Probleme de plată

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de darakhd, 9 Ian 2020.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.
  1. darakhd

    darakhd User

    Ieri în data de 08.01.2020 orele 16.39-16.43 am efectuat plată prin serviciu sms 4 la număr.
    Am primit sms de confirmare dar nu și urodiumu. Asta nu este prima dată de acest fel. Am mai pățit odată acest lucru și am primit după 2 zile ce cumpărasem. Lipsa de profesionalism. Va bateți joc de persoanele care baga bani în acest joc.
    Sper ca problema mea sa fie rezolvata și sa primesc urodiumu cumpărat. Asta va fi și ultima data când mai fac achiziții pe acest joc. Am trimis și tiket la suport 2 la număr și ymail la bigpoint și nu se obosește nimeni sa îmi răspundă. Dacă asa va tratați clienți să vă fie rușine.
    Datele:
    Am trimis și captura ca să se vadă ca am efectuat plata și am primit confirmarea ca a fost făcută drept dovada ca bani au ajuns dar nu și urodiumu la mine.
    Europa globala 7
    Tip logare Facebook de pe nr nu are adresa de ymail
    Aștept un răspuns urodiumu și scuzele.
    Rușine din nou pentru neseriozitatea de care dați dovadă
     
  2. True5.1

    True5.1 Guest

    Salut,

    trimite tichet la suport, pe forum nu te putem ajuta.

    Tema inchisa.
     
Stare subiect:
Nu este deschis pentru răspunsuri suplimentare.