Probleme materializator GG

Discuție în 'Probleme generale' creată de Ragnaros, 25 Iun 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Problemele care apar pe parcursul sfârșitului de săptămână, sunt deja cunoscute.
     
  2. Neumarkt

    Neumarkt User

    Buna seara
    este ora 22-24 (data 22.08.2023)
    iara am pierdut poarta ETERNAL
    Black Light Etern

    din cauza jocului ca sa delogat si a picat tot serverul
    va rog sa imi dati inapoi la valul 86 ca aici am pierdut sa mai intamlat de cateva ori lucru asta , si de data asta sunt satul sa pierd aiurea si sa iau de la capat multumesc
    [​IMG]165624994

    DatăAcţiune
    22.08.2023 - 21:23[​IMG]Ai fost distrus de o navă de alieni de tipul Icy.
    [​IMG]
    22.08.2023 - 21:23[​IMG]Ai distrus o navă de alieni de tipul Icy.
     
  3. Dimpotriva, problemele NU SUNT CUNOSCUTE !!

    Faptul ca s-a pierdut o poarta sau o etapa, este conseciinta blocajelor frecvente care apar mai ales la log-on - spre exemplu acum apare mesajul "site can't be reached".

    Apare cu o frecventa asa de mare incat ... nu te mai poti folosi de acest joc !!
     
  4. Neumarkt

    Neumarkt User

    Buna ziua
    va rog un ADMIN sa raspunda la intrebarea mea
    Da am primit niste aplificatoare intradevar.
    Si intrebarea mea este
    cum imi puteti compensa portile pierdute ?
    Sau cum?
    ca nu numa amplificatoare sa pierdiut din cauza lagurilor si din cauza intreruperii
    am piedut si porti, sa fim corec, munitia unde e ? Pe care am pierdut in porti! timpul pierdut aiurea
    si ne scoateti sau scoate ochii cu niste amplificatori ?
    Nu mi se pare corect, inteleg ca unii nu sunt multumiti cu jocu asta oricat sa le dati dar
    e chiar aiurea ce ati facut!
    Am pierdut poarta ETERN de mai multe ori cine imi da inapoi Rimusul etc pierdut ?? munitia ?
     
    **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** apreciază asta.
  5. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit


    Salut,

    Nu noi stabilim ce compensații sunt oferite jucătorilor, dar aș putea spune că prin compensațiile oferite acum s-a încercat să se acopere pierderile rezultate din imposibilitatea conectării la joc.
     
  6. Cum considerati dumneavoastra ca s-a acoperit pierderile ? Problemele au durat o saptamana mi-ati dat 3 zile premium, eu iau rabat sa pot juca pe weekend mai profitabil si de asta a-ti uitat, nici macar boosterele care a spus PIANOMAN in anunt nu le-am primit. Vi se pare echitabil doamna sau domnul ALTHEA?
     
    Marius29s apreciază asta.
  7. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Te rog să citești aici: https://board-ro.darkorbit.com/thre...mele-de-conectare-recente.100261/#post-872019

    Dacă nu ai primit compensație pentru abonamente/subscripții și amplificatoare, dar ar fi trebuit, te rog să contactezi suportul.
     
  8. _basty13_

    _basty13_ User

    În perioada 6 septembrie, orele 10:00 (ora locală a serverului) - 9 septembrie, orele 10:00 (ora locală a serverului), va rula evenimentul ''Cutii de pradă Obsidian'' (reprelucrat).

    unde sunt cutiile ca pe harta nui nici una globa 5
     
  9. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,


    Vom verifica și dacă este vorba despre o eroare, cu siguranță se va rezolva. Nu deținem niciun anunț official în lgătură cu o anulare sau întârziere a eventului.
     
  10. dar nu le-a prea reusit, nu avea cum.
    jocul e un maraton cu bataie lunga, daca nu alergi o perioada nu mai ai cum recupera.
    si ce patit-ai Althea? dupa mai bine de o luna apari si tu cu niscaiva postari?
    te-a amenintat pianistul ca te da afara sau ai target lunar la postari?
    ca pe copia ala de Hyperion cred ca la expediat deja.
    si asa facea umbra forumului degeaba.
    moderare stil "praf in ochi" sau pe tobe, caracteristic BP!
     
  11. Uite ca te-am contactat si pe suport . Cu siguranta frectie la picior de lemn, o sa-mi dati raspuns la fel ca la simulacrul de banare comandat de GOODACOLITE,MANIAK si LUCI HALAS cu ajutorul lui NAIHAZ posibil admin, v-am transmis si conversatiile dumnealor si nu le-ati luat in considerare. Cam ce staff sunteti? Am sa deschid cat de curand un subiect cu ce mi-ati facut sa vada macar cei din forum cum banati. Eu am primit 3 saptamani ban ca ma bat si am fost omorat de mai multe ori (fiind mai slab decat contul lui MANIAK care a avut o sesizare ca foloseste programe interzise si ati ignorat,ati considerat ca este pushing) iar trenuletele si booti primesc 3 zile e corect ALTHEA?
     
  12. :) :) :) Stiti cum sunteti voi ma BP si admini, ca popa care a amanat invierea ca erea beat, asa si voi nu v-a anuntat nimeni . Pai seful tau PIANOMAN pentru ce are salariu? Va rog sa raspundeti la acest post cu o adresa de e-maill sau orice modalitate unde am putea lua legatura cu conducerea BP unde sa va facem o reclamatie pentru modul dvs de moderare/administrare, dar o adresa unde sa nu cenzurati voi.
    P.S. Altfel se modera/administra jocul pe vremea lui BLACK EMPEROR, voi sunteti..... infimi pe langa ce a fost omul asta si staff-ul din acea vreme. Si jocul erea altul, vedeai un admin pe harti.
     
  13. am impresia ca voi,rulati raspunsurile ca un calculator,oare sunteti inteligenta IA, numai asa se exlica lipsa de comunicare cu ,cei care va aduc profit.domnilor cu ,cei care va aduc profit trebuie sa dati niste raspunsuri clare si la obiect ,nu sa dati raspunsuri mecanice.eu daca iti dau un ban tu trebuie sa mi dau explicatie pe ce l ai folosit, dar voi habar nu aveti de cerere si oferta.sunteti niste trepadusi .Salve
     
  14. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit


    Ai contactat suportul în legătură cu ce? Cu suspendarea contului sau pentru că nu ai primit compensația care tebuia, parcă despre cea din urmă vorbeam...?



    Adresele publice la care poți contacta BP se găsesc pe pagina de logare în joc.

     
  15. Banuiesc ca ai citit sesizarea facuta la suport si sunt convins ca esti destul de inteligenta sa iti dai seama pentru ce a fost facuta.eu zic , ca am facut-o la subiectul discutat.
     
  16. nu va mai faceti iluzii, BP nu va face nimic in privinta utilizatorilor programului cumparat cu licenta de la ei,.din ce in ce mai multi adopta aceasta metoda de a juca, depinde de fiecare ,ne batem cu morile de vant.conturile banate de curand sunt apa de ploaie , noi suntem pe servere de europa, conturile banate, sunt 90% de pe alte servere.nici o sansa pentru un joc curat, n o sa mai vedeti asa ceva.
     
    **»Ħ€®ÇЦŁ€Ŝ«** apreciază asta.
  17. nu mai poti face nici o poarta,jalnic,concluzia, nu mai jucati definitiv ,amin acest joc , numai bine,de la mine nu mai vedeti nici un cent
     
    Modificat ultima dată: 8 Sep 2023
  18. Ragnaros

    Ragnaros User

    nu va suparati, dar in faza actuala, BP pune accentul pe ce aduce profit, adica, cei care nu aduc profit, sunt eliminati, respectiv, banati.incet ,incet, epurarea jucatorilor duce spre sfarsit.
     
  19. Ragnaros

    Ragnaros User

    din nou probleme de reconectare, .dupa ce am luat titlul de prestigiu, incercand sa schimb nava, nu se mai paote conecta, nici schimba hala de hangar, nimik, .in consecinta, un event ratat
     
  20. Mary

    Mary User

    Domnilor admnini, vedeti ca iar suneti atacati in DOS si nu merge pagina principala cum trebuie
     
  21. mortu99

    mortu99 User

    iti spun eu cum sa faci te duci si schimbi titlul care il ai pui alt titlu si ai sa vezi ca merge jocul
     
    Mary și _basty13_ apreciază asta.