Probleme licitatii

Discuție în 'Probleme generale' creată de WIΖΛΓΔ, 25 Apr 2014.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. DORYAN13

    DORYAN13 User

    Având în vedere faptul că situaţia actuală trenează, ar fi greu să se:
    - revină la vechea pagină de licitaţii;
    - regândească noile implementări, eventual ţinând seama de ce spune Silviu mai sus (mă gândesc că poate o biată pagină de licitaţii nu o să mai solicite resurse mai ceva ca o hartă în plină acţiune);
    - pună noua versiune pe un server de test;
    - în funcţie de reacţii să se aducă modificările de rigoare;
    - implementeze noua pagină de licitaţii super funcţională în uralele tuturor participanţilor la eveniment.
    Echipa de tehnicieni are destulă experienţă în acest sens, discuţiile de genul acesta sunt evitate, şi uite aşa putem avea cu toţii o poveste cu final fericit.
    Ce părere aveţi? Se poate?
     
  2. Hunter`90

    Hunter`90 User

    Pentru HTML5 iti poti testa sistemul AICI. Incearca testul fara accelerare hardware in browser si cu 2000 de pestisori in acvariu, sper sa nu ti se blocheze sistemul probabil dotat cu i7:).
    Pentru WebGl citeste AICI.
    Poate doresti o optimizare a paginii de licitatii si nu un upgrade de sistem(PC) care sa-ti duca cele mai noi tehnologii inca neoptimizate, instabile, cu suport partial etc.

    Un slide show cu o singura imagine si muzica pe fundal la o rezolutie de 1080x720 vizualizat pe site-ul youtube la cate fps-uri il poate rula sistemul tau?(la fel ca pe un videoclip cu obiecte in plina miscare, nu-i nevoie sa-mi raspunzi;)).
    Si am inteles nu ai citit ce a scris colegul mai sus:

    Va rog incercati pe viitor un mod mai normal de expunere a problemelor, ex:
    Am sistemul cu dotarile X si intampin urmatoarele probleme la, cu.....,etc.
    Avem timp de povesti si tras de par? Hai sa fim mai constructivi.
     
  3. !!(-.-)!!

    !!(-.-)!! User

    In ultimele 30 de secunde de liciatie si 2 minute dupa, pagia de licitatie nu se mai incarca, am dat pe hangar ca am crezut ca e de la net si sa incarcat dar pagina de licitatie tot nu se incarca .
     
  4. ce se tot antampla ca asa zisa '''' licitatie de xxxx licitezi castigi dar nu iei nimik..te alegi doar cu...................

    Amplificator de scutBoosternя1soldado1...47.020.00047.020.0009.500
    cum de toate merg.... merg ................... mai deloc ?????????????

    Mod edit: Limbaj inadecvat!
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 23 Mai 2014
  5. Cum nu iei "nimik"?! Cu siguranţă ţi-ai primit creditele înapoi! Poţi cere suportului să verifice acest lucru.

    De asemenea, îţi poţi verifica chiar tu bilanţul şi pe viitor atenţie la limbaj.
     
  6. torteto

    torteto User

    asa mis-e intampla si mie nu imi mai mergea in inltimele 2 minute dar acum s-a rezolvat
     
  7. Silviu

    Silviu User

    Merge mai bine ca inainte pagina de licitatii, dar eu tot nu consider ca este destul de optimizata, se poate si mai bine.
     
    ~~Dark~Star~~ apreciază asta.
  8. probleme mari la licitatii imi ia creditul si nu imi da nimic vreo explicatie ceva sau macar sa imi returneze creditele va rog
     
  9. Hunter`90

    Hunter`90 User

    Verifica bilantul si vezi sa nu fi licitat la "zilnic" sau "saptamanal".
     
  10. am verificat

    nu joc de azi maine
     
    Modificat ultima dată de către moderator: 23 Mai 2014
  11. Hermes

    Hermes Guest

    Problema ta poate fi rezolvata doar sesizand suportul jocului.
     
  12. lucica

    lucica User

    cam acelasi lucru am patit si eu.am licitat pentru un logfile la ora 22 si 59,mi sau luat creditele si nu am mai primit nimic.cand verific la bilant imi apare ca am licitat ptr ora22 dar logfile tot nu am primit.
    iar ptr cei care vor spune ca licitatia mi-a fost inregistrata ptr ora urmatoare va spun ca nu,am licitat iar si chiar o suma mai mica cu care eram castiagator
     
  13. Hunter`90

    Hunter`90 User

    Raspunsul la "cam acelasi lucru am patit si eu" a fost dat putin mai sus: