PROBLEME SERVER EG7

Discuție în 'Probleme generale' creată de remus_luca68, 29 Sep 2018.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Cu speranta ca acest topic nu va fi sters am cateva intrebari pentru admini:
    Cand ati intrat ultima data pe server sa jucati?
    Daca ati intrat sa jucati ati observat in ce hal merge serverul?
    Se vor lua masuri sau MACAR se lucreaza pentru remedierea serverului?

    ESTE IMPOSIBIL CA UN JUCATOR UFE SA MOARA DE 3 ORI IN ZETA DOAR PENTRU CA TREBUIE SA OMOARE DE 3 ORI VALURILE DE LA ULTIMUL DEVOURER IN TIMP CE LAGUL E LA EL ACASA....daca nu credeti uitati-va aici:
    http://prntscr.com/l08qsb (aici s-a pus de la infernal)
    http://prntscr.com/l08q0a
    http://prntscr.com/l08q6d

    Nu va mai bateti joc de jucatori si faceti ceva cu serverele astea pentru ca jocul devine IMPOSIBIL de jucat...

    Rog jucatorii de pe server sa-si spuna parerea despre cat de frumos merge acest server.
     
    Modificat ultima dată: 29 Sep 2018
    Veneficus apreciază asta.
  2. manuivan70

    manuivan70 User

    ce parere sa mai spun omule:)
    am incercat sa ma conectez la ora 18:00 si la ora 20 a intrat in joc...desigur n am putut face mai nimic...si nici cat scriu asta nu ma pot conecta...sa mai am vreo parere? mai bine sa am rabdare...
     
  3. INVICTUS

    INVICTUS User

    probleme la conectare ,se da reconect din 3 in 3 min. EG2 vreun admin se poate sesiza pentru a rezolva problema ,va multumesc
     
  4. DaymonR

    DaymonR User

    http://prntscr.com/l0dspq
    La mine tot asa arata de ceva timp....
    Mi-am creat cont nou sa pot juca putin dark de plictiseala pana..se rezolva chestia asta .... :\
     
  5. .Talibanu.

    .Talibanu. User

    sfat: cand ai laguri mari in porti, e bine sa amani pana cand jocul revine la normal. eu asa procedez.
     
  6. Sabotor

    Sabotor User

    E bine doar cand le intra banii in conturile bancare dar ca sa jucam si noi nu e bine din cate vad
     
  7. asta nu este o solutie. insa repararea serverului da:)))
     
    Modificat ultima dată: 30 Sep 2018
  8. bogdan-91

    bogdan-91 User

    de ce nu pot sa jok pe eg 7...cand dau pe eg 7 nu ma mai pot conecta la jok o vreme de ????
     
  9. Niculayee

    Niculayee User

    buna ziua am dat din greseala pe eg 5 pe contu meu mai mare si nu ma mai pot conecta la el
    ....bogdan-91.....
    va rog frumos daca puteti sa mil puneti anapoi pe europa globala 6...va multumesc

    delok nici pe eg 5 nu ami merge....miam facut un cont sa pot rezolva
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 16 Dec 2018
  10. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,


    Este posibil să fi existat probleme de conectare la unele servere dar în acest moment ar trebui să funcționeze corect. Dacă mai apar cazuri nu ezitați să raportați aici sau către suport. Mulțumim!



    Avem nevoie de user ID sau poți contacta suportul, dumnealor te vor ajuta.
     
    Veneficus și styv86 apreciază asta.
  11. bogdan-91

    bogdan-91 User

    Dacă va dau id puteți sa ștergeți email de la cont?
     
  12. bogdan-91

    bogdan-91 User

    de 4 ani///
     
  13. True5.1

    True5.1 Guest

    Aici nu se poate ajuta nimeni in legatura cu aceasta solicitare, ci numai suportul.
     
  14. bogdan-91

    bogdan-91 User

    am facut 5 suporturi si nimic nici un raspuns..ce pot face alt ceva?
     
    Veneficus apreciază asta.
  15. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Încearcă să contactezi suportul și în câmpul pentru email să introduci o adresă de email pe care o poți accesa. Cu siguranță ți s-a răspuns dar dacă ai contul pe un email la care nu ai acces evident că nu poți vedea mesajele.
     
    Veneficus și hαhαhα apreciază asta.
  16. bogdan-91

    bogdan-91 User

    emailul pe care am contul mia fost dezactivat si nu pot sal accesez.....
     
  17. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Exact ce spuneam. Folosește o adresă de email pe care o poți accesa, poți edita asta în câmpul respectiv.
     
    Veneficus apreciază asta.
  18. bogdan-91

    bogdan-91 User

    am adresa de email pe care o pot accesa da aceasta pe acre o am la cont nu pot sa o accesez
     
  19. Pai de aia s-au realizat atatea actualizari, nu pricepi?