probleme la conexiune

Discuție în 'Probleme generale' creată de schlossgold, 29 Dec 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. salut am si eu o problema destul de mare intru pe aplicatia de pe pe joc dau start si nu se conecteaza... iar pe pagina de pe crome Butonul de START nici nu mai apare sper sa rezolvati problema cat de curand.... va multumesc.
     
  2. LASER_1

    LASER_1 User

    De ieri se joaca doar pe client dark
     
  3. Oblio2

    Oblio2 User

    Joaca cine poate sau la cine merge clientul dark. :))
     
  4. cine joaca? Eu am Clientul descarcabil, si tot degeaba! E la pamant totul!
     
  5. FUGPERUPTE

    FUGPERUPTE User

    am facut reclamatie si au is ca verifica da na mai dureaza ... ca na ...bonusurile leam pierdut ofertele la fel ce sa faci ...
     
  6. catalina73

    catalina73 User

    joaca cine poate,restul platesc premium ,rabat ,duplicator si stau blocati in portalele pe care le sar si mai trece o zi,si nu beneficiaza de serviciile platite si uite asa stai pe bara decat pe joc dar platesti pentru ce?(nimic)si ti se spune pe form ca s-a rezolvat aia si aia si aia si nimic si tu platesti,mult putin platesti cu bani reali pentru nimic.
     
    **Picas** și Veneficus apreciază asta.
  7. ==vinetu==

    ==vinetu== User

    sii pe LINUX nu functioneaza CIENT DARK CE TREBUIE FACUT?
     
  8. ne raspundetii la ceii care folosesc linux ce trebuie sa facem ?
     
  9. Dupa cum scrie pe pagina cu clientul descarcabil, merge numai pe WIN-7, WIN-8 si WIN-10.

    In plus, tb sa ai toate update-urile de WINDOWS la zi.
    Iar din cand in cand tb sa cureti cache-ul din meniul "Settings".

    Pentru LINUX, intri pe un telefon sau tableta cu ANDROID si descarci clientul de ANDROID, poate ca reuseste sa functioneze si pe LINUX, stiind ca ANDROID este un sistem de operare care este construit pe baza lui LINUX.