleme la conectarea în joc vă rugăm să ne oferiți mai multe detalii
    .

     
  14. Cat_SPIRII

    Cat_SPIRII User

    ATENTIE !!!

    Azi 10.sep.2023 fix la ora 12:42 (RO), clientul s-a blocat: ferestruica aia care zice "conexiunea se va realiza" ruleaza la infinit. Chiar daca cache-ul a dost sters inainte de logon.

    INTERVENITI URGENT !!
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  15. _basty13_

    _basty13_ User

    si acum nu merge jocul?
     
  16. Pai uite ce cu ce ne imbrobodeste ALTEA:
    Sunt depasiti de situatie INCAPABILI. Habar nu au ce raspunsuri sa dea , am sesizari la suport fara raspuns . Ce sa le ceri ? Le este bine acolo cum sunt si de noi ii cam doare in cot.
     
  17. Pufosulll

    Pufosulll User

    Putem zice ca reluarea mere mai bine ca jocul, noi ne miscam cu navele doar pe fundal ca in rest nu mere nimic jocul sta blocat
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  18. lucica

    lucica User

    avarilor, suntem 3 jucatori pe 5-2 ,unul premium, si nu putem juca.In schimb maimutele nu au probleme,fac npc pe banda rulanta,noi doar ne uitam la ei.sa inteleg ca e un joc doar ptr. maimute?!!V-an negura orbitelor
     
  19. "ferestruica aia care zice "conexiunea se va realiza" ruleaza la infinit. Chiar daca cache-ul a dost sters inainte de logon".

    Aceasta problema o am si eu pe EG7, nu pot intra in clientul de joc.
     
  20. 1234567891

    1234567891 User

    O antrebare simla mai faceti ceva cu jocul acesta sau al oprti si vrei sa mai stoarceti ceva bani pe ultima suta de metri ceva bani,ca jocul merge oribil an ultimul hal sau faceti ca la unificare cand am mers jocul un an jumate oribil iati dat drumu 2 luni si pe urma iar numa probleme