Feedback Probleme tehnice de dinamică / performanţă ale jocului

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de Cehn, 16 Dec 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI

  1. ..... iar acum e la fel, iarasi si iarasi - EG6,EG7.
     
  2. iosculo79

    iosculo79 User

    SA CRAPATI CURAND CU JOCUL VOSTRU DE KAKAT !! MA RETRAG DIN MIZERIA ASTA , PIERDERE DE TIMP !!
     
  3. rattyionut

    rattyionut User

    daca o sa rezolvati probleme astea o sa ne dati niste recompense infime asa cum face do de fiecare data
     
    sasha_die_katze apreciază asta.
  4. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    jocul a luat-o razna din cauza indienilor care au atacat luna la polul sud !
     
    Giany și sasha_die_katze apreciază asta.
  5. Nu-i asa, o sa dea recomp mari, ca oricum nu mai avem cum sa le utilizam:
    ca sa intri pe harti a devenit un fel de ruleta ruseasca.
     
  6. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    defapt, asta este recompensa care vi-a fost promisa ultima data !!!!
     
    sasha_die_katze și -Anunaky- apreciază asta.
  7. Si iarasi:

    This site can’t be reached
    The connection was reset.
    Try:
    Checking the connection
    Checking the proxy and the firewall
    ERR_CONNECTION_RESET

    MCPK !!


    SashaKatzaMCPK EG6
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  8. jocul pare ca si ar fi revenit, botii sunt la post, distractie placuta, cat se mai poate.eg 2
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  9. iosculo79

    iosculo79 User

    Vai de steaua voastra si de botul vostru BUGORBIT . Jocul este varza , nu merge optim ...aveti probleme tehnice in permanenta , ma mir ca mai sunt jucatori in acest event mizer. Mai aveti pretentii sa cumparam articole ? Pff....the end.
     
    Veneficus apreciază asta.
  10. _basty13_

    _basty13_ User

    Salutare piloți spațiali,

    În cursul zilei de azi echipa tehnică a rulat un alt val de suspendări împotriva utilizatorilor care încalcă condițiile comerciale generale.
    Au fost suspendate conturile de joc, identificate ca și bot pentru prima dată, pentru o perioadă de 3 zile. De asemenea le-au fost șterse acestora punctele de onoare și vor fi eliminate și din clasament.

    Vrem să subliniem că o astfel de interdicție temporară este un avertisment serios pentru acei jucători care acționează împotriva regulamentelor de joc. Dacă aceștia vor încalcă în continuare regulile, atunci riscă pierderea definitivă a contului de joc!

    Utilizatorii care vor fi detectați din nou ca și bot după ce au fost avertizați în cadrul unuia dintre ultimele valuri de banări vor pierde accesul la cont permanent.

    În cazul oricăror întrebări, vă rugăm să utilizați formularul nostru de suport.

    Echipa voastră Darkorbit

    pe globala 5 nici un cont nu sa blocat
    si ii plin de conturi tip trenulet ,bot npc sau auto clic
    si am scris la suport jucatori banati nu o data ci de 3 ori pentu aceiasi fapta si bine mersi au conturi din nou si sunt in top 100 dar cu rang mai mic
    una se scrie si alta se face
    eu unul as fi de acord daca ati lua onoare si experienta
    sunt destui care stiu bug si isi fac iute onoarea
     
  11. Sunt cel putin opt.
    Eu stiu cont care a fost banat si acum apare ca nu a fost banat niciodata.( daca este permis pot da si nume)
     
  12. iosculo79

    iosculo79 User

    Mincinosi ordinari din fruntea BUGORBIT . Oricum jocul nu merge optim , pacat ca nu are cine sa inchida platforma asta cu totul . Bagati eventuri sa fie ...sper ca in curand sa nu mai existe jucatori in acest joc nenorocit.
     
    Veneficus și LEPROSYSpz_MCPK apreciază asta.
  13. _basty13_

    _basty13_ User

    acum am vazut si eu contulile banate dar nu cele care ar trebui
    daca scri nume o sa iei tu ban
    eu am scris la suport dar vad ca nu au voie sa se apropie de acele conturi
     

  14. Punctele de onoare si respectiv eliminarea lor din clasament este doar pe perioada de trei zile....adică frecție la picior de lemn.
    Plus ca știu destui pe GE3 care au 2,3 banari la activ si continua sa aibă acces la cont si sa fie in top....mulțumim BP pentru corectitudine si "lupta" voastră neîncetată împotriva automaților.
     
  15. pai asta inseamna ceva de genul,, cum sa ne batem joc de prostii care doneaza,,.bnam cateva conrturi, le dam drumul apoi , dupa cateva zile si spunem ,,uite, am bant conturi.,,,voi puteti sa donatoi pentru prostie, in continuare.va platiti prostia, intr un cuvant.conturile ,,echipei dark orbit ,,nu vor fi niciodata banate, ca drept dovada, uitati va pe dostats, banari si vedeti adevarul
     
  16. stiti melodia aia BANII VORBESC?mai dati le, ca nu i destul
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  17. deci dupa toata batjocura facuta jucatorilor,3 zile premium,pai e prea mult ,eu zic ca o zi e destul. 2 lof file si vreo 10 rachete eco, si basta. ce atatea cadouri,sa si cumpere daca vor premium rabat ,e,t,c,aici nu e opera de caritate.
     
    Veneficus apreciază asta.
  18. _basty13_

    _basty13_ User

    de ce nu merge jocul globala 5?
     
    -Anunaky- apreciază asta.
  19. _basty13_

    _basty13_ User

    chiar bataie de joc am avut premium si rabat pana pe 26 august si nu am primit nimic si pe langa asta nici nu pot sa intru pe joc sa joc
    de ce ?
    ca asa vreau uni?
     
    Veneficus și -Anunaky- apreciază asta.
  20. Niste jepcari imi da 3 zile premium si eu nu am putut juca o saptamana (ori ma logam si ma deloga, ori pur si simplu nu ma puteam loga)
    Cum vine asta PIANISTULE? Deci m-ati furat cu 4 zile din premium, de acum sa bagi tu bani.
     
    Veneficus și **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** apreciază asta.