Probleme scut !

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de styv86, 10 Oct 2019.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. styv86

    styv86 User

    Salut , întâmpin o problemă de joc ! Am amplificatoare de scut și hp ambele amplificatoare și amplificatorul de scut și HP cele de grup B02 se pun la navă , iar cele B01 lipsesc chiar dacă sunt active și eu normal cu 16 scuturi upgrade la 16 , herculesi pe drone cu fromatia inimă , eu normal trebuia să am cam 940k scut ( pe nava TYRANNOS CENTURION ) ...azi nu mai am chiar cu full amplificatoare decât 657k scut ! Țin să zic că în momentul ce scriu , mai am încă 28 min amplificator de scut B01 și cel B02 cam 3 zile și problema tot persistă ! ID: 48666911 , EG ...
     
  2. Bismut

    Bismut User

    Ai scutul updatat cu seprom?
     
    Louis_Nicolas_Davout și styv86 apreciază asta.
  3. Doar banul sau uridiumul tau a fost necesar, restul nu mai conteaza....precis nu primesti raspuns decat de la un coleg ceva.
     
  4. styv86

    styv86 User

    Da uite că eu am omis osmiul care sa terminat de pe scuturi ! Am greșit eu când m-am grăbit să descriu problema :oops: Dacă se dorește cineva din conducerea Forumului să închidă tema să o facă cu plăcere !