Suport probleme de joc

Discuție în 'Probleme tehnice' creată de PainKiller., 7 Aug 2023.

Dragă cititor al forumului nostru,

Dacă dorești să participi activ la discuțiile purtate, ai întrebări sau vrei să deschizi alte teme, este necesar să te conectezi în continuare în joc. În cazul în care nu ai încă un cont de joc, te rugăm să te înregistrezi. Ne bucurăm să te revedem în viitor în forumul nostru! CLICK AICI
  1. _basty13_

    _basty13_ User

    am sters de si noape in vis tot sterg cachere
     
  2. deci sa inteleg ca nu ati rezolvat prolema mea ?
     
  3. Si la mine de aseara nu se mai conecteaza pe EUROPA globala 7 si da eroare incontinu
     
  4. Se conecteaza pe pagina principala dar cand intru pe pagina de joc nu se mai conecteaza peEG 7
     
  5. Althea

    Althea Board Administrator Team Darkorbit

    Salut,

    Atunci când un jucător deține un titlu temporar, dacă sare sau se deconectează cu astfel de titluri, ar putea fi posibil să nu se mai poată reconecta la joc. Această problemă este în curs de investigare. Dacă te confrunți cu acest tip de problemă, poți schimba manual titlul folosit - foaie de pilot - realizări - acest lucru ar putea ajuta la rezolvarea ei.

    Te rog să ne spui dacă problema s-a rezolvat.

     
    Giany apreciază asta.
  6. Chiar asa sa antamplat nici prin cap nu ami trecea de problema asta am luat aseara un titlu in 3 8 si mam delogat si dupa nu am putut sa mai intru va multumesc mult de tot problema sa rezolvat o dupa amiaza placuta
     
    Althea apreciază asta.
  7. **İEDÜ**

    **İEDÜ** User

    Pentru cei care aveti probleme la conectare din cauza titlurilor obtinute ,trebuie doar sa intri la registru pilot si sa schimbi titlul obtinut cu unul de acolo.Spor la joc;)
     
    Giany apreciază asta.
  8. FRUMUSICA

    FRUMUSICA User

    poti sa-l si vinzi te bati cu alt jucator si te lasi batut dar sa fie pe aceeasi harta
     
  9. De mai bine de o luna este in investigare si incompetenta este pe primul loc.
    Atunci de ce ati mai implementat aceasta porcarie tovarasa Althea?
     
    Veneficus apreciază asta.