Probleme pagină de joc

Discuție în 'Probleme tehnice eventuri' creată de War_HammeR23, 30 Mai 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Dotistu1

    Dotistu1 User

    Salut , am si eu o intrebare , vi s-a intamplat sa aveti 2 pagini deschise in borwser ( Gen: Facebook si darkorbit ) iar cand dati de pe pagina de joc darkorbit pe pagina de facebook , apoi revenind la cea de darkorbit , sa vi se blocheze fereastra respectiva si sa nu isi revina pana ii dai un refresh la pagina?
    Stiti cumva care e rezolvarea?
     
  2. daca cele 2 ferestre sunt deschise in acelasi browser,e normal sa se blocheze fereastra de joc,de obicei nu rezista flash playerul,pagina de joc do si facebook,2 consumatori mari de resurse
    deschide jocul pe un browser,si facebook pe alt browser
     
  3. Bismut

    Bismut User

    Si eu am aceiasi problema de cateva zile, inainte nu se intampla asta.
     
  4. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    sunt din nou blocat in zeta si nu stiu cand ma mai pot loga nu pot schimba navele nu ma pot loga. ANGELINA-JOLIE.
     
  5. davideni

    davideni User

    Am aceeasi problema de joc de aseara am facut salt in portalul zeta si nu ma mai pot loga in pagina de joc Am timis mail la suport ast rasp sau rezolvarea problemei
     
  6. Dotistu1

    Dotistu1 User

    Pai da , tocmai , nu neaparat pe facebook , ci pe orice pagina fie ea google normal
    Am inteles , ma gandeam ca-i de la mine
     
  7. Am auzit de o Angelina dar sigur nu joacă Dark Orbit. UserID, server?! :rolleyes: ...aceste probleme le rezolvaţi la suportul jocului!

    S-a rezolvat?
     
  8. Urăște

    Urăște User

    same here......blocat in kupler de 2 zile......inca astept sa pot sa ma loghez
     
  9. Dvs. v-am răspuns AICI. Mai rămâne să şi citiţi.
     
  10. se pare ca sunt probleme cu pagina principala de joc.cand incerc sa intru in hangar -gestioneaza se blocheaza.dupa refresh merge dar asta pana incerc sa reintru pe gestioneaza la nava respectiva.
    p.s.pagina principala cand dai pe hangar se incarca f.f.greu