Feedback Probleme Drone

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de ¤ρяυиdυтzι¤, 4 Iun 2016.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. Pe langa faptul ca nu mai cresc punctele la drone, de ieri am observat ca nici daunele nu se mai puncteaza, in cazul asta exista riscul de a pierde dronele ?
     
    catalin13 și styv86 apreciază asta.
  2. Arise

    Arise User

    mai mult ca sigur
     
  3. S-a dat un restart si in urma acestuia dronele nu mai primesc damage. In acest fel, nu mai scad in lvl macar pana se fixeaza bugul, ceea ce este foarte bine. Nu cred ca ati fi vrut sa ajungeti cu ele la lvl 1...
     
    catalin13 apreciază asta.
  4. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    drohnele se pot repara, intrii pe nava leonov si faci repede ceva NP-euri, si ai sa vezi ce repede ai sa-ti repari drohnele !!!
    ancercati si dati-mi raspuns daca ati reusit
     
  5. Arise

    Arise User

    exista un anunt oficial in acest sens? ca eu nu-l gasesc
     
  6. styv86

    styv86 User

    Si eu am aceleasi probleme, dronele nu mai incaseaza daune, problema este daca cineva din echipa DO ne poate zice sa stam linistiti ca nu vom pierde irisii...multumesc anticipat :)
     
  7. BROSCOIUL

    BROSCOIUL User

    vi-am spus mai sus !!! dronele se repara an monentul actual numai cu leonovul !!!!!!! lua-ti o misiune cu bos devo sau face-ti bosi devo si in 5 min se repara dronele "!!!!! ce este asa de greu de inteles ????????
     
  8. styv86

    styv86 User

    Prietene, ma refer la daune, nu mai arata cate daune au irisii...ca ma tot lupt pe harti, dupa un timp irisii mai incaseaza si daune si trebuie sa ai repari. Dar nu vad cate daune si ma gandesc daca are rost sa imi fac griji...acum intelegi prietene...;)
     
  9. ecsTasy

    ecsTasy User

    Dronele le upgradezi cu orice nava care nu iti ofera bonusuri ( Dmg , Hp , Shd , Hon sau Exp ) ... adica goliath normal , veng normal ....
     
  10. Nu, dar nu mai primesc daune. A fost singura solutie pe care au gasit-o momentan.

    P.S. Se pare ca de ieri primesc iar dmg, dar tot nu cresc in lvl in mod normal.
     
    Modificat ultima dată: 8 Iun 2016