Probleme SV EG2

Discuție în 'Probleme generale' creată de **§Ç¢άŘдИ**EIC**, 18 Dec 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Buna dimineata, dupa o lunga perioada de inactivitate am revenit pe DO, din nefericire in urma fuziunii serverelor acest cont a ramas blocat din cauza inactivitatii, dupa 2 luni de la prima incercare se pare ca astazi am reusit sa ma loghez pe el, dar pe sv EG2 unde aveam nava principala nu am reusit, intrebarea mea este urmatoarea: este inca in transfer sv EG2? si daca da este postat undeva? ca eu nu am reusit sa gasesc. Va multumesc frumos si imi cer scuze pentru deranj.
     
  2. Buna ziua !!! eu am aceiasi problema ca cea a colegului de sus... numai ca eu am contul principal pe EG4... poate cineva sa-mi spuna EG4 cu ce s-a unit... ??? ca dau sa intru pe EG4 si nu ma lasa... tot azi mi-a dat si mie drumu la cont... Merci si eu !!!
     
  3. Si eu am o problema asemanatoare, nici nu ma pot loga pe ala de pe sk2