Feedback Probleme Misiuni

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de ¤ρяυиdυтzι¤, 2 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. _basty13_

    _basty13_ User

    am scris aici ca nu am gasit unde sa reclam disparitia misiuni cu uberi care o aveam actina si mai aveam de facut inca 123 de uberi klon
    de ce sau scos ?vreau o lamurire
     
  2. dady77-7

    dady77-7 User

    Salutare,unde sunt misiunile care le aveam incepute,de ex.Player4,Press Start,mai aveam 140 uber klon,unde au disparut ?? Au ramas doar misiunile din harta R-Zone:(EG.6 :(
     
  3. De ce ati oprit misiunile cu uber ? Ce s-a intamplat ? Ne puteti da un raspuns?
     
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Si la mine au disparut 2 misiuni cu überi, la care am stricat o caruta de munitie :pi dijaba :((((
     
  5. mobob

    mobob User

    ::))
    jisati uai...si misiuni ? no fost nisi o misiuni...
     
    WIΖΛΓΔ apreciază asta.
  6. ExisV

    ExisV User

    Sasuke^Uchiha apreciază asta.
  7. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Tocmai am observat ca misiunile sterse sunt puse pe lista de misiuni si pot sa le incep dela inceput :(( mare porcarie :(
     
  8. ExisV

    ExisV User

    Asta am obs si eu, si e bataie de joc daca nu fac ceva.... :mad:
     
  9. Sper ca o sa lenbagati inapoi si o sa le faceti ca inainte (adica sa ramana acelasi numar de npc-uri cate au fost diatruse ) si sa nu fie nevoie sa o luom de la capat, ca atunci e rau de tot

    In loc sa ne ajutati facand bugurile si programele sa dispara ne bagati bete in roate si ne suspebdati munca depusa pe joc , de ce nu raspunde nici un administrator ?
    Dupa cum stiu io nu exista timp mare de reactie a unui admin
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Iun 2017
  10. În urma actualizării clientului de joc, se pare că anumite misiuni aflate în desfășurare au dispărut din log-ul utilizatorilor.

    Deși s-a reușit remedierea problemei în sensul reapariției misiunilor, totuși progresul înregistrat până în prezent, nu a fost restaurat.

    Echipa tehnică lucrează la remedierea problemei și imediat ce voi deține mai multe informații, voi reveni.
     
    motanu_1990 și dady77-7 apreciază asta.
  11. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    Speram sa fie asa

    Vedeti daca nu vi-au disparut si boostere !
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 7 Iun 2017
  12. dady77-7

    dady77-7 User

    Salutare,se mai aude ceva de misiunile care ni le-ati sters cu tot progresul inregistrat pe ele sau raman asa :(
     
  13. din cate vad sa modificat o misiune in care aveam venguri de distrus , au mai adaugat cateva designuri,dar la citadela nu au bagat veteran sau elite .
     
  14. ce sa intamplat cu misiunile ca aveam misiunea aceea cu 400 uberi klon si 400 uber kristalin si facusem la ea vreo 300 si ceva uber klon si in jur de 100 klini si azi mi-a disparut
     
  15. Aveţi deja un răspuns.

    Deocamdată nu am alte noutăţi.