Probleme legate de jucatori

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de aNormaLu™, 31 Dec 2013.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. Salut! Am o problema legata de un anumit jucator de pe serverul Europa Globala 1: xxxxxx.Am avut o lupta cu el si am folosit EMP si surpriza: nu l-a afectat cu nimic, putand sa puna tinta pe mine imediat fara sa fie afectat deloc de EMP.Este posibil asa ceva? Va rog sa ma lamuriti.Mentionez ca e din compania MMO iar eu din VRU.As fi trimis ticket la support dar am impresia ca cei de la suport nici macar nu citesc mesajul si nu ma vor ajuta deloc.

    USER ID: 87211095
     
  2. Contacteaza suportu :)
     
  3. Hermes

    Hermes Guest

    Daca ai dubii fata de cinstea unui jucator, doar la suport gasesti raspuns si garantat cineva va citi mesajul tau si va raspunde. Cat despre EMP, efectul lui nu dureaza la nesfarsit, dupa cateva secunde esti din nou o tinta selectabila.
     
  4. De acord cu tine Hermes dar la el nu a contat ca eu am folosit EMP a pus tinta pe mine imediat,nu a fost afectat de EMP (2-3 secunde,sau cat dureaza).Cat despre suport ei niciodata nu mi-au dat un raspuns concret,ei doar s-au spalat pe maini cu un raspuns evaziv, de genul: stim de aceasta problema si o vom rezolva in cel mai scurt timp.Daca ei sunt incompetenti sau indiferenti sa lase pe altii in locul lor care chiar doresc sa ajute comunitatea DO.Genul acesta de atitudine sfideaza timpul pierdut pe joc de utilizator si banii investiti in acest joc (in cazul in care acel jucator investeste in joc).Personal nu m-a multumit raspunsul dar se pare ca nu pot face mai mult ptr ca voi fi refuzat intr-o maniera foarte politicoasa.
     
    ™Ω-»TΣЯЯØR«-Ω™ apreciază asta.
  5. La toti le va veni randu,este doar o chestiune de timp pana si cei ''cu maini lungi'' vor avea doua optiuni fie invata sa joace corect fie se vor lasa de joc.
     
  6. Hermes

    Hermes Guest

    Te rog sa respecti colegii de la suport, ei nu au cum sa repare erorile tehnice ale jocului, le pot raporta echipei tehnice ca si noi, dealtfel , dupa care asteptam.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.